IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Въобще не ме учудва тая новина в която иде реч,че Премиерът Бойко Борисов се изложи световно по време на среща в хотел “Шератон” с представители на Американската търговска камара и чужди дипломати. Гостите на форума от сърце се кикотеха на представлението на българския премиер, позасмя се и американския посланик Марси Рийс. Простащината на Борисов е на път да догони дори тази на тоталитарния ръководител Тодор Живков. В онези времена бай Тошо държеше подобни пространни речи, с които забавляваше висшите членове на БКП. Днес Борисов обаче излага себе си и държавата ни пред целия свят.......''.>http://www.pik.bg/borisov-ni-izlozhi...i-se-kikotyat/
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Dimitrova Anna
      Няма скука в България!
      Имаме си зрелища!...
      Нищо,че хлябът не достига на мнозина...
      Обири на банки и заложни къщи,изтръгване на банкомати,с шамар обират - 170 000лв. Баба убита за 80.00лв...
      Референдум за 25 000 000 ..
      Всеки българин - работи за N на брой циганина...
      Днес Злати Баретата прострелян показно насред София...
      Има ли нещо,което да ви изненада вече...!?
      Май НЕ!
      /...риториката ми е крещяща от ирония.../!
      За едно съм спокойна - Асфалтират ни в срокове... широкият път към нищото...

      ХОРАТА НЕ МОГАТ ВЕЧЕ ДА ВИ ТЪРПЯТ

      Коментар


      • КОРУПЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ- КАЛИНКИИИИИИИИИИИИИИ
        http://www.standartnews.com/balgariy...ka-175988.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
          И какво общо има ДКЕВР, със съда, батко и братко, калинките в ГЕРБ...., за което уж спорехме?
          И сега кой не е в час?
          Ох човек, много малко мислиш ...

          Никога за нищо не съм спорил - най-малко с теб - ти спориш с мен по повод моето изказване че се накефих на една статия която постнах тук, и ти реши че аз защитавам дадена страна и почна да ми се дръгниш...
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Това, което означава приетият либерализационен пакет, е, че тепърва ДКЕВР ще става много по-важен фактор на пазара и тепърва българското правителство ще трябва да се откаже от влияние върху регулатора.
            ...

            Според Стефанов либерализационният пакет ще доведе до повишаване на цените на енергията, защото тя ще се определя от европейските пазари.
            Ха, дойдохме си на думата
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              Ами правилния извод е че е едно и също ... и който и да е ще е все едно и също...

              Ето ти отговора : Цък

              "Държавната комисия за енергийно и водно регулиране може да работи без който и да е от нас, тоест и без мен, също така качествено, дори и още по-качествено..."

              дори и още по-качествено.

              И какво общо има ДКЕВР, със съда, батко и братко, калинките в ГЕРБ...., за което уж спорехме?
              И сега кой не е в час?

              Коментар


              • ЕС ще тълкува смяната в ДКЕВР като липса на независимост на регулатора

                Последна редакция: 29.01.2013, 14:56

                Публикуване: 29.01.2013, 10:27

                Автор: Money.bg

                Размер на шрифта: a a a
                Още по темата

                Борисов уволнява шефа на ДКЕВР Ангел Семерджиев

                Това, което означава приетият либерализационен пакет, е, че тепърва ДКЕВР ще става много по-важен фактор на пазара и тепърва българското правителство ще трябва да се откаже от влияние върху регулатора.

                Това ще е едно от нещата, които Европейската комисия ще следи. Следващият председател със сигурност ще получи много по-големи правомощия.

                Това каза за БНР Руслан Стефанов от Центъра за изследване на демокрацията по повод оставката на председателя на ДКЕВР Ангел Семерджиев.

                „Мисля, че едва ли ЕК и Съвета на ЕС бърка, като казва, че има политическо влияние върху решенията на ДКЕВР. Факт е, че и самата Комисия има липса на сериозен капацитет за работа по отношение на регулирането на цените и, съответно, натрупа сериозни минуси в своята работа, като започнем от драмите покрай всяко променяне на цените, като се мине през сагата за определянето на зелената добавка, неяснотите там, и се стигне до последните сметки за парното", уточни Стефанов.

                Мисля че и тази смяна в ДКЕВР ще бъде тълкувана в Брюксел като липса на независимост на регулатора, допълни той.

                Според Стефанов либерализационният пакет ще доведе до повишаване на цените на енергията, защото тя ще се определя от европейските пазари.

                Коментар


                • Антоанета Цонева чрез Miroslava Todorova
                  Обобщена оценка за състоянието на съдебната реформа и за необходимите бъдещи мерки, изготвена от Асоциация за европейска интеграция и права на човека; Асоциация "Форум"; Български адвокати за правата на човека; Български институт за правни инициативи; Български хелзинкски комитет; Институт за развитие на публичната среда; РискМонитор; Сдружение "Център на НПО в Разград" - Национална НПО мрежа за гражданско наблюдение на съда в България; Съюз на съдиите в България; Съюз на юристите в България
                  СЪЮЗ НА СЪДИИТЕ В БЪЛГАРИЯ
                  www.judgesbg.org
                  Съюз на съдиите в България. Новини, доку..

                  Коментар


                  • Дилетант аз знам, че коментираш само каквото господарите ти ти позволят, но ВИЕ И ЛЪЖЕТЕ И КРАДЕТЕ..много божи заповеди нарушихте и народа ще ви измете

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                      За да няма ужас, напиши "правилния" извод!
                      Ами правилния извод е че е едно и също ... и който и да е ще е все едно и също...

                      Ето ти отговора : Цък
                      Last edited by iivanoff; 29.01.2013, 15:05.
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        Ужас !! Грешен извод ...

                        Ако не си забравил въпроса и отговора който даде... помисли си какъв е извода! Гледам че пишеш на 10 човека едновременно и ... не следиш добре ...
                        За да няма ужас, напиши "правилния" извод!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                          Атанасов: Тотален провал на Борисов в борбата с корупцията и престъпността

                          http://news.bgnes.com/view/1062362
                          IКоментар и на Слави Бинев

                          ,,Бинев: Бойко Борисов да поиска оставката и на Цветан Цветанов и да даде своята
                          Къде е държавата, къде е сигурността, за която Борисов се бие в гърдите
                          Дни след като лидер на политическа партия бе нападнат и само благодарение на засякъл пистолет не бе убит, в центъра на Европейската столица София се вихри престрелка. Прострелян е Златомир Иванов Баретата. Не къде да е, а пред символа на съдебната власт Съдебната палата.
                          Къде остана гордостта на Премиера Борисов и протежето му Цветан Цветанов сигурността.
                          В цялата страна се вихрят обири, крадат се коли, убиват се цели семейства и ако след Луканов няма убит политик то е само защото никой не е пожелал.
                          В нашата държава лицето на организирана престъпност е Правителството на България.
                          В момента органите, които трябва да се занимават с битка с криминалитета всъщност са интелектуалните му ръководители. МВР не се ползва в защита на народа. Полицаите се използват от вицепремиера като щурмоваци и бият предимно невинни хора или хора от гилдиите. Но най-опасното е, че никой не поема отговорност за това дори няма извинение, а глупави обяснения за грешки в информацията и грешки в технологията на изпълнението.
                          Какво ще бъде извинението на Борисов и Цветанов този път?
                          Във всяка бяла държава МВР шефът ще си е заминал още преди стрелбата да е утихнала, а провалилия се Премиер ще се оттегли, преди народа да поеме нещата в свои ръце и да го принуди да го направи.
                          Дано само да не стане като в Сирия хем да не го искаме, хем да ни бият, за да го търпим, защото сме изгубили всички демократични средства, с които да си върнем държавата.''
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                            Че не ги разбираш тези работи, и не си за този форум. Кажи на шефовете си от ГЕРБ, че трябва да намерят по -подготвен за този форум.
                            Ужас !! Грешен извод ...

                            Ако не си забравил въпроса и отговора който даде... помисли си какъв е извода! Гледам че пишеш на 10 човека едновременно и ... не следиш добре ...
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              Ха !! Икакъв е извода ?

                              Че не ги разбираш тези работи, и не си за този форум. Кажи на шефовете си от ГЕРБ, че трябва да намерят по -подготвен за този форум.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                                Калинките са изобретение на най корумпираната партия БСП.
                                Герб ги лови и ги мачка!
                                Марина Армутлиева
                                Председател на Съвета на директорите на АЕЦ Козлодуй


                                Марина Армутлиева е родена на 21 август 1984 г. в гр. София. През 2009 г. се дипломира като бакалавър в Нов български университет, специалност "Екология и опазване на околната среда", а от 2011 г. е магистър по същата специалност от Минно-геоложкия университет. Марина Армутлиева е работила в няколко компании като консултант и експерт в областта на околната среда и на системи за управление (ISO), както и в Министерството на околната среда и водите като експерт по качество на горивата и транспорта. От 1 юли 2011 г. до 25 март 2012 г. е съветник в политическия кабинет на министъра на икономиката, енергетиката и туризма.
                                От 26 март 2012 г. е началник на политическия кабинет на министър Делян Добрев.
                                Говори английски и немски език.

                                http://www.kznpp.org/index.php?lang=...=company_staff

                                Тази ли калинка имаш предвид, че ГЕРБ ги лови и мачка? Тя е в момента Председател на СД на АЕЦ Козлодуй!

                                Коментар

                                Working...
                                X