IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Аз винаги говоря правилни неща, но сте ме нарочили за гербер и изобщо за политически пристрастен и не ме слушате.
    Може да си всякакъв ,но не си папагал и имаш собствено мнение,което отстояваш с аргументи ...
    Това е важно за мен...

    Коментар


    • Mihail Balabanov
      Буда,ако медитираш, прекъсни за малко,ако обичаш! Полицията бие граждани пред Парламента, Буда! Народната любов те облива. Време е да излезеш и да кажеш стига ,подавам оставка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Гигов, айде и ти по-леко с глупостите. Как пък един тук не ти е направил забележка цял ден за горния пост???!!!

        Проблемът е, че когато напрежението е по-ниско котлонът, бойлерът или печката не могат да работят с оптимална мощност и съответно да развият оптималната си температура.

        Ако вариш картофи 4 часа на 50 градуса, дали е същото, ако ги вариш 1 час на 90 градуса? И дали изобщо ще ги свариш????

        Пробвай и да се къпеш 3 часа с вода 18 градуса, пък нека аз се къпя 30 минути с 38 градуса.


        Доста си си повярвал, но малко прекаляваш. Тук не всички четящи са технически профани или политически каски.

        Бе ти физика в седми клас учил ли си?Айде спри глупостите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Това е вече правилно ..... според мен.
          Аз винаги говоря правилни неща, но сте ме нарочили за гербер и изобщо за политически пристрастен и не ме слушате.

          Коментар


          • Тази вечер бях на театър в град извън София.На излизане на пешеходна пътека на зелен светофар кола на жандармерията щеше да ме отнесе барабар с жената.Явно от цялата страна прииждат към София.Просто като се прибрахме на село и включих телевизора разбрах що бързат.Шубето е голямо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Хайде да пожелаем на следващите управляващи да направят следното:
              Да задължат всички ЕРП-та да ни поставят такива електромери, които при напрежение под 210 волта да не отчитат консумация.

              Става много елементарно.
              Това е вече правилно ..... според мен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Pпотр = U.I.cos(fi)потр
                Хайде да пожелаем на следващите управляващи да направят следното:
                Да задължат всички ЕРП-та да ни поставят такива електромери, които при напрежение под 210 волта да не отчитат консумация.

                Става много елементарно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Аноне имахме спор за сметките за ток .....


                  Това че твоята е за средата на януари е е изклячение...
                  Мнозинството са в края на календарният месец а и Добрев заключи че ЕРП са пратили инкасаторите в отпуска пред НГ... а това е периода 24-30 декември...
                  и после 24 дек. до 31 януари е следващата При мен сметката е от 1 до 23 декември...
                  Така че каруцата май е в твоя квартал...
                  От години периодът ми на отчитане е с Начало 17 число предишен месец, край 18 число текущ месец.
                  Не живея в манастир и около мен има доста живеещи. Предполагам, че не идват специално за моя електромер на 17-то число.

                  Коментар


                  • Я кажете сега дали развързаната кесия за предизборно харчене ще докара кинти на БФБ
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                      Не мога да пропусна да отбележа /докато още чувам крясъците за оставка на правителството/, че това изказване изключително много ми допадна с точност, прозорливост, разбиране на обстановката и грижа за народа.

                      Днес май лудите излезнаха на манежа....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                        Незнам електромера дали отчита или касира или замерва ток...но знам че Станишев е едно голямо Хюмне
                        Ей не обиждай руският человек, да не ви врътнем кранчето!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Електромера не отчита ТОК, а консумирана електрическа мощност за единица време.
                          Аноне имахме спор за сметките за ток .....


                          Това че твоята е за средата на януари е е изклячение...
                          Мнозинството са в края на календарният месец а и Добрев заключи че ЕРП са пратили инкасаторите в отпуска пред НГ... а това е периода 24-30 декември...
                          и после 24 дек. до 31 януари е следващата При мен сметката е от 1 до 23 декември...
                          Така че каруцата май е в твоя квартал...

                          Коментар


                          • Незнам електромера дали отчита или касира или замерва ток...но знам че Станишев е едно голямо Хюмне
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Peter(Petar) Разгледай мнение

                              Точна ти е излязла прогнозата за Бойко, макар че за мен Буда не е никакъв компромат, а по-скоро опит за такъв. ББ може да е всякакъв, но в интерес на истината направи доста неща за страната и при всички положения ще го запомня с тях.Понеже няма смисъл да го запомням с нещо отрицателно. България тръгна от много ниско ниво, освен това допълнително бе ограбена, бяха заложени много капани в много сфери и е нормално да не може за 3-4 години да се оправи всичко. Под оправяне разбирам, да се наложат добре функциониращи държавни структури. В някои ББ успя, в други не. Но винаги е било пределно ясно, че бедността на народа ни ще си остане.
                              Не мога да пропусна да отбележа /докато още чувам крясъците за оставка на правителството/, че това изказване изключително много ми допадна с точност, прозорливост, разбиране на обстановката и грижа за народа.
                              Yeah

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Важното ,че аз си го разбирам..
                                А то е че последните години сме слуги на американци и руснаци айде да не слугуваме на слугите на господарите ни ,няма значени е дали са в Германия ,Щатите или Русия... заради това че са пратили няколко долара в
                                " родината " си...
                                Ще слугувате ! Вие изчезвате ! Идваме ние!

                                Коментар

                                Working...
                                X