IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • НАГЛЕДЕН ПРИМЕР ЗА УШЕВОТО БЕЗСИЛИЕ :

    Крадци тафят СВЕТОФАР в Стара Загора !!!

    http://www.blitz.bg/news/article/200928

    Очакваме мангалите да започнат и гащите на ушевите да крадат, докато последните хъркат и пърдят по патрулките !!! 60 000 туфлека храним, полза нулева !!!

    Иван Лулеов да става шеф на МВР, останалите 59 999 свини - вън - да вървят да садят чушки и домати или да чукат камъни, и овчари не стават от тях даже - защото ако на такова прасе дадеш сутринта 100 овце да отиде да ги пасе, вечерта ще се върне с една !!!

    Как не съм един полицейски началник в Стара Загора - такава гонка ще им спретна на тия охъли, на тия тении, дато само разхождат кирливите униформи, че ще ги накарам сами да си теглят куршумът !!!
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
      Благодаря ти за съчувствието! Гледаям, че има много расисти в БГ!?
      Лорда беше наш защитник, ако изктъркат и мен вече отиваме на съд!!!!!!!!!!!!!!!
      Абе и тука ли налазихте сектанти долни и светли братя. Я си седете в пирамидата да ви облъчва пастора. Расисти сме били, нищо де, те скоро мангустите ще са овече от българите. Само да не се разврякаш когато тумба циганори дойдат да поебат теб и семеството ти.
      Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Орда хъхряшки мародери нападат камион:

        http://www.blitz.bg/news/article/200702

        Тумба от десетки мръсномургави престъпници атакува катастрофирал румънски ТИР натоварен с компири. Както обикновено в такива случаи, трътрестите окачалки за полицейски униформи се появиха, но не се осмелиха да арестуват нито един мародер... което няма да им попречи да се хвалят, че са "изгонили" вонящите човекоподобни скакалци, вместо да им щракнат белезниците !!!

        За не зная кой път си задавам въпросът: Защо храним тия свини? Нищо не става от тях - и за селски пъдари не стават !!! Тия компири (все пак нечия собственост) до утре сутринта няма да ги има !!! И Мангау няма да ги е откраднал, не - той не краде, той само си бере !!! Ако същите тия отвратителни подобия на хора ги пратиш на нивата да засеят компири, един няма да отиде, ама да берат дето не са сели - цяла тумба се събират веднага !!!
        Да ги вкарват в затворите и да си гният там. А те само ги жалят.

        Коментар


        • Импе , все повече ти се възхищавам,сериозен съм ! Ще взема да ти стана последовател !!!
          Ако аз съм твоят втори шанс - ще го пропилееш или ще го оползотвориш ?!?

          Коментар


          • Орда хъхряшки мародери нападат камион:

            http://www.blitz.bg/news/article/200702

            Тумба от десетки мръсномургави престъпници атакува катастрофирал румънски ТИР натоварен с компири. Както обикновено в такива случаи, трътрестите окачалки за полицейски униформи се появиха, но не се осмелиха да арестуват нито един мародер... което няма да им попречи да се хвалят, че са "изгонили" вонящите човекоподобни скакалци, вместо да им щракнат белезниците !!!

            За не зная кой път си задавам въпросът: Защо храним тия свини? Нищо не става от тях - и за селски пъдари не стават !!! Тия компири (все пак нечия собственост) до утре сутринта няма да ги има !!! И Мангау няма да ги е откраднал, не - той не краде, той само си бере !!! Ако същите тия отвратителни подобия на хора ги пратиш на нивата да засеят компири, един няма да отиде, ама да берат дето не са сели - цяла тумба се събират веднага !!!
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
              Цигани крадат и ядат животинки от зоопарк

              http://www.novini.bg/news/137248-%D1...%80%D0%BA.html



              България 2013 г.
              Явно трябва да назначим Петко Еленков за министър на вътрешните работи и Иван Лулеов за шеф на МВР. Защо тия гнусни гадини не си ядат краставите чаавета, а посягат на редките си животни - и тоя зоопарк няма ли охранители, които да стрелят по тях?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Цигани крадат и ядат животинки от зоопарк

                http://www.novini.bg/news/137248-%D1...%80%D0%BA.html



                България 2013 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение


                  http://fakti.bg/world/65480-politik-...e-i-francuzite
                  Роми, българи и франсета. Пита се в гатанката какви са тези франсета?
                  Нали не си представяте , че са потомци на херцог д"Анжу или граф Талейран?

                  http://www.livenews.bg/Elizabet-II-e...grantite-52880
                  Ето ги и Англичаните .
                  Да си заведеш децата на Лов и да ти наебът кучето

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                    Българите са най-големите расисти!!!
                    Ако тази обидна тема за цяла Европа продължи да съществува, и не се закрие до часове, ще сезирам прокуратурата, всички организации за правата на човека, включително БХК и адвокати без граници, както и д-р Пенчев, омбудсмана!!
                    Ако темата не се закрие, няма да се учудя ако след време започнат да се отстрелват братята роми като дивеча!!
                    Така е, така е. Българите са гадни расисти, когато се оплакват от хъхряшкият бандитизъм и терор, когато не желаят да късат от залъкът на децата и старите си родители, за да хранят мангасарските изроди и античовеци !!!

                    А гъгнивите питекантропи, когато пребият или дори убият млад Българин, ей-така, за кеф - или утрепят зверски пенсионер, за да му вземат последните пет лева и зимнината от масата, или когато работят берачи на чужда собственост, просто проявяват етнокултурните си особености !!!


                    Нали така?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                      Българите са най-големите расисти!!!
                      Ако тази обидна тема за цяла Европа продължи да съществува, и не се закрие до часове, ще сезирам прокуратурата, всички организации за правата на човека, включително БХК и адвокати без граници, както и д-р Пенчев, омбудсмана!!
                      Ако темата не се закрие, няма да се учудя ако след време започнат да се отстрелват братята роми като дивеча!!
                      Искаш да кажеш ,че е расова дискриминация това че той има 40 регистрации за кражби и трябва да влезне в затвора, нали се сещаш че е ходил да краде около 300 пъти за да го хванат 40 .Когато се превъзпитават за по 10-20 години , ще мислят преди да влезнат да крадът..А и в България не са само цигани и българи има и власи и помаци ,виетнамци и за каквито се сетиш има .
                      Кво бачкаш ? ми на помощи съм.
                      Що не бачкаш ? ами щот помощите са повече от залата.
                      Да си заведеш децата на Лов и да ти наебът кучето

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                        Братко, спомни си в една друга тема искаха да избиват с пушки кучетата!!!!!!!!!!!!!
                        Ако това се приеме със закон, помни ми думата, до 5г. ще започнат да отстрелват и просяците както в Русия в момента, а и от време на време в Русия също си палят и домовете за хора с жълти книжки, жалко руски хитлеристи
                        Благодаря ти за съчувствието! Гледаям, че има много расисти в БГ!?
                        Лорда беше наш защитник, ако изктъркат и мен вече отиваме на съд!!!!!!!!!!!!!!!
                        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                          Баси случая!!!!!!!!!!!!! Лорда беше написал, че е циганин и заради това го баннаха!!!!!!!!!!!!
                          Братко, спомни си в една друга тема искаха да избиват с пушки кучетата!!!!!!!!!!!!!
                          Ако това се приеме със закон, помни ми думата, до 5г. ще започнат да отстрелват и просяците както в Русия в момента, а и от време на време в Русия също си палят и домовете за хора с жълти книжки, жалко руски хитлеристи
                          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                          Коментар


                          • Баси случая!!!!!!!!!!!!! Лорда беше написал, че е циганин и заради това го баннаха!!!!!!!!!!!!
                            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                              Българите са най-големите расисти!!!
                              Ако тази обидна тема за цяла Европа продължи да съществува, и не се закрие до часове, ще сезирам прокуратурата, всички организации за правата на човека, включително БХК и адвокати без граници, както и д-р Пенчев, омбудсмана!!
                              Ако темата не се закрие, няма да се учудя ако след време започнат да се отстрелват братята роми като дивеча!!
                              и ти ли си брат на ромите.въдите ли се
                              представа си нямаш,какво е расизъм!
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от spun Разгледай мнение
                                Едни големи ЗАТВОРИ като молове да Ви направим с много цехове,халета,БАНИ ,твърди нарове ,хубави присъди от по 240,360,500 месеца ако щеш.
                                Така мангалите ще помогнете на България ,тогава от такса свиждане ще излезнем от кризата
                                Българите са най-големите расисти!!!
                                Ако тази обидна тема за цяла Европа продължи да съществува, и не се закрие до часове, ще сезирам прокуратурата, всички организации за правата на човека, включително БХК и адвокати без граници, както и д-р Пенчев, омбудсмана!!
                                Ако темата не се закрие, няма да се учудя ако след време започнат да се отстрелват братята роми като дивеча!!
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X