IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Rusia
    Прав си от комунизма по справедлива обществена система няма. затова ще вдигнем данъците на богатите и ще дадем на бедните високи пенсии и водка.


    Ма ти вярно си тъпичък....
    Аз пиша за злоупотреби на министъра на образованието, ти за комунизъм ми пишеш......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Rusia
      Ние сме наред! Ура другари!
      Аз харесвам Русия и руската култура, ама не харесвам болшевиките и смятам, че те са нанесли огромни вреди на Русия и на света.

      Също не харесвам и многониковите тролове, които се подвизават из форумите щото някой им плаща да тролят. А ти си точно такъв случай. Не си нов в този форум,, не си. Миришеш ми на нещо мноооого познато.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Rusia
        Как Ви натресохме плоският данък на най бедните и не гъкнахте. Сега ще ви турим и прогресивен ама плоския си остава до минималната а над нея почва да расте. 100 000 души са на улицата и ще ви изкъртим от властта. Много Ви се услади и се самозабравихте!
        Голям оборот направи на Инвестора. Свободно. Ден за почивка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Rusia
          Прав си от комунизма по справедлива обществена система няма. затова ще вдигнем данъците на богатите и ще дадем на бедните високи пенсии и водка.
          Смешник.

          Само не си казал на кои богати. Щото те всички богати са си ваши хора, даже 90% от олигарсите са във ВС на Б(К)СП. Та като, как ще им/си вдигнете данъците, че да има и за пролетариата.
          А и като вдигнете данъците от кой ще ги вземете аджеба, че то и малкото дето взимат 1500-2000-3000 лева вече ще са в чужбина.
          Или пак кльонове и телени мрежи а? хахах нещастни азиатци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            „Спешно търсят виновен за тока", пише в. "Труд"
            До края на седмицата трябва да има решение за високите цени на тока. Търси се вариант как електроенергията да поевтинее още от април. За да изпълни това, регулаторът трябва да ускори проверките си в електроразпределителните дружества.
            Тези задачи са обсъждани вчера на среща на икономическия министър Делян Добрев, бъдещия ресорен вицепремиер Лиляна Павлова, бъдещия финансов министър Томислав Дончев, председателя на ДКЕВР в оставка Юлиана Иванова и заместника Андон Роков.
            Ха, търсят кой им с*****ра в гащите !!!

            http://www.youtube.com/watch?feature...&v=mcx2ma_b8iU
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • „Спешно търсят виновен за тока", пише в. "Труд"
              До края на седмицата трябва да има решение за високите цени на тока. Търси се вариант как електроенергията да поевтинее още от април. За да изпълни това, регулаторът трябва да ускори проверките си в електроразпределителните дружества.
              Тези задачи са обсъждани вчера на среща на икономическия министър Делян Добрев, бъдещия ресорен вицепремиер Лиляна Павлова, бъдещия финансов министър Томислав Дончев, председателя на ДКЕВР в оставка Юлиана Иванова и заместника Андон Роков.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                СЕГА ЧУХ ВИЦ: ББ КАЗВА: "ПО-ДОБРЕ ТАНКОВЕТЕ ДА ДОЙДАТ!" АНЬО АНГЕЛОВ ПИТА: "И ДВАТА ЛИ?"
                Верно бре !!! Те нямат армия !!! Да се изплюем ще ги удавим !!!

                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bI0y3L2Pb5M
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...stvoto,147063/
                  БРАВО НА ИНВЕСТОР- МНОГО ХУБАВА СТАТИЯ

                  Коментар


                  • СЕГА ЧУХ ВИЦ: ББ КАЗВА: "ПО-ДОБРЕ ТАНКОВЕТЕ ДА ДОЙДАТ!" АНЬО АНГЕЛОВ ПИТА: "И ДВАТА ЛИ?"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      ДОБРО УТРО ТРОЛОВЕ- КОМУНИСТИ
                      ГЕРБ, БСП и Снахата Присъеднителка са от един червен дол дренки и са овързани като свински черва !!!

                      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=EiQSNsie3pg
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Бъдещата УЖ премиерка нещо се прави на Татяна Дончева, ама е класи под нея...

                        Коментар


                        • http://www.blitz.bg/news/article/183150
                          ЕТО ЕДНА ВСЕ ПАК УМНА ЖЕНА ОТ УПРАВЛЯВАЩИТЕ..

                          Коментар


                          • ДОБРО УТРО ТРОЛОВЕ- КОМУНИСТИ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Rusia
                              Станишев е голям политик! Да е жив и здрав! Пак ще сме на власт.
                              Няма да сте на власт. Мутрогенераторите от БСП заедно със Снахата Присъединителка са овързани като свински черва с мутрите от ГЕРБ !!!

                              Седемдесет години стигат !!! Лъвът скъса синджиря !!!

                              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=m2RFPeRIZ3I
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • НАПРЕД ГЕРБОЛШЕВИКИ ХВЪРЛЕТЕ ТАНКОВЕТЕ СРЕЩУ НАРОДА
                                ТАКА ЩЕ ПОНЕСЕТЕ ПОЛИТИЧЕСКА ОТГОВОРНОСТ

                                Коментар

                                Working...
                                X