IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
    * В негативна посока за йената са и слуховете, че премиера Абе търсе заместник на президента на централната банка - Ширакава, който агресивно да прокарва политиката на обезценка на йената и да осигури ръст на инфлацията от 2 %.Тези Джапанки са големи тапи! Вземете Сергей Станишев за Премиер и ще Ви вдигне инфлацията до 40% а ако искате още, друг соц. специалист-казва се Жан Виденов - та той може да ви я вдигне до 3000%
    +1024

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      От днес съм социалист.
      Браво кака! Иначе ще те бан- нат. В този форум освен цосиалисти други не виреят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        алелуя..осъзна се лорде, че то така или иначе Бат ти бойко е комуняга с елементи на десни фасони.
        Дълги години ги мразих червените, защото не бяха истинска социална партия, ама с днешните си решения май ще се превърнат такава. Ща не ща не мога да не подкрепя партия взела такива решения за благото на народа. Много време даже си мислех, как не се появи алтернативна левица която да застане зад тях като БСП не виждаше очевидното. След вчеращните протести, май увря.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Че то социалист и гербер не е ли едно и също ???
          Явно чак днес на Земевладелеца му просветна ,че е едно и също
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            От днес съм социалист.
            Че то социалист и гербер не е ли едно и също ???
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
              От днес съм социалист.
              алелуя..осъзна се лорде, че то така или иначе Бат ти бойко е комуняга с елементи на десни фасони.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • От днес съм социалист.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                  Опа, Кире я да видим заедно, кое е трола и ибрикчията, доста грозните ти заключения и генерализации, удобни на мислещи, като теб.
                  Я да видим, колко голям трол си станал сега: Младен Георгиев: Не, не и не! Не съм писал, че Борисов има "престъпна ориентация"

                  Брей вербовчика на агент "Буда"" Малкия Маджо" https://bivol.bg/buddah-vaprosi.html страшни арументи е изтъкнал И го твърди, като използва още по тъпи аргументи - "Ми, не помня , таковата...Да , подписът е моя, обаче кой ми сра в гащите, виж, това не знам!" Че ако беше фалшификат, нали досега да се попилели "Биволъ", бе Пилеееее... Нима Цацаров не е техен? Нима службите не са техни ? Нима Цвък не превзе съда?
                  Last edited by коки; 11.02.2013, 14:17.
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Не знам дали зад Коки се крият много хора, но за мен системата е едно....на .Това са фракции на БКП с различни кукловоди..Това се вижда както по грабежите и корупцията от 20г., така и по безподобната мизерия на народа
                    Така е. Всички са от един червен дол дренки. Виж само в ръководството на ГЕРБ колко хора са свързанин по права линия с политбюро. Ми правосъдната министърка и съпруга и който е от БСП, това как ще го обяснят привържениците на двуполюсния модел. Не могат да го обяснят. Ами тази новата партия дето се пръкна начело със снахата на политбюро Кунева дето не носи името на мъжа си. Ай да жювей !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Не знам дали зад Коки се крият много хора, но за мен системата е едно....на .Това са фракции на БКП с различни кукловоди..Това се вижда както по грабежите и корупцията от 20г., така и по безподобната мизерия на народа

                      Коментар


                      • Припомням нещо публикувано от Биволъ на 26 Юни 2011> https://www.bivol.bg/energymafiakozlodui.html . Разследвано е как енергийната мафия си разпределя под масата тока от АЕЦ. Опорочен търг, обръчи и конфликти на интереси както и да го погледнеш. Главни действащи лица от БСП и ГЕРБ. Реакция на институциите - нула. Реакция на потребителите - чак сега. Токът им бил скъп...
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Браво Коки много хубави снимки.Напук на глупавите тролове дето те изкарваха комунистка, а ти 10 пъти им каза, че не си
                          О това е нищо .Ако видиш от лятото снимки съм убедена ,че ще се влюбиш в града.Живот и здраве както и преди бях споменала след години окончателно се махаме от Абсурдистан.Отосно троловете ,не ми дреме за тяхното мнение.Аз съм си с чиста съвест ,тъй като не съм фенка на никоя партия от котилото .И поради тая причина и не си давам и гласът .Но това не ми пречи да им търся сметка ,щото се издържат и от мойте данъци които плащам у НАП.
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Опа, Кире я да видим заедно, кое е трола и ибрикчията, доста грозните ти заключения и генерализации, удобни на мислещи, като теб.
                            Я да видим, колко голям трол си станал сега: Младен Георгиев: Не, не и не! Не съм писал, че Борисов има "престъпна ориентация"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Браво Коки много хубави снимки.Напук на глупавите тролове дето те изкарваха комунистка, а ти 10 пъти им каза, че не си
                              Кире, всъщност Коки, ако внимателно следиш са екип от хора.
                              Освен това са платени.А ти какво казваш?

                              И волно или неволно, като си изливате депресивните настроения тук вие попадате в услуга на БСП, тъй като политическата ни система е двуполюсна. Това ясно ли ти е?

                              И след, като пускаш сам на себе си линкове, кое вече трола?

                              Ами хората, които живеят там отдавна са изхвърлили атомната енергия, знам за цели градове на които улиците им са снабдени с лед осветление, което и топи снега.Захранвано от слънцето или вятъра.
                              Иначе вие помните ли за какво агитирахте до оня ден? "Амнестита"
                              Last edited by Соколски; 11.02.2013, 13:45.

                              Коментар


                              • Браво Коки много хубави снимки.Напук на глупавите тролове дето те изкарваха комунистка, а ти 10 пъти им каза, че не си

                                Коментар

                                Working...
                                X