IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Сънка, а червените кхмери не се ли занимаваха и те с далавери.
    Само че за разлика от тях, Бойко построи много неща и придаде смисъл на живота на много хора. ще ти дам прост пример като за блондинка, последните 3г. над 500 000 човека си смениха дограмата и си направиха изолация на къщите, защото Бойко не им е обещал евтин ток а им каза, хора правете енергийна ефективност и те го послушаха и сега не мръзнат като кучета по митингите.
    Черкезов, стой си при 3000 руски танка и ги лъскай с парцал.Май си прекалил тази вечер с Монсантото.Много ти е дошло ГМО-то.Бате Бойко бил построил нещо, Хаптал и той облъчен от Буда.

    Коментар


    • СЪНИСрамувам се за което[/QUOTE]

      Наистина се срамувай, защото заради такива като теб които са 90% електорат, не можем да изберем най-чистите хора.
      Имаше млади и неопетнени хора които заслухаваха повече доверие от Пашата, не мислиш ли?
      За това съм длъжен да подкрепям Бойко, заради такива като вас, които гласуват за Царя, после го хулят и съжаляват.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Соколски
        Съни, това са само компромати/анонимни/. И вие хората гласуващи цял живот за едни и същи сега се сблъскахте с тези проблеми, защото до сега никои не ги създаваше, както сега.
        Не си ли задаваш, такива въпроси или въобще не мислите?
        Шенген още тази година и не е мираж.
        Масовата и открита продажба на контрабандни цигари в някои градове не е никакъв компромат.
        В Плевен на пазара циганите открито носят по 3-4 стека и ги продават. ОТКРИТО.
        Във Варна стоят на улицата северно от пазара, но не носят открито стекове. Само като минеш покрай тях ти предлагат цигари. Без много да се крият.
        В Шумен не съм видял някъде да се продават контрабандни цигари. Тук полицията не толерира такива работи. Както през деветдесетте полицията не толерираше бандитите. Не знам защо е точно в Шумен, но е така. Тук нямаше рекетьори. Сега няма контрабанда. По-точно има контрабанда на цигари, но не е явна. Не е открита. За другите места не знам. Говори се за циганите в София на пазар "Кирков", не знам как му викат сега, ама лично не съм видял.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Май забравихте тази снимка! падни ли ГЕРБ, пада България.
          Другарите от БСП си имаха построен рай По времето когато хората се редяха на опашки за по 1 хляб, нямаха ток зимата (2 часа има 4 часа няма - режим) и всичко бе с купони, на тях им носиха с бусове луканката в къщи - нарязана. —
          Черкезов, като интелигентен човек не ни поднасяй, моля те, толкова изтъркани манипулации.
          Може би, трябва да спрем и всякакви дипломатически и политически контакти с Германия, защото все още има живи нацисти там, както и поколенията им
          Не ме убеждавай, че ГЕРБ не е прослойка на същите комунисти...

          Между другото, даже заприличаха и точно на онова управление, което споменаваш
          Ток - има, но хората нямат пари да го платят.
          С хляба - същото


          Соколов,нито един слух или нещо, което не съм видяла лично, не съм писала по-долу. Кое е компромат??
          И вече съм споменавала, че съм гласувала за Герб през 2009, направих го в последните минути и само, защото бях обещала да гласувам...и на принципа - по-малкото зло. Срамувам се за което

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
            Сънка, а червените кхмери не се ли занимаваха и те с далавери.
            Само че за разлика от тях, Бойко построи много неща и придаде смисъл на живота на много хора. ще ти дам прост пример като за блондинка, последните 3г. над 500 000 човека си смениха дограмата и си направиха изолация на къщите, защото Бойко не им е обещал евтин ток а им каза, хора правете енергийна ефективност и те го послушаха и сега не мръзнат като кучета по митингите.
            Овен, аре нема нужда от спама ти!!

            Коментар


            • Сънка, а червените кхмери не се ли занимаваха и те с далавери.
              Само че за разлика от тях, Бойко построи много неща и придаде смисъл на живота на много хора. ще ти дам прост пример като за блондинка, последните 3г. над 500 000 човека си смениха дограмата и си направиха изолация на къщите, защото Бойко не им е обещал евтин ток а им каза, хора правете енергийна ефективност и те го послушаха и сега не мръзнат като кучета по митингите.
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Соколски
                Еврозоната не е мираж Всъщност за комунистите е точно това.
                Точно сега по време на криза се оказахме стабилни и покриваме Маастрихтските критерии.
                Но уви това грешка ли е или не ще си проличи, но според мен е грешка.Че не влязохме в механизма.Можеше вече да се разплащаме в евро.
                не е само Еврозоната
                А Шенген?!

                Въпреки първоначалният картбланш, в Европа решиха да не си затварят очите за мутренизацията в Държавата ни.
                Аз самата, първата година-две вярвах, че има шанс за промяна, най-вече заради огромния му нарцисизъм и желанието му да живее в политиката. Надявах се, че ще намери баланс между интересите на групите около него и обществените...

                Но Премиер, който се обажда и нарежда спиране на наказателни мерки на частна фирма, защото обещал на някой си...- и това става обществено достояние, лично си признава в интервю...
                И няма никаква реакция.
                За какво говори - за една много болна система - няма съд, няма прокуратура, няма парламент
                Последваха най-гротескните избори за президент - с разнасяне на чували по домове, прозрачни бюлетини...и шеф-диригент - шефа на полицията
                Контрабанда - не я помня в такива размери никога преди - няма пазар, в който на всяка крачка да няма роми, продаващи цигари.
                Мисля си, че това е някаква договорка с ромските лидери.
                Има хляб за част от ромите, после те се отблагодаряват на изборите

                Няма как европейските бюрократи да си затворят очите

                Всичко това е говорено много пъти.
                В един момент чашата прелива.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда;1059394798З
                  Защо по мрежата на БТК се ползват доставчици на интернет и телефония колкото си искат?
                  Те минават по мрежата на БТК, но я ги питай колко плащат на бившата БТК и дали нямат долни прагове на цените.

                  Реално нямаме истинска конкуренция в ИТ услугите..... благодарение на Никито от НДСВ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                    Най-лошото Анон, е че и сега 20 години по късно хората няма да те разберат! Говориш за привелегиите, което по онова време си беше чиста корупция в натура. Точно е че и привелегиите и корупцията са като мед и масло за Българина /та/. последната гл. буква е от редактора.
                    Аз от известно време спрях да се хапя с някои никове тук.

                    Гигов ми се ядосва и донякъде Монти, но точно на тях им скачам, защото смятам, че не са манипулатори, а така разсъждават.
                    Скарал съм се с много мои приятели точно по такива теми.
                    И наистина се чудя, как може паметта на хора от по над 40-на години да е толкова къса и какво толкова очакват, ако някой смени ГЕРБ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Да, в някои области ми се струва нормален.
                      Като например в доставката на ток до битовия потребител. Не мога да си представа да се прокарат няколко електро мрежи и да се включваш на една, друга или трета. Това ще е прекалено разхищение на ресурси.
                      Същото се отнася и за ВиК. За АЕЦ и някои други.
                      За такива случаи са измислени ОБЩЕСТВЕНИ РЕГУЛАТОРИ. Не държавни като при нас. ОБЩЕСТВЕНИ.
                      Глупости на търкалета! Защо във цяла нормална Европа ползват от 5 до 20 доставчика по всяка мрежа? Защо по мрежата на БТК се ползват доставчици на интернет и телефония колкото си искат? Всичко е постижимо, но приватизацията от твоите хора е много сбъркана! умишлено

                      Коментар


                      • Най-лошото Анон, е че и сега 20 години по късно хората няма да те разберат! Говориш за привелегиите, което по онова време си беше чиста корупция в натура. Точно е че и привелегиите и корупцията са като мед и масло за Българина /та/. последната гл. буква е от редактора.
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                          Май забравихте тази снимка! падни ли ГЕРБ, пада България.
                          Другарите от БСП си имаха построен рай По времето когато хората се редяха на опашки за по 1 хляб, нямаха ток зимата (2 часа има 4 часа няма - режим) и всичко бе с купони, на тях им носиха с бусове луканката в къщи - нарязана. —
                          На мен вече спря да ми пука.

                          Като от вица с педерастите - "Да правят каквото щат."

                          Кой каквото сам си направи (разбирай - позволи да го яхне), никой друг не може.

                          П.П. Аз след малко ще се концентрирам върху движенията на йената и ел. ток.

                          Коментар


                          • Май забравихте тази снимка! падни ли ГЕРБ, пада България.
                            Другарите от БСП си имаха построен рай По времето когато хората се редяха на опашки за по 1 хляб, нямаха ток зимата (2 часа има 4 часа няма - режим) и всичко бе с купони, на тях им носиха с бусове луканката в къщи - нарязана. —
                            Attached Files
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Да, в някои области ми се струва нормален.
                              Като например в доставката на ток до битовия потребител. Не мога да си представа да се прокарат няколко електро мрежи и да се включваш на една, друга или трета. Това ще е прекалено разхищение на ресурси.
                              Същото се отнася и за ВиК. За АЕЦ и някои други.
                              За такива случаи са измислени ОБЩЕСТВЕНИ РЕГУЛАТОРИ. Не държавни като при нас. ОБЩЕСТВЕНИ.
                              Съжалявам, но наистина се изказваш много неинформирано.

                              Държавата, в лицето на предните правителства, трябваше да продаде на частници разпределението, но не и преноса!!!!!

                              Както направиха далаверата с БТК по времето на НДСВ.
                              Продадоха БТК на частник с цялата подземна инфраструктура и това уби конкуренцията и все още я убива. Шахтите на държавната БТК трябваше да останат общински или държавни, както и преди време подземните ел. кабели трябваше да останат общински или държавни. Така преносът щеше да остане ДЪРЖАВЕН, т.е. ОБЩЕСТВЕН монопол. А ЧЕЗ щяха да ни взимат пари само за разпределение, но по преносната мрежа можеше да върви ток и на други ел. разпределителни дружества и така да имаме реална конкуренция.

                              Настина мислиш много ограничено.
                              Last edited by anon6706; 19.02.2013, 00:18.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Ти си нещо садо-мазо....

                                Аз стискам палци точно ГЕРБ да ми довършат Тракия, че после не се знае още колко десетилетия ще чакат децата ми довършването й, а ти се радваш, че няма да имаш магистрала покрай града ти до края на сегашния мандат....

                                Странна логика!
                                И къде точно видя че се радвам?
                                Що не спрете с тъпите си герберастки заяждания?
                                КЪДЕ СЪМ ПРОЯВИЛ РАДОСТ, че няма да бъде построен участъка бе гербераст!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X