IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
    И ако смея да питам.С какви пари си отгледан преди да се закрепиш на германска цицка? Пари от Луната ли?
    Пари, от данъците на нашите дядовци и родители.
    ЕВРОРОМА е гарант за национална стабилност!
    http://www.euroroma-bg.org/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хасан Разгледай мнение
      В момента ме храни Германия и ЕС. Има 2.5 милярда отпуснати за строеж на ромски жилища. Ако чакаме на България, до сега да сме упрели от глад. Не майка родина а грозна мащеха към свойте деца.
      И ако смея да питам.С какви пари си отгледан преди да се закрепиш на германска цицка? Пари от Луната ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
        Асенчо ако беше като в Германия нали знаеш че можеше да те нема.(справка WW2) .Благодари на нас за толерантноста ни и недей хапа ръката която ТЕ ХРАНИ.
        В момента ме храни Германия и ЕС. Има 2.5 милярда отпуснати за строеж на ромски жилища. Ако чакаме на България, до сега да сме упрели от глад. Не майка родина а грозна мащеха към свойте деца.
        ЕВРОРОМА е гарант за национална стабилност!
        http://www.euroroma-bg.org/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хасан Разгледай мнение
          Радвам се че не всички тук са като императора.. платеното герберско мекере което насажда етническо прочистване.Ако форума се намираше в Германия, до сега да беше осъден и следващите пет години да търка наровете.
          Асенчо ако беше като в Германия нали знаеш че можеше да те нема.(справка WW2) .Благодари на нас за толерантноста ни и недей хапа ръката която ТЕ ХРАНИ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
            Абсолютно си прав, че ЦИГАНИТЕ СА СЛЕДСТВИЕ: от лицемерната антибългарска политика на външни сили, от продажните "български политици", от толерантността на българите които позволяват циганските и на политиците простотии.
            И за жалките души си прав, дето забравиха, че отговорността за съдбата на държавата е и на гражданите, а не само на властта и когато властта не си гледа работата трябва да я вършат те.
            И за етническия конфликт си прав, че българите са виновни, след като са допуснали да се стигне дотук и да им се качват на главата. Ако бяхме държава като "демократичните" западни нямаше да има цигани, проблеми и конфликти.
            Радвам се че не всички тук са като императора.. платеното герберско мекере което насажда етническо прочистване.Ако форума се намираше в Германия, до сега да беше осъден и следващите пет години да търка наровете.
            ЕВРОРОМА е гарант за национална стабилност!
            http://www.euroroma-bg.org/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хасан Разгледай мнение
              А ве , стига си се ровил с тези цигани, не разбра ли, че НИЕ СМЕ само ПОСЛЕДСТВИЕ??? Ти в момента се опитваш да настроиш българи срещу цигани......и ти ли си продаде душата на Масоните? Ако има някой Виновен не са циганите, а тези които им позволяват!!! Те това и чакат етниически конфликт-30 000 натовски барети ги крият в гората в момента!!! Ейй.....или е тъпотия, или неосведоменост....или виждаме поредната жалка душа, продала се, взела пари от Масоните, за да работи за унищожението на България!!!.......То бива, бива да си неосъзнат, ама чак толкова.....ама НЕеее....намирисва на поредният Поп Кръстю!

              Малиий егаси.... промитите расистски мозъци!!! Ама нееее.......пари са ви дали да насаждате Етнически конфликт!!! Ама има кой да отсъди накрая, на всеки да е ясно!!!
              Най-малко на България и трябва Етнически конфликт днес!!!

              Абсолютно си прав, че ЦИГАНИТЕ СА СЛЕДСТВИЕ: от лицемерната антибългарска политика на външни сили, от продажните "български политици", от толерантността на българите които позволяват циганските и на политиците простотии.
              И за жалките души си прав, дето забравиха, че отговорността за съдбата на държавата е и на гражданите, а не само на властта и когато властта не си гледа работата трябва да я вършат те.
              И за етническия конфликт си прав, че българите са виновни, след като са допуснали да се стигне дотук и да им се качват на главата. Ако бяхме държава като "демократичните" западни нямаше да има цигани, проблеми и конфликти.

              Коментар


              • Х'асенчо ако си джентълмен и лоялен гражданин ще напишеш ТУК към кое НПО си на заплата ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Ти май от цинизми се храниш, ама аз съм ти ги изрязал услужливо за да не те баннат.
                  Все ми е едно какво ще отглеждам в имотите си, стига да си плащат чинно.
                  Не искам да защитавам циганите, ама има много от тях които полагат усилия да се интегрират. Изчерпват им се възможностите за паратизиране в кризата и много от тях в Северозапада почнаха да ходят на училище във всякакви възрасти. Приветствам това. За всичко е виновна държавата и всички видове регулации които са нужни за да се справи с паразитизма е в нейни ръце.
                  Лордов, не усещаш ли, че казваш нещо абсурдно? Чааветата ходят на училище, за да не им спрат помощите - а може и да им дават закуски там. Навремето имаше статия за някакво училище в мизийско село, дето "учениците" били 100% мангалета и средният годишен успех бил.... Слаб /2/. Преди било маа-а-алко над 2, ама единственото турче се изнесло от селото заедно с родителите си, защото им писнало да живеят сред павиани - и двойката се закръглила.

                  Да, твое право е да пуснеш каквито искаш неща в имотите - но първо ще те емнат комшиите заради боклуците, гьобеците и кражбите, после - наем - нъцки, а накрая, ако успееш да ги прогониш, ще се наложи да си правиш основен ремонт, включително да "посадиш" нова арматура в стените.

                  Те тия, дето са искали да се интегрират, сторили са го отдавна, а и повечето читави цигани избягаха за Испания, където си бачкат съвсем нормално.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Тоя полудя съвсем, но си мисля, че не е мангал, а нещо много по-долно - човек на мангалска служба. Хъхряците имат все пак оправданието че не са виновни, задето са се родили такива скудоумни диваци, както въшката не е виновна, че не се е родила медоносна пчела.
                    Асане, няма държава, където да има мангали и да няма проблеми с тях. В Швейцария може и да няма - защото няма хъхряци - до средата на 20 век в Швейцария да застреляш мангал въобще не е било престъпление... защо ли? И никой не настройва хората срещу мангалите - по-точно никой, освен самите мангали.

                    Да, всички расисти трябва да са взатвора, например то - който искаш всевъзможни привилегии по етнически принцип - само за мангалите, а не аз, който искам закони еднакви за всички.
                    А тия 30 000 натовски барети, които си измисляш, можеш само да предизвикаш смях - ако съдим по събитията от онова плевенско село, 20 000 най-обикновени Български селяни са достатъчни за да ги смелят от бой и да им осигурат по една щедра натовска инвалидна пенсия.


                    И затова - кой бил "платен провокатор" - криво си си направил сметката, смърдел. Аз съм човек познат и уважаван сред инвестиционната общност, а ти си един анонимен мангал или, което е по-вероятно, лакей на мангалите.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Не си ти амиго.Гледай си панеляците.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                        Поредният НПО платен извратеняк. Убеждаващ нас нетните платци на данъци и вменяващ ни вина.Браво,брависимо.Ке дойде Видовден.
                        Ако това е към мен, къде търсиш "вашата" вина?. Написал съм държавата. Ти държавата ли си?!

                        Коментар


                        • Поредният НПО платен извратеняк. Убеждаващ нас нетните платци на данъци и вменяващ ни вина.Браво,брависимо.Ке дойде Видовден.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                            . Хлебарки или граждани ще храниш?
                            Ти май от цинизми се храниш, ама аз съм ти ги изрязал услужливо за да не те баннат.
                            Все ми е едно какво ще отглеждам в имотите си, стига да си плащат чинно.
                            Не искам да защитавам циганите, ама има много от тях които полагат усилия да се интегрират. Изчерпват им се възможностите за паратизиране в кризата и много от тях в Северозапада почнаха да ходят на училище във всякакви възрасти. Приветствам това. За всичко е виновна държавата и всички видове регулации които са нужни за да се справи с паразитизма е в нейни ръце.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хасан Разгледай мнение
                              А ве , стига си се ровил с тези цигани, не разбра ли, че НИЕ СМЕ само ПОСЛЕДСТВИЕ??? Ти в момента се опитваш да настроиш българи срещу цигани......и ти ли си продаде душата на Масоните? Ако има някой Виновен не са циганите, а тези които им позволяват!!! Те това и чакат етниически конфликт-30 000 натовски барети ги крият в гората в момента!!! Ейй.....или е тъпотия, или неосведоменост....или виждаме поредната жалка душа, продала се, взела пари от Масоните, за да работи за унищожението на България!!!.......То бива, бива да си неосъзнат, ама чак толкова.....ама НЕеее....намирисва на поредният Поп Кръстю!

                              Малиий егаси.... промитите расистски мозъци!!! Ама нееее.......пари са ви дали да насаждате Етнически конфликт!!! Ама има кой да отсъди накрая, на всеки да е ясно!!!
                              Най-малко на България и трябва Етнически конфликт днес!!!
                              Айде стига глупости! Искал да настрой....
                              Познавам хора от ромския етнос образовани, но те нямат нищо общо с мангустите от гетата, който са такива каквито са!
                              Ако някой иска да избяга от мизерията в гетото, той прави всичко възможно, а не се жени/не го женят/ на 10 години.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Я да ми оставяш кандидат наемателя на мира!
                                Куре....Поставяш ме в ситуация да не знам какво да ти кажа. Хлебарки или граждани ще храниш? Щото в Македония вече пискат, ами им е голям албанския кур в устата за да ги чуят.

                                Коментар

                                Working...
                                X