IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Не ходя бавно но и не тичам.Според мен са 23-25 минути пеш до бул.В.Левски.Не са кой знае колко много.В тая част на Редута не съм ходил отдавна само минавам по Ситняково и Ботевградско шосе.От пътя ми се струва много презастроено.
    Бате Пешо, ти да не си от Ябланица?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Бачо Петре, ти мноооооооооооого бавно ходиш! Да нямаш гонартроза?
      Тука едно момче Явчо ми спореше дали същото разстояние мога да взема с кола за 5 минути до НС. Само дето не уточнихме деня и аз си направих експеримент , щото трябваше да возя жената до "Раковска". От ул."Петър Богдан" в неделя точно за 3,5 минути вече обикалях катедралата. За 4 минути бях на "Раковска". Движение само по "Оборище", открай до край.
      Както и да е , сложи ги 20 минути ходене пеш. Нормално време за да отидеш на работа примерно, без да се вътриш с една стотинка за синьозелени зони. Ако ходиш на работа де, а не като мене -безработен голтак"
      Не ходя бавно но и не тичам.Според мен са 23-25 минути пеш до бул.В.Левски.Не са кой знае колко много.В тая част на Редута не съм ходил отдавна само минавам по Ситняково и Ботевградско шосе.От пътя ми се струва много презастроено.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Лордов ти да не би да твърдиш че от часта на Редута която е до Ситняково пеш се стига до Университета за 15минути??????Пак послъгваш тури още 7-8 и мое ти повярвам
        Бачо Петре, ти мноооооооооооого бавно ходиш! Да нямаш гонартроза?
        Тука едно момче Явчо ми спореше дали същото разстояние мога да взема с кола за 5 минути до НС. Само дето не уточнихме деня и аз си направих експеримент , щото трябваше да возя жената до "Раковска". От ул."Петър Богдан" в неделя точно за 3,5 минути вече обикалях катедралата. За 4 минути бях на "Раковска". Движение само по "Оборище", открай до край.
        Както и да е , сложи ги 20 минути ходене пеш. Нормално време за да отидеш на работа примерно, без да се вътриш с една стотинка за синьозелени зони. Ако ходиш на работа де, а не като мене -безработен голтак"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Зависи от коя гледна точка. До парка все пак не е най-тихо. Най-тих е тази част на кв. Редута в карето между "Марагидик", "Кутловица", "Велчо Атанасов" и "Блага Димитрова" и продължението и "Юндола" надолу в посока 23 гимназия. Но нито тази част, нито тази до парка е много комуникативна откъм транспорт. Тази част по близо до гара "Подуяне" е по-комуникативна, щото можеш да ползваш няколко автобуса и трамваи. Освен това с лек и безгрижен ход пеша за около 15 минути се озовавам в района на "университета". И двете висши съм ги завършил, често ходейки пеша.
          Що се отнася до "Докторски паметник", там двете най-класни улици са "Велико Търново" и "Герлово". Винаги избирах тях, когато минавах пеш, след което пресичам мостчето на "Евлоги" и после пак пеш по нелошата и тиха "Султан тепе" в краяна която имаше един бар "Наздраве", в който често отсядах с приятели. Други "студенстки" заведения бяха "Бялата котка", "Кривото" и "О Шипка", а до народното събрание "Художниците", но там бяха по-голями мутанти от академията.
          Лордов ти да не би да твърдиш че от часта на Редута която е до Ситняково пеш се стига до Университета за 15минути??????Пак послъгваш тури още 7-8 и мое ти повярвам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            мерси много за инфото, винаги са ми интерсни реалните сделки и какво се търси/предлага от първа ръка. Петте кьошета и толкова са му много (то зависи и в коя част де), а за Докторската, ако не е на мадрид някъде, си е цена, поне за моите представи, макар аз да не си падам по старото строителство, но пък си има доста предимства, наред с недостатъците.

            Благодарско и за мнението на Пастир-а и успех в търсенето - за Редута можеш да питаш Лорда, макар че неговото къще е по-скоро към гара Подуене, а не до парка, което е единствената читава част на Редута за мен
            Зависи от коя гледна точка. До парка все пак не е най-тихо. Най-тих е тази част на кв. Редута в карето между "Марагидик", "Кутловица", "Велчо Атанасов" и "Блага Димитрова" и продължението и "Юндола" надолу в посока 23 гимназия. Но нито тази част, нито тази до парка е много комуникативна откъм транспорт. Тази част по близо до гара "Подуяне" е по-комуникативна, щото можеш да ползваш няколко автобуса и трамваи. Освен това с лек и безгрижен ход пеша за около 15 минути се озовавам в района на "университета". И двете висши съм ги завършил, често ходейки пеша.
            Що се отнася до "Докторски паметник", там двете най-класни улици са "Велико Търново" и "Герлово". Винаги избирах тях, когато минавах пеш, след което пресичам мостчето на "Евлоги" и после пак пеш по нелошата и тиха "Султан тепе" в краяна която имаше един бар "Наздраве", в който често отсядах с приятели. Други "студенстки" заведения бяха "Бялата котка", "Кривото" и "О Шипка", а до народното събрание "Художниците", но там бяха по-голями мутанти от академията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marmalad
              Ей, шитлорд67 сега се сетих че освен апартамент и още някакви на жена ми имам и мазе. В това мазе до колкото си спомням има около сто литра радомирска ракия в бъчва. Въпроса ми е дали след близо четири години таз парцуца не е станала на Whisky и ако е, как да си намеря мазето щото ключове съм сигурен че имам. Имаш жокер.. панелка в София, 18 апартамента във вход, 6 етажа и наполовина празен. Къде да го е...а е моето мазе?
              ПП. Понеже съм сигурен че ще питаш, - Нямам представа бъчвата от кви дЪски е.
              Тая РаКия е изпита от тия дето ти са разбили мазата !!!
              Ти да не мислиш, че ще оставят непроверена мазЪ
              Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                шитмармалад, не ме интересува твоето битие. ..
                а защо мислиш че всички нас дето влизаме из имотните теми в тоя форум толкова ни интересува твоето битие и имоти - по 3-4 пъти на всяка страница?
                "the trend is your friend until the end..."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marmalad
                  Абе Kотур кажи от телефон ли пишеш, правописа Ти е уникален. Android ли е виновен?
                  Той ще да е чужденец , нещо такова беше казал или бъркам ?То пък такава неграмотност ако е българин , че няма накъде повече !

                  Коментар


                  • Всичко окей имаш 7 имота....ама сън нете хвашта.....Што тъй....май и кредит имаш....добре ....сажалявам те....имотите ште вървят нагоре с бясна скорост....сага трябва даси спокоен....бягай го сподели на жена си и си лягайте....лека ношт Лордче...да спинкаш в кош и сануваш грош!
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marmalad
                      Ей, шитлорд67 сега се сетих че освен апартамент и още някакви на жена ми имам и мазе. В това мазе до колкото си спомням има около сто литра радомирска ракия в бъчва. Въпроса ми е дали след близо четири години таз парцуца не е станала на Whisky и ако е, как да си намеря мазето щото ключове съм сигурен че имам. Имаш жокер.. панелка в София, 18 апартамента във вход, 6 етажа и наполовина празен. Къде да го е...а е моето мазе?
                      ПП. Понеже съм сигурен че ще питаш, - Нямам представа бъчвата от кви дЪски е.
                      шитмармалад, не ме интересува твоето битие. Както отбеляза Пенко, обаче сключените сделки отчетени в НСИ за на половин цена заради занижените цени от реалните за сделка с цел плащане на по-малки такси. Остава да помислим, че реалните на сключени сделки са двойни

                      Коментар


                      • vabo_2008

                        Твоята работа ще стане , когато дойде Свободата..енергийната. Тогава можеш да си създадеш удобства където пожелаеш и ще живеем свободно. Ще стане.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Човече, ти не правиш! Извадката е от НСИ на база на реално сключени сделки. Офертните цени са близки до тях, но малко по-височки
                          Едва ли от НСИ може да се съди за цените на сключените сделки - има игри под масата за пестене на данъци...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                            За какво Ви е флат По ЗУТ може да си построите 80м2 къща на земеделска земя
                            А ток, вода, канал, път, ...за работещи хора, а ако има и ученици.... не ми изглежда привлекателно за 90% от хората.
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • За какво Ви е флат По ЗУТ може да си построите 80м2 къща на земеделска земя
                              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Човече, ти не правиш! Извадката е от НСИ на база на реално сключени сделки. Офертните цени са близки до тях, но малко по-височки
                                Ти никъде не си споменал че си цитирал 'реални цени' на НСИ.
                                Виж поста ми към теб в съседната тема. После отвори имоти.нет и виж как офертните им цени са по ниски от 'реалните' на мирела. Май се получава 'завръщане в миналото' офертните цени са по ниски от реалните.

                                Коментар

                                Working...
                                X