IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
    АЗ

    Значи задачата е следната:

    Какво да си поръчаме в ресторанта, така че, ресторанта да не спечели нищо от нас, а само ние да сме на далавера от яденето

    Аз мисля, че на всичко в менюто е калкулирана предварително печалбата

    - но ВИЕ можете да продължавате да опитвате

    П.С. Изразявам се изключително просто !!!


    ТИ

    Пържен въздух на скара и две филии без хляб......
    Добре, защо ни занимаваш сега?
    Щом сравняваш форума със ресторант, това какво е? Реалност или си мислиш и ти като тези тука повечето, така ли е?

    Как ще ядеш някъде без да платиш, ти да не живееш през 70-те.
    Това, твоята утопия я няма вече, беше характерно в социализъма.
    И как така слагаш под общ знаменател всички в извадката си.
    Човека е социално същество, трудно се поддава на изследване статистическо.Това да си го чувал някъде?
    Да не говорим ,че правиш генерални изводи от невъзможна извадка.
    Last edited by Соколски; 16.02.2013, 20:45.

    Коментар


    • АЗ:

      Значи задачата е следната:

      Какво да си поръчаме в ресторанта, така че, ресторанта да не спечели нищо от нас, а само ние да сме на далавера от яденето

      Аз мисля, че на всичко в менюто е калкулирана предварително печалбата

      - но ВИЕ можете да продължавате да опитвате

      П.С. Изразявам се изключително просто !!!


      КМЕТА:

      Пържен въздух на скара и две филии без хляб......
      Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 20:40.
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
        Какво меню та гони, чети си накуп постовете да се видиш сам,сега как обявяваш война и питаш за мир едновременно....Нищо лично ама си противоречиш сам на себе си и то с доста добър успех ....... поздравления за което....
        ами това което ми отговори веднага след задачата с ресторанта беше поръчката ти !

        - след съвета ти да те чета м/у редовете ти отговорих че менюто е стандартно...

        Кое не е ясно бе човек... и се занимавал с точни науки
        Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 20:38.
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          Ами чета бе човек...

          ама в менюто няма таквиз обещания
          Какво меню та гони, чети си накуп постовете да се видиш сам,сега как обявяваш война и питаш за мир едновременно....Нищо лично ама си противоречиш сам на себе си и то с доста добър успех ....... поздравления за което....
          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
            А бе, я си чети там учебниците и не ни занимавай с празни приказки, като тази:

            Каква самоопределеност съм си дал, че и това генерализираш?
            Ти ме пита 3 въпроса за самоопределеноста - аз ти отговарям !!

            Ето ти въпроса:
            какво общо има това със самоопределите се, според теб?

            Нали ме захапа че всеки мислещ трябва да е самоопределен и аз ти дадох пример с теб - нали си самоопределен ?

            - сега стана НЕСАМООПРЕДЕЛЕН ли ???

            колко пъти искаш да те накарам да се отречеш от себе си за следващите 10 постинга ?
            Last edited by iivanoff; 16.02.2013, 20:43.
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              (1) Ами всеки с претенции към себе си, иска да има акъл !

              - щом парадираш самоопределеност, значи налагаш по определен начин решение, следствие от акъла си!

              От тук следва, че щом ще налагаш акъл е добре да се знае от тези на които ще го налагаш КОЛКО Е!

              (2) Аз не генерализирам, а правя изводи!

              (3) Да има разлика !! Никой мислещ не може да се самоопредели! Освен ако не е шефа на системата.
              А бе, я си чети там учебниците и не ни занимавай с празни приказки, като тази:
              щом парадираш самоопределеност, значи налагаш по определен начин решение, следствие от акъла си!
              Каква самоопределеност съм си дал, че и това генерализираш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                Е, добре де тука едни викат Тролове, другите ибрици, трети мутро-полицейщина, други пък ГЕРБЕРАСТИ.

                КОго и как обидих, след като ме е генерализирал неправилно и то без грам факт? Какво да го търпя? и БЕЗ ДА ГО ПИТА НИКОИ.
                А ти какъв си след долните и тези констатации. Знаеш ли?

                Май ще трябва да ви се пуска водата.
                Само така Соки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                  Това е приказка. Казвам ти, не ги мисли, работите са измислени вече.
                  http://www.youtube.com/watch?v=EiQSN...yer_detailpage
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Ми да ги подкрепим юнаците
                    http://www.youtube.com/watch?v=m14be...yer_detailpage
                    Това е приказка. Казвам ти, не ги мисли, работите са измислени вече.
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                      Това, аз колко капки акъл имам, кои го интересува и какво общо има това със самоопределите се, според теб? (1)

                      Ти не генерализираш и не си същият за каквито мислиш, другите, които и да са те. (2)

                      За теб има ли разлика между мислещият човек и самоопределилият за някого си. (3)
                      (1) Ами всеки с претенции към себе си, иска да има акъл !

                      - щом парадираш самоопределеност, значи налагаш по определен начин решение, следствие от акъла си!

                      От тук следва, че щом ще налагаш акъл е добре да се знае от тези на които ще го налагаш КОЛКО Е!

                      (2) Аз не генерализирам, а правя изводи!

                      (3) Да има разлика !! Никой мислещ не може да се самоопредели! Освен ако не е шефа на системата.
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        Аз искам действието да не изпреварва мисълта!
                        Чакай, никои не те пита какво искаш или не? Определи тези лайномети за които говориш, кои са точно.Защото извадката, над която генерализираш така е пак неправилно направена.

                        Както в твоя случай.Нали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          Май става въпрос за Луковмарш?
                          Ми да ги подкрепим юнаците
                          http://www.youtube.com/watch?v=m14be...yer_detailpage
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Соколски Разгледай мнение
                            Това, аз колко капки акъл имам, кои го интересува и какво общо има това със самоопределите се, според теб?

                            Ти не генерализираш и не си същият за какъвито мислиш, другите, които и да са те.

                            За теб има ли разлика между мислещият човек и самоопределилият за някого си.
                            Аз искам действието да не изпреварва мисълта!
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              Ами първо ако имаш 1 цяла капка акъл и не си крадец, не може да се предадеш толкова лесно!
                              лайнометите за мен са ВСИЧКИ които се самоопределят за кой са !!
                              Това, аз колко капки акъл имам, кои го интересува и какво общо има това със самоопределите се, според теб?

                              Ти не генерализираш и не си същият за каквито мислиш, другите, които и да са те.

                              За теб има ли разлика между мислещият човек и самоопределилият за някого си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                                Пишеш и очакваш от другите да ти четат писаното между редовете. Ами каквото повикало такова се и обадило, чети и ти ......
                                Ами чета бе човек...

                                ама в менюто няма таквиз обещания
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X