IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://borsi.blog.bg/novini/2013/02/...enite-.1055149
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      Какво значи "пещерен антикомунизъм" бе гигов? Това термин измислен на Позитано ли е, с който да биете и громите врага?
      Щото аз съм чувал, че Комунизмът и брат му националСоциализмът са общоприети (е освен в С. Корея) за еднакво човеконенавистни и вредни идеологии и режими.
      И не съм чувал понятието "пещерен антифашизъм" или "пещерен антинационалсоциализъм".
      Хммм да не би да е защото вие комунягите постоянно си служите с понятието "фашисти" или "врагове на народа" и сочите с пръст всеки, който ви казва истината, че сте = на националсоциалистите?
      Ами ето това твоето е "пещерен антикомунизъм". Самият ти ник е такъв.
      НИКОГА не съм защитавал комунистически идеи. Може да се поровиш в постовете ми. Няма да намериш. И ти самият много добре го знаеш.
      Много пъти съм поставял знак за равенство между комунизма и фашизма. Едното е интернационал социализъм, а другото е национал социализъм. Братчета близнаци. Кога си ме видял да подкрепям севернокорейските идиоти. Аз съм за социална държава от типа на Швеция, Финландия и т.н. И точно натам е насочена БСП. Няма значение кой е бил дядото на Бойко, нито дядото на Станишев.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Бат Бойко е глупак. Имаше цялата власт, имаше доверието на голяма част от народа, макар и без пълно мнозинство имаше доверие и на някои политически партии, които го подкрепяха, президент стана техен човек. Пропиля всичко това.
        Сега заради него ще се върне старата паплач на БСП и ДПС. Хората са достатъчно глупави и за 4г. успяха да забравят далаверите на тройната коалиция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          БНТ - Пресконференция на Борисов
          Като слушам какво говори Боко-само алабализми.
          Щели да намалят с 8% цената на тока, ако "независимия орган" направел еди какво си.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • БНТ - Пресконференция на Борисов

            Коментар


            • Какво значи "пещерен антикомунизъм" бе гигов? Това термин измислен на Позитано ли е, с който да биете и громите врага?
              Щото аз съм чувал, че Комунизмът и брат му националСоциализмът са общоприети (е освен в С. Корея) за еднакво човеконенавистни и вредни идеологии и режими.
              И не съм чувал понятието "пещерен антифашизъм" или "пещерен антинационалсоциализъм".
              Хммм да не би да е защото вие комунягите постоянно си служите с понятието "фашисти" или "врагове на народа" и сочите с пръст всеки, който ви казва истината, че сте = на националсоциалистите?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                трябва закон за пълна лустрация ,
                отваряне на вс досиета на дс
                и забрана за бивши комунета
                и дс сътрудници... и педера.и
                да заемат държавни постове
                Космарлак, ашколсун !!! Право в десятката. Трябва да се премахнат всички възможности зависими хора да влизат в управлението.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                  трябва закон за пълна лустрация ,
                  отваряне на вс досиета на дс
                  и забрана за бивши комунета
                  и дс сътрудници... и педера.и
                  да заемат държавни постове
                  Нека никой да не се чуди защо СДСто са в нокаут. Защото 23 години след падането на комунизма техните идеи не стигат до нещо повече от пещерния антикомунизъм.
                  Това е наивник, такива са вашите апологети. За това и "Синята идея" е на този хал и се чудите дали ще прескочите четири процентовата бариера.
                  И да я прескочите какво? Съюз с Боко Тиквата. Нещо друго да предложите?
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                    Къде е Импето да каже какво мисли за боикоборисов
                    И Асен съмнително го няма. Сега ако не ги изкараме кирливите ризи на комунягите и не натиснеме за пряка демокрация, тогава кога ???
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от К.Н. Разгледай мнение
                      НАЙ- СЕРИОЗЕН Е ПАРТИЙНИЯ МОНОПОЛ ПРИ ИЗБОРИТЕ . СЕГА Е НЕВЪЗМОЖНО ДА СЕ РЕГИСТРИРА ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ ЗА ИЗБОР НА НЕЗАВИСИМ НАРОДЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ, ПОРАДИ ИЗИСКВАНЕТО ЗА ПАРИЧНА ГАРАНЦИЯ ОТ 10 000 ЛВ.
                      10% НЕЗАВИСИМИ В ПАРЛАМЕНТА КОРЕННО ЩЕ ПРОМЕНЯТ СИТУАЦИЯТА.
                      МОЛЯ ЗА ИНИЦИАТИВА ЗА ОТМЯНА НА ЧЛ.79 ОТ ИЗБОРНИЯ КОДЕКС – ОТПАДАНЕ ИЗИСКВАНЕТО ЗА ПАРИЧНА ГАРАНЦИЯ ЗА ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ ; И ПРИ СЪБИРАНЕ НА ПОДПИСИ ОТ 30% ОТ ГЛАСУВАЛИТЕ В СЪОТВЕТНИЯ РАЙОН НАРОДНИЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ ДА БЪДЕ ДЛЪЖЕН ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА.
                      Ами един народен представител сега се избира с повече от 15 000 гласа. Някъде около 20 000 гласа. Накарайте всеки ваш потенциален избирател да даде по ЕДИН лев. И ще ги имате.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • трябва закон за пълна лустрация ,
                        отваряне на вс досиета на дс
                        и забрана за бивши комунета
                        и дс сътрудници... и педера.и
                        да заемат държавни постове
                        Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Eййййй, ако има нещо синьо останало да мръдне ухо бе хора!!!! Аман от комунизъм!!!

                        Коментар


                        • Евангелие от Йоан Бокослов*
                          Скамейке Моя резервна!


                          Настана стон и ропот по улиците в градовете. Хората тропаха и псуваха сърдито, бокохулстваха и безчинстваха. Биеха, където хванат митари и грешници инкасатори, палеха им брадите и колите, събличаха ги и ги позоряха като на нацконференция на Пророка Сокол-Философ.

                          Народът беше толкова обезверен, че взе да се кланя на идоли, истукани и разни фетиши като червени прашки и други гнусотии.

                          Бокочовека гледаше отгоре през гъстия дим и току Си почесваше бузата като интелектуалец.

                          - Може да съм интелектуалец, ама не съм импотент! - каза Той на Себе Си и мигом взе решение: - Ще обезглавя главния митар и ще хвърля тялото му на тълпата - за разтерзание и гавра. Така ще дам ново доказателтсво за практическата полза от популистическия разум. Мойта мисъл е промисъл, Мойта активност е проактивност, а Моят разум е отвъд пределите на разума!

                          ***

                          И рече Бокочовека: да падне главата на митаря Джиджин Мянко! Па да видим дали ще се укроти тая тълпа!

                          И стана тъй, както каза Бокочовека.

                          И излезе Той пред народа, държейки главата на Мянко за потния перчем.

                          - Яжте бре, маскари! - викна Той и хвърли мощите на грешника сред яростното множество.

                          ***

                          Замисли се Бокочовека кого да сложи главен митар и ковчежник. Ясно Му беше, че човек с такъв тембър вече няма да намери. Хубаво е хазната да се пази от евнух, но в днешно време лъчезарен скопец със свещ да го търсиш - не можеш намери - всички кастрати са фрустрати, не излъчват оптимизъм... А едно време какви кастрати имаше!...

                          Нямаше време за вайкане. Бокочовека извади телефона си и натисна едно копче-муцунка. Яви му се пъдарят на еврофондовете Тома Габровински.

                          - Реших да те преместя на по-горно копче в тутурутката Си! - каза Бокочовека и тъй погледна пъдаря между очите, че оня почувства стягане в гръдния кош и тежест в черния дроб, сякаш сокол го кълвеше под ребрата.

                          - Да бъде волята Ви, Бокочовеко!

                          - Искам да вземеш хазната, да нахраниш бедните със субективен идеализъм и шменти-капели, а богатите - с "Капиталът". Ти нали философ беше?

                          - Тъй верно. Преподавах етика и деонтология.

                          - Разкажи Ми повече за тия чудеса на философската мисъл. И не забравяй, че Мойта промисъл е промишленост!

                          - Слушам и не забравям. Етиката е, тъй да се каже, морална философия, там всичко е ясно - нов морал се прави със стари постулати и пр. По-интересно е положението с деонтологията...

                          - Кажи, кажи, чувствам, че е нещо готино и металорежещо!

                          - Деонтологията е наука за дълга и отговорността на човека за неговото поведение...

                          - Дългът! Заемът на Въртелчев! Всичко се връзва! Всичко, писано от пророците на брейди облигациите, се сбъдва!

                          - ...Деонтологията е тази съвкупност от правила на поведение, които определят кое е редно и кое е нередно. С други думи това е начинът да се обясни философски, че Вие винаги постъпвате правилно, независимо колко пъти обърнете палачинката, образно казано.

                          - Бива! Давай нататък, много Ми харесва тая наука! Дай нещо по-засукано!

                          - Деонтологичната етика, съотнесена към Вашия образ, се разкрива най пълно в твърденията - "Каквото стори Боко, все е хубаво" и "Да правим каквото щем, пък да става, каквото е писано". Този подход се нарича неконсекуенциалистичен, защото етиката трябва да се ръководи от дълга, не от последствията.

                          - Ей такива али-бали и абракадабри ми трябват! Ех, скамейке Моя резервна, по-дълга си от държавния дълг и фискалния резерв! Толкова съм доволен, че ми иде сам да се целуна право в устата!

                          Тъй рече Бокочовека и тупна по гърба Тома от Габровино.

                          Философът изплю една сливица и се усмихна виновно.

                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Къде е Импето да каже какво мисли за боикоборисов
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Eййййй, ако има нещо синьо останало да мръдне ухо бе хора!!!! Аман от комунизъм!!!
                              Ако няма предсрочни, има време да се оправят, поне да влезнат с новия съюз...
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Лошо Бебе, в сряда властта няма да е на власт !!! Лъвът скъса синджиря !!!

                                Last edited by mechobikov; 19.02.2013, 11:49.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X