IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бате Пешо

    Стани шумкар , аз ти казах. Каква Германия , ще ни вземат нашето и ние ще ходим някъде си..може пак да ходим..ама дето ще им оставя аз това което е тук на някакви боклуци...Могат ли да си носят главите под мишница ?
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • БАЦЕ

      Не им плащай такива такси , като се опънеш и таксите падат.На мен ми се случва да тегля и ми измислят някакви такси , които се оказва че можели да отпаднат след 24 часа..и всякакви глупости и като гледах как ми ги пресмятат на око , ми събраха погледа. Все едно че си в някаква бакалия на пазара.Те затова ти се хилят , защото те гърбят.много са прости тия хора. За една и съща сума са ми смятали 5 пъти таксите си и всеки път различни и ми казва различна сума..и ги питам да няма грешка ? Не нямало.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Извън шегата ама нямам спомен някога да сме лентяйствали у дома.Аз работя на два фронта.С градинката и земята се занимавам основно аз а за животните си имам работници.Жената работи и води и нашето счетоводство.Гледа и цветята.Като приемат закона ще реша какво да правя.Може да ми дойде и друг акъл като например терминал 2 и в Германия
        Бат Пешо много ти е нисък маржина..щом като от 6те% печалба ти вземат 10% си готов да емигрираш..осъзнай се
        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Аааа така. И арно ще направиш.
          Ша да земе да излезе прав тоя (Не)Вдянков. Мор само за депозитарите. До дупка.
          Я виж кви убави идеи взеха да им идват като им застрашиха депозитчетата.

          Ще лентяйстваш, а ...мързел такъв
          Извън шегата ама нямам спомен някога да сме лентяйствали у дома.Аз работя на два фронта.С градинката и земята се занимавам основно аз а за животните си имам работници.Жената работи и води и нашето счетоводство.Гледа и цветята.Като приемат закона ще реша какво да правя.Може да ми дойде и друг акъл като например терминал 2 и в Германия

          Коментар


          • Знаете ли при закриване на ''Депозит +'', олихвяването му и изтеглянето на парите , какво ти дърпа банката като такса или там както му казват. В тарифата на баката прочетох , че при закриване взимат еднократно 30 лв. А скумрията зад бюрото ми вика 0.2 % . Ако някой го е правил , моля да сподели , че тая скумрия много ме издразни . Тъпа, грозна и нахална , с огромно самочувствие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Аааа така. И арно ще направиш.
              Ша да земе да излезе прав тоя (Не)Вдянков. Мор само за депозитарите. До дупка.
              Я виж кви убави идеи взеха да им идват като им застрашиха депозитчетата.

              Ще лентяйстваш, а ...мързел такъв
              Аз винаги съм мислела с глуповатата си чутура, че депозитарите са някакви изключителни тъпи парчета със загнили мозъци. Та твоят коментар и мерките на правителството да раздвижат тези чугунени глави както казва Редчето е много правилна!
              Възползвайте се от ниските цени приятели, ако знаете каква цена договорих за едно офисче залепено за кафене? Не е истина, шефа на кафенето ми каза, че мога да пия кафе и да ям кроасани доживот, при положение, че ги делеше една стена и те не са се разбрали без посредник!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Kaт ги намалят Джон Диър ме чакат.Ще си купя нов комбайн.И някой декар земица.Може и овчици още.......
                Аааа така. И арно ще направиш.
                Ша да земе да излезе прав тоя (Не)Вдянков. Мор само за депозитарите. До дупка.
                Я виж кви убави идеи взеха да им идват като им застрашиха депозитчетата.

                Ще лентяйстваш, а ...мързел такъв
                Last edited by pipbel; 25.10.2012, 21:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  +1 Прекалено много маймуни станахме на тоз клон ,и ме съмнява че Корпа ще намалят лихвите
                  Kaт ги намалят Джон Диър ме чакат.Ще си купя нов комбайн.И някой декар земица.Може и овчици още.......

                  Коментар


                  • +1 Прекалено много маймуни станахме на тоз клон ,и ме съмнява че Корпа ще намалят лихвите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                      Сега всички да се успокоят ТАТО ще ви съветва какво да сторите
                      Облагат с новия данък само срочни депозити
                      http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5235251
                      Безсрочните влогове, към които са и детските, няма да бъдат облагани с лихва, тя ще се начислява само върху депозитите с уговорен срок

                      ЗНАЧИ ТУРГАТЕ 26000 ЕВРАКА ПРИМЕРНО НА Преференциален безсрочен депозит НА 7.5 % ЛИХВА ЕЙ ТУКАНКА
                      http://www.corpbank.bg/individual_custumers_32.html

                      И ДАНЪК ЛИХВА НА ДЕПОЗИТА НЕМА ДА ПЛАТИТЕ
                      И ПОСЛЕ ДА ПОЧЕРПИТЕ ЗА СЪВЕТА
                      Toва сме го направили отдавна.Много преди тези глупаци да си помислят за данък.Сега чакаме закона за да преценим какво да правим.Определено пари за айдуци нямам.Щом съм лентяй и мързелив да ходят от работливите цигани да искат данъци щото те нямат депозити

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        шшшшшшттттттттттт ейййй ти да мълчиш да не те погребем утре !!!!!!!!!!!
                        Искаш да прецакаш нещо честните ни политици и финансисти, а..
                        Не може така, не е патриотично, требе да има и за бай Мангал нещо, избори идат. Влез им в положението на ората.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Марш оттуканка бе Др.Живков.
                          В инв.форум акъли за депозити ще дава...
                          шшшшшшттттттттттт ейййй ти да мълчиш да не те погребем утре !!!!!!!!!!!
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Марш оттуканка бе Др.Живков.
                            В инв.форум акъли за депозити ще дава...

                            Коментар


                            • Сега всички да се успокоят ТАТО ще ви съветва какво да сторите
                              Облагат с новия данък само срочни депозити
                              http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5235251
                              Безсрочните влогове, към които са и детските, няма да бъдат облагани с лихва, тя ще се начислява само върху депозитите с уговорен срок

                              ЗНАЧИ ТУРГАТЕ 26000 ЕВРАКА ПРИМЕРНО НА Преференциален безсрочен депозит НА 7.5 % ЛИХВА ЕЙ ТУКАНКА
                              http://www.corpbank.bg/individual_custumers_32.html

                              И ДАНЪК ЛИХВА НА ДЕПОЗИТА НЕМА ДА ПЛАТИТЕ
                              И ПОСЛЕ ДА ПОЧЕРПИТЕ ЗА СЪВЕТА
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                ЧЕСТИТО НА ХОРАТА С ТЛЪСТИТЕ ЛИХВИ
                                И златотото май ще пада, кво ще правят...

                                http://www.investor.bg/sasht/337/a/w...-romni,141956/

                                Коментар

                                Working...
                                X