IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "След като превзе цялата политическа вселена и победи всички, Бойко Борисов е на път да бие и сам себе си", коментира данните социологът на "Галъп" Кънчо Стойчев в "Преса". По думите му двадесет и четири седмици преди парламентарните избори премиерът е успял да свали електората си до равнището на БСП, себе си - до равнището на Станишев, а парламента и политическите нрави в страната - под морското равнище. "Действително, каквото човек сам си направи, никой друг не може да му го направи", смята Стойчев.
    КОМУНИСТИТЕ СА ТАКА..

    Коментар


    • http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/..._gerb/?ref=rss
      А СЕГА ДЕ

      Коментар


      • http://www.faktor.bg/mnenia/intervyu...-mafiyata.html
        ТАКА ЛИ Е..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Ти май наистина си УНСС. Бях се объркал. Ма не съм виновен аз. Що си ги сменяте никовете.

          Аз не съм им фен на братушките.
          Надявам се че няма да ги пляскаш....

          Няма повече да сменям ника ,някой път ще споделя причината за промяна

          ПС. Споменах в 2-3 теми че подкрепям всеки пост на УНСС на Макс!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Аз настръхвам като слушам тази песен!........ Понеже доста се подценява ролята на Червената армия за победата, та в тая връзка се сетих за един факт, който не съм проверявал, дали е така... Точно на 9 май миналата година пиех и празнувах с едни приятели от Москва, та според тях капитулацията на Германия е подписана на 9-ти Май Руско време и на 8-ми май Европейско време, заради часовата разлика....

            Заради ролята и уважението към Русия денят на Европа е 9-ти, а не 8-ми Май
            Ти май наистина си УНСС. Бях се объркал. Ма не съм виновен аз. Що си ги сменяте никовете.

            Аз не съм им фен на братушките.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
              КУПЕТИ СИ ЦИГАРИ ОТ ГОСПОДАРИТЕ СИ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                В състояние ли си да кажеш нещо различно от Дмитриевич, Андрей Райчев, Кънчо Стойчев, Кольо Колев и цялата плеада червени шамани....

                Такъв реваншизъм ви е овладял, че просто не се трае. Хайде отново Тройна Коалиция (комунисти без въображение), хайде отново да крадете от голямата софра. Но няма да ви се отвори парашута...
                Трябва ли да ти отговоря....
                Ами през есента на 2009 г. ми ги цитираше като доказателство на Вашето Величие бъдещите пет мандата....
                Не е ли време да ми признаеш познаваемост на прогнозата че тази зима ще е края на вашето управление....и всеки ще сърба това което е надробил...
                Вече никой не ти обръща внимание ,усещаш ли го... даже и феновете на БорисоФ вече се разграничават... а е само началото...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  ТРОЛОВЕ И ТРАКТОРИТЕ ЛИ ИДВАТ
                  Специално в този форум слугите на Трактора никога не са ни напускали...

                  Коментар


                  • http://afera.bg/reporter/37187.html
                    АМИ СЕГА

                    Коментар


                    • http://dnes.dir.bg/news/boyko-boriso...-13104190?nt=6
                      ТРОЛОВЕ И ТРАКТОРИТЕ ЛИ ИДВАТ

                      Коментар


                      • http://www.segabg.com/article.php?id=192796
                        ОТ ЯСНО ПО ЯСНО- ДА ЧЕТАТ ТРОЛОВЕТЕ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          "Пусть ярость благородная вскипает как волна.
                          Идет война народная свещенная война."
                          Аз настръхвам като слушам тази песен!........ Понеже доста се подценява ролята на Червената армия за победата, та в тая връзка се сетих за един факт, който не съм проверявал, дали е така... Точно на 9 май миналата година пиех и празнувах с едни приятели от Москва, та според тях капитулацията на Германия е подписана на 9-ти Май Руско време и на 8-ми май Европейско време, заради часовата разлика....

                          Заради ролята и уважението към Русия денят на Европа е 9-ти, а не 8-ми Май

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Ако погледне реално ,заплатите и пенсиите са от времето на Орешарски...А безработните и калинките и опоскания резерв от времето на борисоФ
                            Ти какво предлагаш...
                            Имаме Герб и РЗС
                            БСП ,
                            Кунева
                            Турците
                            Сините
                            Атака и сие..
                            Аз съм си направил можя избор още на Президенските избори когато БорисоФ ме накара на втория тур да гласувам за Данаилов....
                            Сиреч вече съм претръпнал.....
                            Сега се надямам на коалиция където вече всеки ще дебне другият да не открадне ,защото няма ккаво и .че повече власт няма да има.....

                            В състояние ли си да кажеш нещо различно от Дмитриевич, Андрей Райчев, Кънчо Стойчев, Кольо Колев и цялата плеада червени шамани....

                            Такъв реваншизъм ви е овладял, че просто не се трае. Хайде отново Тройна Коалиция (комунисти без въображение), хайде отново да крадете от голямата софра. Но няма да ви се отвори парашута...

                            Коментар


                            • А добър ВИ ден ! Докато Буда и престъпната му шайка е на власт ще гледаме Шенген през крив макаронХоландия отрече да е смекчавала позицията си за България и Шенген
                              15 Февруари 2013


                              Холандски говорител отрече пред в. "Труд" страната му да е смекчила съпротивата си срещу допускането на България и Румъния в Шенген. “Холандската позиция остава непроменена”, каза Йохем ван Опстал, говорител в министерството на сигурността и правосъдието. Ден по-рано, в интервю по БНТ, държавният секретар в същото министерство Фред Теевен заяви в превод на български: “Имах изключително откровен разговор с вицепремиера г-н (Цветан) Цветанов и добих впечатление, че България е готова.” Според предаването той е говорил за кандидатурата на страната ни за Шенген.
                              “Това не е вярно”, възрази обаче вчера Ван Опстал. “Аз бях там, интервюто беше на холандски. Холандската позиция остава непроменена.” Според него пред Цветанов и придружаващите го в Хага журналисти Теевен е отбелязал, че в България “е постигнат напредък” и че Холандия трябва да го обсъди с партньорките си в ЕС в Северозападна Европа, които са предпазливи за разширяването на Шенген.
                              Холандия е против допускането на България и Румъния в Шенген заради проблемите им с корупцията и организираната престъпност.

                              http://www.segabg.com/article.php?id...JdoLY.facebook
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение


                                http://www.pik.bg/nov-gaf-na-plevnel...-na-tsatsarov/


                                Президентът Росен Плевнелиев е подписал указа за назначението на Сотир Цацаров още пред той да е положил клетва като главен прокурор, разкриха магистрати пред агенция ПИК.

                                Те нямат нужда от нас - в смисъл да се крият от нас!
                                Last edited by iivanoff; 15.02.2013, 12:54.
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X