IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro
    Няма по гнусно занятие от това да служиш на силните на деня, които нямат морал и съвест. За такива долни хора народа ни от векове е измислил понятието ИБРИКЧИИ.
    Значи ти си ИБРИКЧИЯ. Нали народът вчера показа, че силните на деня са БСП, ДПС, Атака, ВМРО, СК и Кунева.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro
      Странното е друго един питекантроп като тебе да смята , че като натрупа близо 15000 поста е значим. Не с тях доказваш големите си комплекси и липса на интелект. Сега ни обясни какъв принос си направил с това уникално количество постове- уникални анализи ли, прогнози или мисли си предложил. Нее тъпи низкоинтелигентни забележки с цел да водиш всички по постове. Сигурен съм , че си неудачник в живота и професията. Сериозен човек не би си поставил такива безмислени цели.
      Аз кога съм претендирал за "принос" в този форум?!?!
      Писал съм и толкова.

      А визирах броя си постове с това, че процентно, спрямо техния брой, съм се заяждал с много малко никове.

      Във форума има никове на които от 100 поста, 95 са заяждания с 80 ника.
      Last edited by anon6706; 28.01.2013, 22:01.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
        Бат Пешко, и ти ли започна като един друг грездей да постваш линкове?

        Нали знаеш приказката - Лозето не ще молитва, а мотика!

        Не ви е лесно на вас селяните през зимата. Вино, кръчма и политика. Само дето обърнахте форума на кръчма.

        П.П. Специално тази тема е психиатрия и на мен лично не ми пречиш.
        Last edited by anon6706; 28.01.2013, 21:38.

        Коментар


        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
          ИБРИКЧИИТЕ ДА СЛЕДВАТ ГОСПОДАРИТЕ СИ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Хубави новини днес
            Заминава си минисътра на образованието...на какво ли друго местенце, но все пак, се дава шанс за Науката, браво
            Като им знам кадрите ,да не стане само от трън та на глог .Тогава хептен няма да има шанс за науката
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • http://instagram.com/p/J6ac-ehjDP/
              ИЗБИРАТЕЛ НА ГЕРБ

              Коментар


              • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                ТРОЛОВЕЕЕ НА КОЛЕНЕ ПРЕД ГОСПОДАРЯ СИ И ЗНАЕТЕ КЪДЕ ДА ГО ЦЕЛУВАТЕ

                Коментар


                • http://www.blitz.bg/news/article/178950

                  Коментар


                  • Хубави новини днес
                    Заминава си минисътра на образованието...на какво ли друго местенце, но все пак, се дава шанс за Науката, браво

                    Коментар


                    • Друрарите от ДС киро кат гигов и монти....четворка билот в централния
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                        Мога да карам и на задна със сто, като в НСО.
                        Много бърбориш, бе Деси. Да не си някое Бърбарондеси.
                        Last edited by vikhunter; 28.01.2013, 20:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Още 5 месеца и азапочва голямото...Пребиране на топло....Серго се моли дамусе размине обръщането на хастара.....Червени боклуци...вземете пример как се управлява....а не министрите ви да се срещат тайно с бандитски лидери...и данеси подават оставките....
                          Какви 5 месеца, да действат сега, няма за кога да чакат.

                          Коментар


                          • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                            Коментар


                            • Още 5 месеца и азапочва голямото...Пребиране на топло....Серго се моли дамусе размине обръщането на хастара.....Червени боклуци...вземете пример как се управлява....а не министрите ви да се срещат тайно с бандитски лидери...и данеси подават оставките....
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                                Десенцито пък на задна.
                                Мога да карам и на задна със сто, като в НСО.

                                Коментар

                                Working...
                                X