IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
    Ами ти какъв си от кои по точно? Щото тука едни генерализират, други пък в лозунгите си използват мутро- полицейщина, трети ибрици, тролове..


    А бе кои са тия всичките, някои няма ли да ни осветли.Или и те май не влизат в извадката за която смятат, че са.

    Това, защо. За да има такива, като теб пак не разбрали и пак недоволни????????
    Ей Туй е Въпрос !!
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
      Демек да пишат само лайнометите ли ?
      Ами ти какъв си от кои по точно? Щото тука едни генерализират, други пък в лозунгите си използват мутро- полицейщина, трети ибрици, тролове..


      А бе кои са тия всичките, някои няма ли да ни осветли.Или и те май не влизат в извадката за която смятат, че са.

      Това, защо. За да има такива, като теб пак не разбрали и пак недоволни????????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
        Аз съм по точните науки от общи приказки не разбирам.
        Ха... ?

        - нали беше умно момче ... размърдай гънките де

        - да не искаш да ти го сдъвча сега - какво е ресторанта ??????????
        Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 20:03.
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Тя е спасителката ... на плажа: ЦЪК
          Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 20:03.
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            Ееееееееееее човек, аз свалих нивото 10-ина пъти да е по-ясно, а ти го свали още 2 пъти !!!

            Няма нужда да е чак толкова ниско !!
            Аз съм по точните науки от общи приказки не разбирам.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
              нароило се е с червени писатели тук как ще направи вашият патрон 250 хил. работни места - можете ли да ми обясните?
              аххаахаххахахахахахахахахахахахаааааааааааааахяхях яхяхяхяхохохяхяхяхяхя

              Не съм виждал такова нещо, до сега най сетне.......Има раздвижване и търпи развитие явно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                Ето един ЧИСТ ТРОЛ. КАКВО ДА ГО ТЪРПЯ ДА СЕ ЗАБАВЛЯВА НА МОИ ГРЪБ?
                КАТО ПОЛИТИЦИТЕ НИ И ТО ОТ ОПОЗИЦИЯТА.

                Гълабов е на майка ти сина.Това разбра ли го?
                Като свършат аргументите - почват обидите !!!
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                  Пържен въздух на скара и две филии без хляб......
                  Ееееееееееее човек, аз свалих нивото 10-ина пъти да е по-ясно, а ти го свали още 2 пъти !!!

                  Няма нужда да е чак толкова ниско !!
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                    Ми забавляваме се с Гълъбов, добре се лъзга времето а и бирата
                    Ето един ЧИСТ ТРОЛ. КАКВО ДА ГО ТЪРПЯ ДА СЕ ЗАБАВЛЯВА НА МОИ ГРЪБ?
                    КАТО ПОЛИТИЦИТЕ НИ И ТО ОТ ОПОЗИЦИЯТА.

                    Гълабов е на майка ти сина.Това разбра ли го?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      Значи задачата е следната:

                      Какво да си поръчаме в ресторанта, така че, ресторанта да не спечели нищо от нас, а само ние да сме на далавера от яденето

                      Аз мисля, че на всичко в менюто е калкулирана предварително печалбата

                      - но ВИЕ можете да продължавате да опитвате

                      П.С. Изразявам се изключително просто !!!
                      Пържен въздух на скара и две филии без хляб......
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Сега защо обиждаш ???
                        Е, добре де тука едни викат Тролове, другите ибрици, трети мутро-полицейщина, други пък ГЕРБЕРАСТИ.

                        КОго и как обидих, след като ме е генерализирал неправилно и то без грам факт? Какво да го търпя? и БЕЗ ДА ГО ПИТА НИКОИ.
                        А ти какъв си след долните и тези констатации. Знаеш ли?

                        Май ще трябва да ви се пуска водата.

                        Коментар


                        • Значи задачата е следната:

                          Какво да си поръчаме в ресторанта, така че, ресторанта да не спечели нищо от нас, а само ние да сме на далавера от яденето

                          Аз мисля, че на всичко в менюто е калкулирана предварително печалбата

                          - но ВИЕ можете да продължавате да опитвате

                          П.С. Изразявам се изключително просто !!!
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Какво сте го напънали Соколето
                            Ми забавляваме се с Гълъбов, добре се лъзга времето а и бирата
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • нароило се е с червени писатели тук как ще направи вашият патрон 250 хил. работни места - можете ли да ми обясните?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                                Той е седесарска свиня....
                                Но в момента прекалявате.....
                                Всеки си казва мнението , някой получават нареждания ,някой се повтарят едно и също а някой цитират вестници....,други си измислят цитати и ръководства...
                                Аз като участник на БФБ от 2004 г съм доволен от финансовите министри Милен Велчев и Пламен Орешарски..а ти със седянката ли ще ми разясняваш...
                                Мога да пиша лошотии за всеки ,но някой имат повече.....
                                Попитах те а ти какво предлагаш....
                                Ама със какво бре монте, със какво ти бяха най полезни?Ти пак тях ли искаш, ами те са и те политически трупове.Ще дадеш ли някакви факти, поне.
                                Ти какъв си тогава?

                                Коментар

                                Working...
                                X