IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хасан Разгледай мнение

    Много е вероятно да се опитат да направят с нас второ Косово!!!

    Братя Българи има един профил: ИМПЕРАТОРА ....който в момента насажда етническа омраза, чрез профила си!
    Опитах се да му обясна, да не прави така но.....
    Разпространявайте, Бойкот на такива НАЦИСТИ....Разобличавайте го този расист! Най-малко на България днес и трябва Етнически конфликт!!!
    Да живее България братя Българи, и да сме идинни и бог да е с нас!
    Хасане, добре дошъл на борда....Заедно с Евророма. Като бивш военен, скинхедс или т.нар. националист вече не подбирам по цвят и убеждения. Установих, че е еднакво зле да се живее в гето и в готин квартал сред лицемери. Пролее ли се кръв, ШЕ караме с колегите по равно. Императори, римляни и т.н. и т.н. И.....ШЕ се лее кръв.

    Поздрав от младежките години. Как мина времето, да му е... майката.

    http://www.youtube.com/watch?v=1IjZpPToGOg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Какъв "суров ромски живот", бе наглец - пожизнени помощи, по цял ден ракия и гьобеци !!! Не плащат данъци, не плащат осигуровки, не плащат ток, вода, нищо не дават, само получават наготово !!! Дори и да им дадат работа, за която са годни (защото античовеците отказват да учат), те отказват да я вършат, защото предпочитат да лежат на помощи и да крадат !!! Какво жилище да им се осигурява, отрепко, ти знаеш ли, че за последните години 36 000 Българи са изхвърлени от домовете си, защото не могат да си плащат кредитите? Значи Българинът да се загробва като роб с доживотен кредит и да бъхти като вол, за да има покрив над главата си и хляб за децата си - а на гнусният мангал всичко да му се даде наготово - просто така, защото се е пръкнал на тоя свят? Кой да му даде, с какви пари - нали пак с парите на тоя същия Българин, дето работи като роб - за кредита, за сметките, за хлябът?

      Никакви подаяния - да им се даде земя, както вече многократно е опитвано, мотики и по чувал семена - и да им се спрат всякакви помощи, ако не желаят да работят, да мрат от глад, ако тръгнат да грабят и мародерстват - да се изтребват !!! Това не са хора, а изроди - и го доказват ежедневно и ежечасно !!!




      Полаксов - това доказва най-точно тезата ми. Мангалите хвърлят много повече усилия, за да крадат и рушат, отколкото би им коствало да работят честно. Тоест те са генетически престъпници и зверове, които презират трудът, но обичат да причиняват вреди - и именно заради това интеграцията им е абсолютно невъзможна. Или трябва физически да ги елиминираме - чрез директни или индиректни мерки, или да ги прогоним от земята си. Друго решение просто няма.

      Много е вероятно да се опитат да направят с нас второ Косово!!!

      Братя Българи има един профил: ИМПЕРАТОРА ....който в момента насажда етническа омраза, чрез профила си!
      Опитах се да му обясна, да не прави така но.....
      Разпространявайте, Бойкот на такива НАЦИСТИ....Разобличавайте го този расист! Най-малко на България днес и трябва Етнически конфликт!!!
      Да живее България братя Българи, и да сме идинни и бог да е с нас!
      ЕВРОРОМА е гарант за национална стабилност!
      http://www.euroroma-bg.org/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
        Виж, не съм ром. Иначе, сблъсквал съм се със суровия ромски живот, виждал съм как ромите у нас живеят отделени и дискриминирани от обществото, как за тях работа няма, пари няма, как стоят гладни и мизерстващи.Време е държавата са промени положението и да вземе мерки да помогне на тези хора. Кога ще им се осигури нормален жизнен стандарт, жилеще и храна, за да може и ромите да живеят нормално, а не да ги дискриминираме постоянно?
        Какъв "суров ромски живот", бе наглец - пожизнени помощи, по цял ден ракия и гьобеци !!! Не плащат данъци, не плащат осигуровки, не плащат ток, вода, нищо не дават, само получават наготово !!! Дори и да им дадат работа, за която са годни (защото античовеците отказват да учат), те отказват да я вършат, защото предпочитат да лежат на помощи и да крадат !!! Какво жилище да им се осигурява, отрепко, ти знаеш ли, че за последните години 36 000 Българи са изхвърлени от домовете си, защото не могат да си плащат кредитите? Значи Българинът да се загробва като роб с доживотен кредит и да бъхти като вол, за да има покрив над главата си и хляб за децата си - а на гнусният мангал всичко да му се даде наготово - просто така, защото се е пръкнал на тоя свят? Кой да му даде, с какви пари - нали пак с парите на тоя същия Българин, дето работи като роб - за кредита, за сметките, за хлябът?

        Никакви подаяния - да им се даде земя, както вече многократно е опитвано, мотики и по чувал семена - и да им се спрат всякакви помощи, ако не желаят да работят, да мрат от глад, ако тръгнат да грабят и мародерстват - да се изтребват !!! Това не са хора, а изроди - и го доказват ежедневно и ежечасно !!!




        Полаксов - това доказва най-точно тезата ми. Мангалите хвърлят много повече усилия, за да крадат и рушат, отколкото би им коствало да работят честно. Тоест те са генетически престъпници и зверове, които презират трудът, но обичат да причиняват вреди - и именно заради това интеграцията им е абсолютно невъзможна. Или трябва физически да ги елиминираме - чрез директни или индиректни мерки, или да ги прогоним от земята си. Друго решение просто няма.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
          Виж, не съм ром. Иначе, сблъсквал съм се със суровия ромски живот, виждал съм как ромите у нас живеят отделени и дискриминирани от обществото, как за тях работа няма, пари няма, как стоят гладни и мизерстващи.Време е държавата са промени положението и да вземе мерки да помогне на тези хора. Кога ще им се осигури нормален жизнен стандарт, жилеще и храна, за да може и ромите да живеят нормално, а не да ги дискриминираме постоянно?
          ЗАщо трябва държавата да осигурява на когото и да било нещо?? Всички искат работа, знаеш ли колко хора искат да работят, а не могат да намерят/ те наистина искат да работят/ работа. Тези, които смяташ за онеправдани искат само едно - пари срещу нищо, защото е най-лесно.
          Казваш храна трябва да им се осигури, ми да ходят да копат земята, има достатъчно пустеещи земи ама на твоите хора не им се работи.
          Бях свидетел на това как един циганин / наричам ги така, щото те самите смятат, че са цигани/, та този циганин няколко часа разбива един бетон за да извади арматурата. Този "човек" хвърли толкова пот за да "набере едно джилязо" със същия успех може да си обработва нивичката с картофи и да разменя ненужните му картофи с комшията за домати. Ама не би, така е по лесно еднократно да "набере джилязо", после да открадне щото не е намерил "джилязо', после от помощите на малките и така докато гостоприемникът умре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
            Виж, не съм ром. Иначе, сблъсквал съм се със суровия ромски живот, виждал съм как ромите у нас живеят отделени и дискриминирани от обществото, как за тях работа няма, пари няма, как стоят гладни и мизерстващи.Време е държавата са промени положението и да вземе мерки да помогне на тези хора. Кога ще им се осигури нормален жизнен стандарт, жилеще и храна, за да може и ромите да живеят нормално, а не да ги дискриминираме постоянно?
            И какви да ги назначим доктори инженери банкови чиновници директори???Че какво умеят?За работните места има конкуренция тях не ги осигурява държавата.След раждането единственото сигурно нещо е смъртта.Кога е било мангал да работи стига ме разсмивай.Ако дойде на работа иска пари предварително върши я през куп за грош и след петия ден почва ама жената избяга ама баба бременна ама умря братчеда.Изобщо сергията с цигански номера е неограничена.За мангалите само лопата в тиквата докато разберат какво да правят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
              Ами аз съм казал, вълнува ме дискриминацията на малцинствата у нас. Не трябва да ограничаваме правата на хората по етнически принцип, а реално все това става.
              Какво те вълнува бе, рапон...Колко програми да усвоиш и колко пари да откраднеш ???
              Циганите са изпаднали в тотално отчаяние и убиват за 5 лв...
              Защо не защитавате цигански казуси безплатно в съда ? На една самотна жена и вземат данните, купуват кола с кредит и банката я осъди да плаща кредита....Това, че подписа и е фалшифициран няма значение за съдебната система, защото "умници" като тебе си чешат топките по форумите.....
              Две съдби спаси на година, пак ще си си оправдал далаверата.......
              Да еВа и изродите.....

              Коментар


              • И още нещо , как майка ми и баща ми откакто се помня бачкат яко (майка ми на 2 места) аз също бачкам от известно време(предимно лятото,щот учих за висше,но вече го завърших и съм на постоянна работа), както и да е , как може родителите ми цял живот да се бъхтят кат грешни дяволи за смешни пари само и само за да могат да ми осигурят някакъв стандарт на живот,покрив над главата ми и да отделят пари за образованието ми и т.н. и т.н. И НЕ СМЕ ПОЛУЧИЛИ НИЩО ДАРОМ , а някакъв черен циганин дето не знае нищо и няма никакви умения освен само да лежи или ,ако се повдигне то е за да краде и как на тоя човек ще му се осигурява жилище ,че и земя ,че и животни за да може да постигне нещо , ами нищо няма да постигне ,ако ще и 5 млн лева и 500кв. м. къща и 100к декара земи , защото той знае как да ги опустоши за отрицателно време тия ресурси ,а не как да ги върти и поддържа и развива ,защото не ИСКА и защото не се е постарал да научи поне АЗБУКАТА !
                Ако аз съм твоят втори шанс - ще го пропилееш или ще го оползотвориш ?!?

                Коментар


                • RAVON.

                  Ами тя и майка ти живее отделена ве - всяка вечер в нейната си къща се прибира а не на поляната и кой свари да си легне с нея той.
                  Да не би да е дистриминирана?
                  Аз харесвам пички за секс, да не би да са дисриминирани от мене мъжете, а?
                  Циганите искат и си живеят в катун. Никой не им е виновен че са такива. Не знам защо изобщо някой се опитва да ги прави ХОРА.
                  Аз па искам да ме правят милиардер, тез педали политиквениците що ме дискриминират и не искат да ме правят милиардер ...
                  Има си закони - спазваш ОК, не спазваш - глоби, затвор.
                  Дали има и 1 циганин дето не е погазил закона? (секс с малолетна)
                  Що не са всички в затвора?
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                    Ами аз съм казал, вълнува ме дискриминацията на малцинствата у нас. Не трябва да ограничаваме правата на хората по етнически принцип, а реално все това става.
                    няма дискриминация на малцинства.има дискриминация на мнозинството за сметка на малцинството.БЪЛГАРИТЕ наричат ЦИГАНИТЕ,ЦИГАНИ.
                    самите ЦИГАНИ си знаят,че са ЦИГАНИ. по отворените, ЦИГАНИ си мислят ,че като се наричат РОМИ са нещо повече от ЦИГАНИ
                    ти от кои си.човека те пита дали си МАНГО ти почна да увърташ,че не си бил (РОМ)
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                      Виж, не съм ром. Иначе, сблъсквал съм се със суровия ромски живот, виждал съм как ромите у нас живеят отделени и дискриминирани от обществото, как за тях работа няма, пари няма, как стоят гладни и мизерстващи.Време е държавата са промени положението и да вземе мерки да помогне на тези хора. Кога ще им се осигури нормален жизнен стандарт, жилеще и храна, за да може и ромите да живеят нормално, а не да ги дискриминираме постоянно?
                      Абе за какъв стандарт за каква помощ говориш като не искат да ходят на училище даже , при положение ,че дрехи , учебници и храната в стола им са безплатни, да не може да ми върже 2 приказки на български и да обикаля по кофите и да краде и да лентяйства и да реве само за помощи и не знам си кво ! Не казвам , че всички са така но свестен циганин се случва 1:1000 ... е кво правим в такъв случай ?!?!?
                      Ако аз съм твоят втори шанс - ще го пропилееш или ще го оползотвориш ?!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                        какво те вълнува, освен битът на МАНГАЛИТЕ. да ти го изясня
                        Ами аз съм казал, вълнува ме дискриминацията на малцинствата у нас. Не трябва да ограничаваме правата на хората по етнически принцип, а реално все това става.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                          Ти пък никак не си ми ясен.
                          какво те вълнува, освен битът на МАНГАЛИТЕ. да ти го изясня
                          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                            никой не пита дали си РОМ
                            ЯСЕН си като бял ден
                            Ти пък никак не си ми ясен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
                              Виж, не съм ром. Иначе, сблъсквал съм се със суровия ромски живот, виждал съм как ромите у нас живеят отделени и дискриминирани от обществото, как за тях работа няма, пари няма, как стоят гладни и мизерстващи.Време е държавата са промени положението и да вземе мерки да помогне на тези хора. Кога ще им се осигури нормален жизнен стандарт, жилеще и храна, за да може и ромите да живеят нормално, а не да ги дискриминираме постоянно?
                              никой не пита дали си РОМ
                              ЯСЕН си като бял ден
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankera Разгледай мнение
                                Ти да не си циганин ?!? Или ако не си , явно не си се сблъсквал със суровата циганска действителност,защото ако беше ... друга песен щеше да запееш !!! Ама май си циганин !
                                Виж, не съм ром. Иначе, сблъсквал съм се със суровия ромски живот, виждал съм как ромите у нас живеят отделени и дискриминирани от обществото, как за тях работа няма, пари няма, как стоят гладни и мизерстващи.Време е държавата са промени положението и да вземе мерки да помогне на тези хора. Кога ще им се осигури нормален жизнен стандарт, жилеще и храна, за да може и ромите да живеят нормално, а не да ги дискриминираме постоянно?

                                Коментар

                                Working...
                                X