IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Ъм не. Издумквам ги до дупка в момента на падане на борда. На следващият ден им нареждам леФчета
    Зависи коя ти е банката издател на кредитната карта ..... Щото аз сега проверих моите общи условия - има клауза за превалутиране и по кредитните карти . Ама на мен не ми пука, щото съм зивестен с непоклатимата си вяра в Борда!
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
      Ааа, там ще подаваш заявление за нов кредител лимит през седмица, ... докато ги приемат за разплащане
      Ъм не. Издумквам ги до дупка в момента на падане на борда. На следващият ден им нареждам леФчета

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Верно ли?

        Ъм аз кат си нямам кредити и съм егати Наивника. По кредитните ми карти в лева няма такива циркове
        Ааа, там ще подаваш заявление за нов кредител лимит през седмица, ... докато ги приемат за разплащане

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          тъй си беше и тъй остана ТАТОвото
          Мерси - умното си е умно !!
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
            Че то това си е направо "стандартна" клауза. Може и в общите им условия да е.
            Виж ако сгънат еврото, не знам как ще "превалутират".
            Верно ли?

            Ъм аз кат си нямам кредити и съм егати Наивника. По кредитните ми карти в лева няма такива циркове

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Ееее, няма такива филми баси. Тва ще е ебаси дърварския договор в лева, който има клауза за автоматично превалутиране при промяна на валутен курс
              Верно някой подписвал ли е такъв договор. Дайте да ги разнищваме баМкерите
              Че то това си е направо "стандартна" клауза. Може и в общите им условия да е.
              Виж ако сгънат еврото, не знам как ще "превалутират".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Понеже има клауза това са 28000 еврака.Кат му стане заплатата 50 евро ще ги върне някой друг път
                Ееее, няма такива филми баси. Тва ще е ебаси дърварския договор в лева, който има клауза за автоматично превалутиране при промяна на валутен курс
                Верно някой подписвал ли е такъв договор. Дайте да ги разнищваме баМкерите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  При падеж на борда яка далаверизация бре
                  Понеже има клауза това са 28000 еврака.Кат му стане заплатата 50 евро ще ги върне някой друг път

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    54000 лева кредит бравос.Дано не падне борда щото ще ти приберат всичките имоти ще има да връщаш още 10000 лева.
                    При падеж на борда яка далаверизация бре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      Ха, че банкова тайна въобще не трябва да има, аз веднага мога да споделя моята- тъп влогар съм на 6К лева влог и умен кредитополучател на 54К лева кредити.
                      Цяла Европа натиска Швейцария да махне тази тайна и успява да го прави. Тайните са само за престъпниците и нечестивите пари.
                      54000 лева кредит бравос.Дано не падне борда щото ще ти приберат всичките имоти ще има да връщаш още 10000 лева.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        Последно - КТБ ли остава като най-изгодно предложение за безсрочен влог?
                        тъй си беше и тъй остана ТАТОвото
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                          Ха, че банкова тайна въобще не трябва да има, аз веднага мога да споделя моята- тъп влогар съм на 6К лева влог и умен кредитополучател на 54К лева кредити.
                          Ако имаше 600 хиляди на депозити, друго щеше да си мислиш, бъди сигурен!

                          Коментар


                          • Последно - КТБ ли остава като най-изгодно предложение за безсрочен влог?
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                              Тъмната страна на данък лихва

                              ГЕРБ се опитва да пробие банковата тайна и търпението на българите

                              Другата невероятност е опит за тестване на търпението ни - ГЕРБ, изглежда, умира да разбере колко експерименти можем да изтърпим - с нови данъци, зелени зони, нови такси, забрани за пушене и други подобни.http://www.segabg.com/article.php?id=628362
                              Ха, че банкова тайна въобще не трябва да има, аз веднага мога да споделя моята- тъп влогар съм на 6К лева влог и умен кредитополучател на 54К лева кредити.
                              Цяла Европа натиска Швейцария да махне тази тайна и успява да го прави. Тайните са само за престъпниците и нечестивите пари.

                              Коментар


                              • Тъмната страна на данък лихва

                                ГЕРБ се опитва да пробие банковата тайна и търпението на българите

                                Другата невероятност е опит за тестване на търпението ни - ГЕРБ, изглежда, умира да разбере колко експерименти можем да изтърпим - с нови данъци, зелени зони, нови такси, забрани за пушене и други подобни.http://www.segabg.com/article.php?id=628362

                                Коментар

                                Working...
                                X