IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Дилетант , а с какво ще докажете че твърденията ви за успехите на ГЕРБ са верни- това си е чиста пропаганда и лъжа.Тук поне е художествено и некорумпирано. Моля модераторите да следят за цинични обиди- защото в безсилието си много от опонентите ги използват
    Киро, ругай си както искаш, обиждай, колкото искаш, цитирай, колкото можеш, манипулирай, колкото желаеш, но не лъжи!!

    Коментар


    • Дилетант , а с какво ще докажете че твърденията ви за успехите на ГЕРБ са верни- това си е чиста пропаганда и лъжа.Тук поне е художествено и некорумпирано. Моля модераторите да следят за цинични обиди- защото в безсилието си много от опонентите ги използват

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Ето един откъс от интервюто с Умберто Еко, който за съжаление е много точен в преценката си за България и българите:
        "...Според мен България е една умираща, изчезваща държава, чието общество е загубило способността си да реагира адекватно на наглостта на подлеците, наметнали върху си наметалата на демокрацията и пазарната икономика, и представящи се за политици и бизнесмени. Нима е възможно в 21 век, в пределите на Европа, изграждането на пътища и метро да бъде считано, като огромно постижение, откриването на пречиствателни станции, обновяването и ремонтирането на различни сгради да бъде значимо събитие? Та това са нормални функции на държавата. Какво значимо достижение е това да асфалтираш път, докато другите строят космодруми, изследват космоса, създават иновации и развиват модерни технологии? Можеш ли да се хвалиш, че по улицата няма дупки, докато по тротоарите не можеш да вървиш? Че строиш църкви, а закриваш болници? Че прокарваш пътища, докато се обезлюдяват градове и села?
        Не е тайна, че вие се топите. И то не бавно и полека, а със скорости огромни в исторически план. Вие сте единствената държава в Европа, която действително е заплашена от изчезване, и дори наименованието България да продължи да съществува, то хората населяващи тази територия надали ще имат нещо общо с българите, или ако имат то ще толкова, колкото общо имат българите с траките. Такъв процес на изчезване на дадена нация е рядкост да се наблюдава, особено в съвременният свят, затова и вие представлявате интерес за редица изследователи и за мен в частност. ..."
        И УМБЕРТО ЕКО ЛИ Е ВРАГ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО
        Кирчо, че не си в ред с мисленето, беше ясно. Но че лъжеш, не очаквах. Защо не пишеш откъде е това "интервю". Имай малко срам, де!
        http://neverojatno.wordpress.com/2012/01/12/eko/

        Ало, модераторката от Амстердам. Бъди по-внимателна и не толкова избирателна.Може да ти харесва поста, но като е лъжа, не го допускай. Иначе подкрепяш лъжеца.

        Коментар





        • Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Аха! Абсолютно вярно.
            То Червената чума назначи за министър Сергей Игнатов, само и само да дискредитира блестящото управление на Бойко.
            Явно Червената чума е назначила и теб, да се излагаш по форумите и с писанията да дискредитираш Светлата герберастка идея.
            Всъщност ти си доста по-тъпото копие на Wrorxmaniak, пуснато във форумите на Инвестор.
            Е колкото и да съм тъп от кадрови Овенин не мой да съм по тъп!
            Камо ли от старшинка! Те водят класацията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
              Старшинка този е симулант от Червената чума. ПраИ се на почитател на ГЕРБ. но е изпратен от БСП за да го хванат и да оплюят Управляващите!
              Това са номерата ви научени от КГБ и ДС.
              Аха! Абсолютно вярно.
              То Червената чума назначи за министър Сергей Игнатов, само и само да дискредитира блестящото управление на Бойко.
              Явно Червената чума е назначила и теб, да се излагаш по форумите и с писанията да дискредитираш Светлата герберастка идея.
              Всъщност ти си доста по-тъпото копие на Wrorxmaniak, пуснато във форумите на Инвестор.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                Явно не му дреме ,че е тъп за да продължава да допуска издънката .И между другото винаги цитирам дата,месец и час ,но ей на градския не е обрънал внимание ,че новината е от вчера.
                На червените лайномети по колко ви плаща станишката.?????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Ама той, този "втория", е същият дето го хванаха преди няма и месец.
                  Явно не му дреме ,че е тъп за да продължава да допуска издънката .И между другото винаги цитирам дата,месец и час ,но ей на градския не е обрънал внимание ,че новината е от вчера.
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Ама той, този "втория", е същият дето го хванаха преди няма и месец.
                    Старшинка този е симулант от Червената чума. ПраИ се на почитател на ГЕРБ. но е изпратен от БСП за да го хванат и да оплюят Управляващите!
                    Това са номерата ви научени от КГБ и ДС.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Новината е от вчера. Ама платеният писач се дъни вече втори път.
                      Старшинка, как вървят тарифите та и аз да поискам някой лев?????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                        О градски тоя вторият писач де са го хванали в издънка не ми се е мярката тук новината и за туй си рекох да я споделя.А иначе ти за мен не се притеснявай .Не съм подлога на никоя партия и следоватлно и няма как да се получи фал.
                        Ама той, този "втория", е същият дето го хванаха преди няма и месец.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Не ми харесва да се складира арсенал от оръжия ...при охраната на държавни публични сгради.
                          Не искам и по улиците да се разхождат мутри, охранявани от 10на главорези с оръжие, което по всяко време могат да употребят и невинни хора да пострадат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            Коки, т'ва вече остаря кат' новина
                            Или може би го постваш за да предупредиш някои от списвачите и в тая тема да внимават като пускат коментарите ли!?
                            В тоя ред на мисли май и ти трябва да си внимателна
                            О градски тоя вторият писач де са го хванали в издънка не ми се е мярката тук новината и за туй си рекох да я споделя.А иначе ти за мен не се притеснявай .Не съм подлога на никоя партия и следоватлно и няма как да се получи фал.
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                              Ха ха нищо ново .Хванаха в издънка платен писач по форуми
                              .............
                              http://offnews.bg/index.php/151546/h...sach-po-forumi
                              Някои коментари под статии са като радиоактивни отпадъци*
                              http://www.dnevnik.bg/analizi/2013/0..._radioaktivni/
                              http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/...nik_prez_2012/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                                Коки, т'ва вече остаря кат' новина
                                Новината е от вчера. Ама платеният писач се дъни вече втори път.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X