IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Ти преброи ли ги докато ги следеше.Ами днес 100 утре хиляди- то глада е по силен и от тока..Кажи като се правиш на историк , кога в историята са избухвали бунтовете..Ама са помитали и доносниците налиТи осъзнаваш ли , че тези хора все повече ще разбират, че са много бедни и мизерстват, а на вас не ви пука..
    Ти как си я намери тази работа на доносник Дилетанчо
    С конкурс, Кирчо, с конкурс! А не като теб, взели те от улицата. Позитано де!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Пък аз тебе много пъти съм те хващал в ненавист към арабите и любов към евреите ама не бия тъпана щото съм културен. Не съм преподавател по история като тебе.
      Зависи, бикомечков, зависи за какво става дума. Мен студентите са ме обвинявали, че хваля арабската култура и Османската империя, а казвам, че Априлското въстание не е никакво въстание. Е, какво да се прави, мочабиковчета има и сред студентите.

      Коментар


      • Ти преброи ли ги докато ги следеше.Ами днес 100 утре хиляди- то глада е по силен и от тока..Кажи като се правиш на историк , кога в историята са избухвали бунтовете..Ама са помитали и доносниците налиТи осъзнаваш ли , че тези хора все повече ще разбират, че са много бедни и мизерстват, а на вас не ви пука..
        Ти как си я намери тази работа на доносник Дилетанчо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
          Меченце, пиленце такова, доколкото си спомням веднъж те хванах в симпатии към арабите и ненавист към евреите. Хитлеристче си ти, мечобиковче, фашистче! Абе ти май си попрекалил с мастурбирането по време на дългите морски нощи. Затова ти е натъпкана главата с най-различни мъглявини.
          Пък аз тебе много пъти съм те хващал в ненавист към арабите и любов към евреите ама не бия тъпана щото съм културен. Не съм преподавател по история като тебе.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...iiata/?ref=rss
            Дянков е прав, но пътя на корумпираните и крадците пък е към затвора. Дилетанчо , ама ти и на историк ли си се правил, ама те обикновено са патриоти, а ти обикновен доносник и слуга. Нищо де щом този господарски хляб ти е сладък
            А, янлъш си. Той е патриотин бре. Я кажи нещо срещу евреите да видиш как подскача като пъстърва на сухо.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              http://www.blitz.bg/news/article/182172
              Голяма народна обич, а Дилетанчо
              Едва стотина души се събраха на днешния протест срещу EVN в Пловдив.
              Това ли ти е протеста бе, Кирчо. А иди ти там. Ама е по-топличко вкъщи с компа, а!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                На това да се сравнява нещо с преподавателство по история му се вика псуване, не хвалене.
                Меченце, пиленце такова, доколкото си спомням веднъж те хванах в симпатии към арабите и ненавист към евреите. Хитлеристче си ти, мечобиковче, фашистче! Абе ти май си попрекалил с мастурбирането по време на дългите морски нощи. Затова ти е натъпкана главата с най-различни мъглявини.

                Коментар


                • http://www.blitz.bg/news/article/182172
                  Голяма народна обич, а Дилетанчо

                  Коментар


                  • http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...iiata/?ref=rss
                    Дянков е прав, но пътя на корумпираните и крадците пък е към затвора. Дилетанчо , ама ти и на историк ли си се правил, ама те обикновено са патриоти, а ти обикновен доносник и слуга. Нищо де щом този господарски хляб ти е сладък

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                      То бива, бива тъпотия, ама да хвалиш антисемитизма минава границите. Ти да не си за Хизбула бе, бичомечков?
                      На това да се сравнява нещо с преподавателство по история му се вика псуване, не хвалене.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Дилетанчо, ама ти нито четеш нито мислиш- нали господарите ти все се врът при футбола и феновете - каква стана тя сега. Значи и чин нямаш даже..Само доносничиш...
                        Кирчо, след тази целодневна псевдоинтелектуално-политико-икономическо-опозиционна-червенокафява-полуидиотска вербална полюция спинкаш ли добре?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          По добре антисемит, отколкото преподавател по история !!!
                          То бива, бива тъпотия, ама да хвалиш антисемитизма минава границите. Ти да не си за Хизбула бе, бичомечков?

                          Коментар


                          • Дилетанчо, ама ти нито четеш нито мислиш- нали господарите ти все се врът при футбола и феновете - каква стана тя сега. Значи и чин нямаш даже..Само доносничиш...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Дилетанчо ти чин имаш ли или си само доносник- да знаем кои ни следи де
                              А познай де!

                              ПП Кирчо, пак ме караш да пиша глупости, за да ти отговарям на твоите. Я да ви оставя с Гугълчо и новия гуру на мътната мисъл - Бичомеков ли беше, да продължите с вербалната мастурбация.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                                О, антисемитът се появи! שלום, טיפש שכמוך!
                                По добре антисемит, отколкото преподавател по история !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X