IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
    Аз пък почвам да си мисля, че Хасан е просто обикновен - бледолик - провокатор от тея дето разлайват кучетата и опипват почвата. Чух, че една камара европари са засили по техни проекти за интеграция и сега всички педеруги се надпреварват да чопнат нещо от тях. Тъжната равносметка е, че пари за наука у нас няма, но за тях се наливат. Българина може само да го глобяват, че не зачита правата на тези, които живеят на гърба му и все по-често му отправят заплахи, че не работи достатъчно за да го храни. Сори Хасане, ама и ние сме на същия хал като вас. Затова и хората се палят. Съветът ми е да се палите и вие.
    Позна.

    п.п.Самоубийствата, ако не са предизвикани от ментални проблеми, изискват наличието на сложни чувства и дълбок вътрешен мир. Ромите реагират само на тактилни дразнения и не биха направили подобна стъпка- самозапалване. Може да им се случи, но ще е в следствие на гаф при опит за изнудване, или нещо от този род.
    Last edited by val/she; 25.03.2013, 18:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
      Аз пък почвам да си мисля, че Хасан е просто обикновен - бледолик - провокатор ......
      Бих добавил добре платен (продажен) провокатор.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
        Цигани? Земя? Работа? И слагате тези думи в едно изречение?
        Мухаххаха.
        Прав си, това си е за Бисери и вицове!
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
          Аз пък почвам да си мисля, че Хасан е просто обикновен - бледолик - провокатор от тея дето разлайват кучетата и опипват почвата. Чух, че една камара европари са засили по техни проекти за интеграция и сега всички педеруги се надпреварват да чопнат нещо от тях. Тъжната равносметка е, че пари за наука у нас няма, но за тях се наливат. Българина може само да го глобяват, че не зачита правата на тези, които живеят на гърба му и все по-често му отправят заплахи, че не работи достатъчно за да го храни. Сори Хасане, ама и ние сме на същия хал като вас. Затова и хората се палят. Съветът ми е да се палите и вие.
          И аз съм на твоето мнение.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Аз пък почвам да си мисля, че Хасан е просто обикновен - бледолик - провокатор от тея дето разлайват кучетата и опипват почвата. Чух, че една камара европари са засили по техни проекти за интеграция и сега всички педеруги се надпреварват да чопнат нещо от тях. Тъжната равносметка е, че пари за наука у нас няма, но за тях се наливат. Българина може само да го глобяват, че не зачита правата на тези, които живеят на гърба му и все по-често му отправят заплахи, че не работи достатъчно за да го храни. Сори Хасане, ама и ние сме на същия хал като вас. Затова и хората се палят. Съветът ми е да се палите и вие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
              Чети сега и съвсем добронамерено ти го казвам. Изкарай ми в България 100 СТО циганина на фона на останалите милион, на които мога да им поверя не работа върху фина електроника, а такава с обикновен поялник и ще ти кажа, че не говориш ПЪЛНИ глупости. И за какъв ИТ сектор ми говорите, като вие български не говорите, та какво остава за английски и немски за да следите последните въведения. Айде, не се излагай. Това, че сте неграмотни и с ниско умствено развитие, тъй като раждате по на 13 - 14 си е ваш проблем. Кой за каквото учил/борил.
              Кокълов - така е. Неведнъж виждам в разните форуми да пишат някакви субекти, които твърдят, че са "роми и "висшисти", но те буквално нямат дума без правописна грешка. Разбира се - има и такива, които са си заслужили дипломата, но те са толкова малко, че няма какво да ги броим.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Ето как хъхряшката паплач загробва социалната система на България:

                19 000 000 000 дефицит в социалната система за 4 години, от тях над 12 000 000 000 за цигански помощи:

                http://www.investor.bg/analizi/85/a/...godini,148693/

                Като контрапункт Великобритания се чуди как да промени законите си, за да не позволи на 20-30 000 тъмномургави пришълци от Балканите да и точат социалната система. В същото време ние безропотно търпим близо милион от същите индивиди да ни ограбват и да паразитират на наш гръб, че и да ни тероризират за благодарност и не смеем да гъгнем дори, за да не ни обявят за расисти, фашисти и не знам какви още !!! И докога ще продължаваме така? Докато старите ни родители започнат да умират от глад по улиците ли?

                Незабавно трябва да се стори това, което коментирахме по-долу. Иде пролет - нека на мургавите се раздаде земя от поземленият фонд, да им се осигурят сечива и семена. След 6 месеца да им се спрат всякакви детски, майчински, татковски, инвалидни, мъреливи и каквито там други помощи получават, без самите те да са внесли и стотинка в осигурителната система. Ако са работили усърдно лятото и са произвели продукция - да се осигури изкупуването и, ако са лежали и са си чесали задниците - да измират от глад, защото така и така няма смисъл от съществуването им.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Цигани? Земя? Работа? И слагате тези думи в едно изречение?
                  Мухаххаха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Хасан Разгледай мнение
                    Аз не мога да говоря от името на ЕВРОРОМА, но отдавна лобирам за достойна работа за Ромите и не само в селското стопанство, но и за работа в леката промишленост, ноу-хау, нови технологии и ай ти сектора. Все пак имаме над 5000 вишиста!
                    Чети сега и съвсем добронамерено ти го казвам. Изкарай ми в България 100 СТО циганина на фона на останалите милион, на които мога да им поверя не работа върху фина електроника, а такава с обикновен поялник и ще ти кажа, че не говориш ПЪЛНИ глупости. И за какъв ИТ сектор ми говорите, като вие български не говорите, та какво остава за английски и немски за да следите последните въведения. Айде, не се излагай. Това, че сте неграмотни и с ниско умствено развитие, тъй като раждате по на 13 - 14 си е ваш проблем. Кой за каквото учил/борил.

                    Коментар


                    • Шебек, тия басни ги разправяй на някой друг. Аз вече виждам как дори и в Чистотата работят някакви хорица, които очевидно не са цигани. В строителството също циганите са единици - и причината за това са както некадърността и мързелът на мургавите, така и безкрайните помощи. Защо му е на Мангау да се мори, щом държавата го храни пожизнено и никой не смее да го спре, когато краде? А дърва за огрев "берете" основно незаконно и обезлесихте България с контрабандна сеч. За твое сведение хората, които се топлят на дърва въобще не са толкова много.
                      Надутите приказки, че без вас сме щели да "изпукаме" са нагли и смехотворни, но и типични за мангалите, които се опитват да прикрият пълната си безполезност.

                      За селското стопанство - звучи хубаво, но да те запитам:
                      - Защо никой мангал досега не е поискал да му бъде отпусната земя от съществуващият за целта Държавен поземлен фонд - за да си храни чааветата?
                      - Защо досега многократните опити да бъдат впрегнати мангалите в селскостопанският труд, където да си изкарват прехраната, неизбежно са се проваляни?
                      - Защо не сме чули някое хъхряшко семейство поне да обсеби незаконно чужда, запустяла нива и да засее картофи или поне едни прости тикви? Това също е противозаконно, да - но ние бихме оправдали подобна постъпка - или поне аз бих я оправдал?
                      - Защо около смрадливите катуни на мангалите из Западна Мизия, а и не само там, струпани незаконно на обработваема земя, растат само бурени и трънаци, докато чааветата им мрат от глад като мухи?

                      Иначе Пастиров е прав - за престъпниците - те трябва да си изработват прехраната, независимо от етносът им - според тежестта на деянието - за по-леки престъпления - земеделски труд, за по-тежки - в мината, за убийци, зверски изнасилвачи, терористи - в урановите мини доживот - докато започнат пръво да светят, а после да им се разкапват месата.

                      Кокълов също е прав теоретически 500 000 цигани работещи в селското стопанство (но работещи наистина, а не подпиращи мотиките) могат не само да съживят селското стопанство, но и да открият още поне 200 000 работни места в надграждащите се производства и услуги Ако някой (циганин или не) започне да работи здраво в лозарството или овцевъдството, от безполезно и дори зловредно същество, ще се превърне в необходимо същество, защото още 2-3 човека, разположени зад него в икономическата верига, ще са зависими от неговият труд.

                      Но това е на теория, драги. Аз мога да ти кажа какво ще стане на практика: Ще се даде земя на 500 000 цигани, заедно със сечивата и семената. 50-60 000 от тях ще си плюят на ръцете, ще копат, ще засеят компири и зелета и каквото и да е там и ще направят всичко по силите си честно да си изкарат хлябът. Останалите ще изядат компирите за посев или ще ги продадат, цяло лято ще лежат и ще се наливат с ракия, а есента, като им се спрят помощите, ще ревнат, че са гладни и ще тръгнат да грабят на тумби както хората, така и 50-те хиляди честно трудили се цигани. И тогава - какво правим? Пак ли ще вдигнем примирено рамене и ще продължим да ги храним - за гавра не само с нас, но и с 50-те хиляди честно работили техни събратя, или просто ще пратим армията и жандармерията с картечници и шмайзери, за да решат проблемът веднъж завинаги? - Аз съм за вторият вариант.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                        Е, това вече е дума. Селското стопанство е голям и добре платен отрасъл. Аз самият съм селско момче и знам как се вади хляб на полето и в двора, така че и аз съм на мнение, че за вас ще е най-добре този сектор. Кофите и канализацията са наистина мръсна работа, не отричам.

                        Може ли аз и останалите участници във форума да разчитаме на думата ти, че ТИ и ЕВРОРОМА ще лобирате за подобни проекти? По-добър вариант от това няма да се намери. И също, вместо да ни строите грозни жилищни сгради, от парите за помощи ще се плаща за да може РОМИ да строят жилища за РОМИ. Аз съм ЗА!!!!!
                        Аз не мога да говоря от името на ЕВРОРОМА, но отдавна лобирам за достойна работа за Ромите и не само в селското стопанство, но и за работа в леката промишленост, ноу-хау, нови технологии и ай ти сектора. Все пак имаме над 5000 вишиста!
                        ЕВРОРОМА е гарант за национална стабилност!
                        http://www.euroroma-bg.org/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хасан
                          Ние и сега си работиме, кой ви чести мърсотията по градовете и ви обръща кофите а, кой ви строи грозните жилищни сгради, кой ви бере дървата за огрев, кой ви управя канализациите, кой ви управя покривите и комините? Без нас ще изпукате, защото сте загубили навика да работите. Свикнали сте да смучете бюджета, чиновници тесногръди
                          Предпочитаме в земеделието да работим да, пък вие българите обръщайте кофите, пък да видим колко ще изкарате и дали кон, боб яде ли?!
                          Е, това вече е дума. Селското стопанство е голям и добре платен отрасъл. Аз самият съм селско момче и знам как се вади хляб на полето и в двора, така че и аз съм на мнение, че за вас ще е най-добре този сектор. Кофите и канализацията са наистина мръсна работа, не отричам.

                          Може ли аз и останалите участници във форума да разчитаме на думата ти, че ТИ и ЕВРОРОМА ще лобирате за подобни проекти? По-добър вариант от това няма да се намери. И също, вместо да ни строите грозни жилищни сгради, от парите за помощи ще се плаща за да може РОМИ да строят жилища за РОМИ. Аз съм ЗА!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pastir2 Разгледай мнение
                            На всички требва да ни е ясно, че осъдените за кражби надвишават с 1000% капацитета на съществуващите в момента затвори.

                            Дори да имаха капацитет, не виждам кой ше им поеме разходите да ги хрантутиме.

                            Единственото решение е създаване на лагери за обществено полезен труд, чрез които тия хора да се самоиздържат и да генерират некакви ползи за обществото.

                            Докато седиме на сегашната ситуация, случаите на застреляни цигани ще се увеличават, ама ше преминат и в по-тежки форми - не от охранители и полицаи, а и от цивилни потърпевши.
                            Това е единственото спасение + НЕЗАБАВНО ограничаване на раждаемостта. Спират им се всякакви помощи и им се дава земя, която да обработват. От продукта да се изхранват, продават на външен / вътрешен пазар и правят всичко, което намерят за добре. Плодородна земя има, която плаче за обработка. Тъкмо отново ще съживим стопанството, а и те ще се научат на занаят и това да ценят парите. С труда идва и уважението. А от там и интеграцията. Ако чакаме с пари на готово да ги интегрираме, до никъде няма да я докараме. То сме вече там, де.....

                            Хасане, какво мислиш по въпроса? Даваме ви земя да обработвате. Съгласни ли сте да работите?

                            Коментар


                            • На всички требва да ни е ясно, че осъдените за кражби надвишават с 1000% капацитета на съществуващите в момента затвори.

                              Дори да имаха капацитет, не виждам кой ше им поеме разходите да ги хрантутиме.

                              Единственото решение е създаване на лагери за обществено полезен труд, чрез които тия хора да се самоиздържат и да генерират некакви ползи за обществото.

                              Докато седиме на сегашната ситуация, случаите на застреляни цигани ще се увеличават, ама ше преминат и в по-тежки форми - не от охранители и полицаи, а и от цивилни потърпевши.
                              Last edited by Pastir2; 25.03.2013, 12:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хасан Разгледай мнение
                                Във всяко стазо си има мърша го е казал нашия народ.
                                Но ти квадратна главо пак не вдяваш. Циганите вършат престъпления защото са принуждавани да го правят от Българската мафия която си има държава.
                                Ето един положителен пример за това което Евророма е успяла да направи с местните политици за Ромите в град близо до София.
                                Защо например в Самоков дето имаме най-големия контигент от почти 30 000 човека , почти колкото е и цялата община, почти няма престъпленя!?
                                Защото управата на града под въздействието на Евророма е помислила за братята ни и им е позволила да развиват дърводобив като единствен шанс за оцеляване. Е над 10 000 братя са заети в тази ниша и всички са доволни. Няма престъпления.
                                Да, всяко стадо има мърша, но само сред мангалите мършата е 90%. И хич не говори, че самоковските хъхряци не вършели престъпления, защото ставаш смешен. Никой не може да бъде принуден да върши престъпления. Пример е оня Българин, който се самозапали от отчаяние, след 5 години безработица. Предпочете да посегне на животът си и то по такъв ужасяващ начин, вместо да тръгне да ограбва безпомощните старци в селото. Всички хъхряци реват, че били гладни и бедни, но някой да се е полял с бензин и да си е драснал кибрита? Няма разбира се, защото Мангау получава пожизнени помощи и не се свени да краде, за да си осигури пари за ракия !!!


                                Рапонов - самото разпределение на пари и други благинки на етнически принцип, представлява дискриминация на хората и нарушение на най-основните юридически норми в България и в света - Конституцията и Всеобщата декларация за правата на човека. Допесналите съществуването на подобни "програми" трябва да бъдат съдени за апартейд и да изгният в затвора.

                                Просто е недопустимо някой да получава пари или къща или земя за строителство по единствената причина, че е МАНГАЛ.
                                Last edited by Императорът; 25.03.2013, 11:43.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X