IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Christo Komarnitski
    Добре де, отиваш си, ама защо остави държавата на практика без Конституционен съд?????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Някой ще ме сФетне ли кво става? Уж подаваме оставка, а дянков се завръщал.... Яне мята китки, червените ликуват...... Цирк, пълен цирк
      За съжаление баба Ванга не е сред нас..................Кой сега е номер 1

      Коментар


      • http://www.blitz.bg/news/article/183449

        Коментар


        • Някой ще ме сФетне ли кво става? Уж подаваме оставка, а дянков се завръщал.... Яне мята китки, червените ликуват...... Цирк, пълен цирк

          Коментар


          • Mилиционерската простотия по цял свят е свършвала по този начин.Само периода е бил различен.Дълго време чаках да видя физиономията на арогантната мутра посрана.Но доживях.Варна много кряка но софиянци свършиха истинската работа.Повече няма да ги критикувам.Лорда излезе прав.Две седмици у София да четеш афишите и имаш висше образование.

            Коментар


            • Абе, ква беше предизборната програма на ГЕРБ и какви беха обещанията тогава?

              Остарях и лошо помня, та моля некой от все още присъстващите тук поддръжници на тая партия да ми напомнят.
              Свободен във виелицата.
              http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Стига си крещял бре. Ти от гербер да не стана депесарин ???
                Не, не съм. Просто обичам да цитирам твоите господари, за да се знае на кого служиш...

                А с крещенето още не съм започнал. Но ти ме познаваш....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Стига си крещял бре. Ти от гербер да не стана депесарин ???
                  То и Главчев крещя сутринта в студиото, ама сега е като припикано мушкато.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                    След вчерашните протести, наистина мисля, че е крайно време БОКЛУЦИТЕ ДА СИ ТРЪГНАТ ОТ ЦСКА....
                    Ако спрат протестите никой няма да си тръгне от никъде.

                    "Всяка една крачка напред е предшествана от силен ШУТ отзад !!!"
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Наглостта герберастка НЯМА граници!

                      Слушам как физкултурника говори за "погрома и разрухата‘ на тройната коалиция.
                      Оставиха им пълна хазна, която ГЕРБ изпразни, малък държавен дълг, който ГЕРБ почти удвои, спокоен народ, който ГЕРБ разбуни....

                      Е НЯМА такива наглеци!
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Кирчо май ще подаде оставка. Ти Кмете, ще ставаш ли варненски Кмет?
                        Защо не празнувате

                        БСП се скри на "Позитано"

                        20 20.02.2013 10:39 2 1733


                        Без реакция на червените в парламента

                        Автор: Vsekiden.com

                        http://www.vsekiden.com/130655

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                          И твоят лидер така каза:

                          Лютви Местан: Оставката на кабинета е естественият край на едно тотално провалено управление
                          20 февруари 2013 | 10:47 | Агенция "Фокус
                          http://www.focus-news.net/?id=n1751556
                          Стига си крещял бре. Ти от гербер да не стана депесарин ???
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • След вчерашните протести, наистина мисля, че е крайно време БОКЛУЦИТЕ ДА СИ ТРЪГНАТ ОТ ЦСКА....
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Мечо, много се кефиш, ама дано лъва дочака прясно месо, щото досега все консерви му предлагат!
                              Той лъва ако седне да чака има да чаааааааааака. Защо е лъв. Да ревне като лъв и да се знае, кой е суверена !!!
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                                Във Варна от оня ден ударно разкопават шосетата и кърпят, пък то било предизборно.
                                Кирето явно е знаел нещо авансово...
                                Кирчо май ще подаде оставка. Ти Кмете, ще ставаш ли варненски Кмет?
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X