IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • мъ ний си чакахме текстове некви и от извора вода да пием ..., другио път от твоите постове ще почвам!
    Attached Files
    Yeah

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
      Сега всички да се успокоят ТАТО ще ви съветва какво да сторите
      Облагат с новия данък само срочни депозити
      http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5235251
      Безсрочните влогове, към които са и детските, няма да бъдат облагани с лихва, тя ще се начислява само върху депозитите с уговорен срок

      ЗНАЧИ ТУРГАТЕ 26000 ЕВРАКА ПРИМЕРНО НА Преференциален безсрочен депозит НА 7.5 % ЛИХВА ЕЙ ТУКАНКА
      http://www.corpbank.bg/individual_custumers_32.html

      И ДАНЪК ЛИХВА НА ДЕПОЗИТА НЕМА ДА ПЛАТИТЕ
      И ПОСЛЕ ДА ПОЧЕРПИТЕ ЗА СЪВЕТА
      е то това ТАТО ви го хортува от месец бря ама засега никой не е почерпил
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • и кво стана сега ... даже обложиха лихвите със стара дата, тригодишна или петгодишна лихва с падеж 2013 се облага цялата, така ли го изумуваха?

        преференциалния безсрочен в ктб необлагаем се оказва!
        Yeah

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Не се притеснявай.Ще си събера багажа.Тук ще останете милиционери мангали и пенсионери.Но не съм убеден че ще обложат лихвите.По скоро догодина ще ти обложат копторите.
          Значи няма какво да ми обложат, но на теб имаааааааааа
          Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
            Нали ти беше чиляка който обеща да се разкара от държавата като му обложат лихвите. Е, днес това беше потвърдено от парламента и правителството значи, събирай багажа
            Не се притеснявай.Ще си събера багажа.Тук ще останете милиционери мангали и пенсионери.Но не съм убеден че ще обложат лихвите.По скоро догодина ще ти обложат копторите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Лордов ти си бил голям веселяк
              Нали ти беше чиляка който обеща да се разкара от държавата като му обложат лихвите. Е, днес това беше потвърдено от парламента и правителството значи, събирай багажа
              Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                Ти нямаше ли да хващаш гората шумкарино.........
                Лордов ти си бил голям веселяк

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Лорда е цървул от радомирските села повярвал си че е крупен инвеститор от София.
                  Ти нямаше ли да хващаш гората шумкарино.........
                  Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                    Не може да е Лорда........... Музовири , казват на Врачани , а Лорда е от София !!! И то от поколения ! Не би станал провинциалист , дори и в анонимен форум !!!
                    Лорда е цървул от радомирските села повярвал си че е крупен инвеститор от София.

                    Коментар


                    • Да живей новия данък!
                      http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=995222

                      Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                        Добре си се охарактеризирал! Не очаквах такава силна самокритика.
                        Мен ме остави, виж твоя човек говори по телевизията за "ядрен синтез на взривени звезди". Той заслужава повече от твоето внимание.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Лордов ти се шегуваш.
                          Не може да е Лорда........... Музовири , казват на Врачани , а Лорда е от София !!! И то от поколения ! Не би станал провинциалист , дори и в анонимен форум !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marmalad Разгледай мнение
                            Да, тежък шизофреничен пристъп съчетан с махмурлука от долнокачествен спирт води до това. Много никове в анонимен форум и сляпа вяра в пожарната.
                            Добре си се охарактеризирал! Не очаквах такава силна самокритика.
                            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Лордов ти се шегуваш.
                              Да, тежък шизофреничен пристъп съчетан с махмурлука от долнокачествен спирт води до това. Много никове в анонимен форум и сляпа вяра в пожарната.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                                Ти по-добре се замисли, защо има толкова мнохо хора които ги харесват в последната година от мандата.
                                Лордов ти се шегуваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X