IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • OMG не е дочел явно, че са обложили пенсиите с данък ( 0.3%) . Осигуровките са съвсем различно плащане.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
      благодаря за отговора! хич не ми се вярва да не вкарат влогарите поименно в системата ...
      в данъчната декларация и досега имаше графи за обявяване на депозитните влогове, присъствала съм на ожесточен спор между две счетита и ми остана спомен, че трябва да се обявят ... ама я са да се направим на ударени ...
      логично изглежда да се прилага документа за внесен данък от банката.

      вие се майтапите с осигуровките, но някак незабелязано сякаш мина вестта, че франсетата обложиха пенсийките ...
      Аре стига Ве........Какви осигуровки върху лихвите!!!!!!!!!!!!, а как Ви звучи осигуровки върху доходите от наем

      Коментар


      • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
        По последна информация - ще се облагат лихвите, получени само през 2013г (т.е. лихвите от предходните периоди ще са освободени). Другото, което разбрах, е, че банките ще прехвърлят обща сума към НОИ (без данни за клиентите), всичко ще бъде автоматично и не се изисква подаването на декларация....

        Точно в тази част съм леко объркана: Декларацията, която ще подам догодина как и къде ще бъде вписан този данък? И изобщо ще фигурира ли по някакъв начин или ограбването тихомълком?
        благодаря за отговора! хич не ми се вярва да не вкарат влогарите поименно в системата ...
        в данъчната декларация и досега имаше графи за обявяване на депозитните влогове, присъствала съм на ожесточен спор между две счетита и ми остана спомен, че трябва да се обявят ... ама я са да се направим на ударени ...
        логично изглежда да се прилага документа за внесен данък от банката.

        вие се майтапите с осигуровките, но някак незабелязано сякаш мина вестта, че франсетата обложиха пенсийките ...
        Yeah

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          И осигуровки ли ще се плащат?
          Е, това вече ще е брутално

          Коментар


          • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
            че банките ще прехвърлят обща сума към НОИ (без данни за клиентите),
            И осигуровки ли ще се плащат?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
              ако случайно тук четат умни глави от корпа, искам да им кажа, че много ги уважавам и не от днес ....

              знам, че трябва да се изчака публикуването на текстовете, за да е ясно кои още закони са пипнати покрай това дърво, но не разбрах ... 3-4-5 годишни депозити с падеж 2013 би трябвало да се облага само лихвата от 2013 или за целия период, некви дискусии имаше по въпроса ... ако някой е разбрал?

              глупашкия довод да се вземе от богатите почва да ми действа на нервите, щот на кой му пука особено дали ще вземе десет или девет европееца лихва ... икономиката пари пак няма да види, ма халал да са му на дянков, само да държат комунетата на разстояние ....
              По последна информация - ще се облагат лихвите, получени само през 2013г (т.е. лихвите от предходните периоди ще са освободени). Другото, което разбрах, е, че банките ще прехвърлят обща сума към НОИ (без данни за клиентите), всичко ще бъде автоматично и не се изисква подаването на декларация....

              Точно в тази част съм леко объркана: Декларацията, която ще подам догодина как и къде ще бъде вписан този данък? И изобщо ще фигурира ли по някакъв начин или ограбването тихомълком?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Пич е , но пазарите не го харесват и все го цакат
                Аааа, ша видиш ти като направи бимбериците на златцето
                Въпроса е само кога.
                Чи последните 2 годинки и там не му върви. Не може си покрий разходите.
                И още има да пада.....аман от ФЕД конспиратори
                Сега и рашъните му свалят цената викаш. хмм..

                Коментар


                • Пич е , но пазарите не го харесват и все го цакат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Форексов е хем влогар, хем златар
                    И поклонник на СССР и Кастро.
                    Абе ПИЧ си е.

                    Коментар


                    • Форексов е хем влогар, хем златар

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        http://news.expert.bg/n404959/
                        Форексов твоите хора защо свалят златото
                        Това не е за тая тема , питай го в темата за златото. А може и някой от другите златари да ти отговори. Тука са влогарите !

                        Коментар


                        • http://news.expert.bg/n404959/
                          Форексов твоите хора защо свалят златото

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Само хипотетично някой ако може да ми отговори. Детски депозит, започнат преди 18 години. През това време не могат да се теглят главница и лихва. Детето навършва 18 следващата година. Лихвата за 18-те години ли ще му обложат???
                            Хипотетично - Не! Теоретично, ако не си ги дръпне преди изборите може Дянков и с тях да гарантира валутният резерв на страната, както е станал почти виртуален.
                            Last edited by space-man; 26.10.2012, 13:58.

                            Коментар


                            • ако случайно тук четат умни глави от корпа, искам да им кажа, че много ги уважавам и не от днес ....

                              знам, че трябва да се изчака публикуването на текстовете, за да е ясно кои още закони са пипнати покрай това дърво, но не разбрах ... 3-4-5 годишни депозити с падеж 2013 би трябвало да се облага само лихвата от 2013 или за целия период, некви дискусии имаше по въпроса ... ако някой е разбрал?

                              глупашкия довод да се вземе от богатите почва да ми действа на нервите, щот на кой му пука особено дали ще вземе десет или девет европееца лихва ... икономиката пари пак няма да види, ма халал да са му на дянков, само да държат комунетата на разстояние ....
                              Yeah

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Каммен Разгледай мнение
                                Мерси!

                                Коментар

                                Working...
                                X