IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Milena Doncheva
    Сега гледам как Бареков се гърчи, милия,да слуша как охулват кумира му!!!Прави се на обективен журналист...или се оглежда вече за кого да се лепне?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      http://www.blitz.bg/news/article/183546
      БРИЛЯНТНО ИКОНОМИЧЕСКО МИСЛЕНЕ
      Ще се въздържа от квалификации, не трябва да се рита паднал човек......... НО човека, който бие вече Чемберите в държавата вече е Рошко Колорадото

      Коментар


      • http://www.blitz.bg/news/article/183546
        БРИЛЯНТНО ИКОНОМИЧЕСКО МИСЛЕНЕ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Ти пък ... Баш сега идва златното време на темата Я си спомни какво беше два-три месеца преди изборите през 2009 г. Даже мисля, че Инвестора трябва спешно да назначи на временен договор още модератори и да осигури 24-часово дежурство ....
          Кат123 сигурно е отишъл да си взима хонорара днес.

          Сега ще има няколко дни пауза преди да започнат новите платформи и внушения.

          На мен ми е много тъжно за хората навън. Като някакви овце движат от Парламента до Орлов мост и обратно. И като ги питаш какви са им исканията - ами ще се съберем, ще решим.....

          Липсва им Ленин, а вече си имат електрификация.....

          Коментар


          • http://afera.bg/skandalno/37798.html
            ИСКАТЕ ЛИ БЕЗПЛАТЕН ТРАНСПОРТ

            Коментар


            • http://chestnaduma.wordpress.com/201...7%D0%BF%D0%B0/
              дузпа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Ти малко като ония от темата за златото.
                Ти им казваш как да направят пари, те ти приписват мечи или бичи настроения.

                Мнинето ми е, че днешната оставка не беше добра за България.
                Но тя е факт и аз вече започвам да мисля какво би ми донесла откъм бизнес страна.

                На мен ми е малко мъчно за вас. Какво ще правите сега 2-3 месеца в тая тема? Дали не е време да "разпускате седянката"?
                Ти пък ... Баш сега идва златното време на темата Я си спомни какво беше два-три месеца преди изборите през 2009 г. Даже мисля, че Инвестора трябва спешно да назначи на временен договор още модератори и да осигури 24-часово дежурство ....
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • +1111111111111111111111111111111111111

                  Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Ти малко като ония от темата за златото.
                  Ти им казваш как да направят пари, те ти приписват мечи или бичи настроения.

                  Мнинето ми е, че днешната оставка не беше добра за България.
                  Но тя е факт и аз вече започвам да мисля какво би ми донесла откъм бизнес страна.

                  На мен ми е малко мъчно за вас. Какво ще правите сега 2-3 месеца в тая тема? Дали не е време да "разпускате седянката"?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Я един въпрос към върлите гербери, Стамбо, Анона и пр.

                    Вие ще се борите ли за втори мандат?
                    Ти малко като ония от темата за златото.
                    Ти им казваш как да направят пари, те ти приписват мечи или бичи настроения.

                    Мнинето ми е, че днешната оставка не беше добра за България.
                    Но тя е факт и аз вече започвам да мисля какво би ми донесла откъм бизнес страна.

                    На мен ми е малко мъчно за вас. Какво ще правите сега 2-3 месеца в тая тема? Дали не е време да "разпускате седянката"?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      ...Затова казвам, че в България има много пари, но отиват в твърде малко джобове по неведоми пътища
                      Щом са неведоми пътищата, дали пък и в моя джоб няма да дойдат?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Котар , ами и ти ли си бунтовник- нали защитаваше ББ. Ти ми кажи досега коя държава в последните 60г. е имала наи- голямо влияние в БГ. Сега кажи как се чувстваш като хъш
                        шапка ти свалям за добрия тон))

                        Благородството винаги е било признак на свободната мисъл, за разлика от тиранията на диктаторите

                        Коментар


                        • Вижте какво стана заради оставката на Борисов



                          http://www.blitz.bg/news/article/183565

                          Коментар


                          • Обрат: Няма да избират патриарх на 24 февруари
                            http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/0...evruari.180727

                            Бих желал, като православен да поставя нова тема във Форума....... Бокича не е интересна тема, аз не искам да ритам паднал човек, оттук нататък важно е да се появят в управлението на държавата компетентни хора! Като се възстановят институциите в държавата, нормалното развитие на случая БУДА е при Бай Ставри южно крило, Строг на справедлив!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              И пет процента има значение и може да си назначиш човек в борда..
                              Но прочети приватизационните договори и тогава ще говорим...
                              Имам акции от енергетиката ...
                              заради идеята на инвестиционния форум
                              достатъчна е и т.н. "златна акция", когато добре е уредено в договора правото за контрол на държавата - пример - Нефтохима
                              Но през всичките тези години правителствата не контролираха с квотата си, а уреждаха свои хора и компромиса се изразяваше в свобода на действията на определени дружества.
                              Затова казвам, че в България има много пари, но отиват в твърде малко джобове по неведоми пътища

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Ми върви се към премахване на олигархическата клика. Едва ли ще спрат протестите докато това не стане. Има осъзнаване на това какво се случва в политиката. Съзнанието е първично.
                                Като посока - може би, ама в тази посока се бори човека повече от 4000 години. Много хитра тая олигархия, какво ли не измисля. Друго нещо има тук...

                                Коментар

                                Working...
                                X