IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвестения край на "инвестицията" влогЪ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може ли нещо да обясни някой, това да купиш акции /не Акций, тоя не го познавам/ не е ли нещо като да си купиш част от предприятие?
    А, и ако си купя баничарка - инвестиция ли е, или просто си разнасям пици насам-натам?
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
      Хххахахахах, това е най-новия виц! Значи, ако трябва да инвестираш в злато, ти трябва да си го добил, ако трябва да инвестираш в акции , ти трябва да си ги емитирал и прочее...безумно
      Ако прочетеш поста ми малааалко по-умно и внимателно ще разбереш, надявам се, че става дума за инвестиция в НЕДВИЖИМ ИМОТ!!
      И дума не съм написал за злато и акции...
      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
        Хххахахахах, това е най-новия виц! Значи, ако трябва да инвестираш в злато, ти трябва да си го добил, ако трябва да инвестираш в акции , ти трябва да си ги емитирал и прочее...безумно
        Лорде акциите не са стока и нямат принадена стойност, така че сравнението е неуместно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
          Мнение оценено с 2+Инвестиция в недвижим имот е само ако си ИНВЕСТИТОР - демек ти си го построил на себестойност и свой риск и продаваш на пазарна цена. Тогава имаш печалба или принадена стойност.
          Като си купиш имот от пазара имаш []СДЕЛКА[/B], а не инвестиция!
          Ако ще си живееш в имота е [добра сделка[/B], на каквато и цена да го купиш щом можеш.
          Нооооо ако купуваш с цел []"инвестиция" [/си е здраво набутване.
          И най-простия икономист ще ти каже, че принадената стойност на един продукт не може да се появи няколко пъти!!
          Е, може и да се появи, но само в мокри брокерски сънища...
          Хххахахахах, това е най-новия виц! Значи, ако трябва да инвестираш в злато, ти трябва да си го добил, ако трябва да инвестираш в акции , ти трябва да си ги емитирал и прочее...безумно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
            А инвестицията имот по-добре ли е? А, Бибитке?
            Инвестиция в недвижим имот е само ако си ИНВЕСТИТОР - демек ти си го построил на себестойност и свой риск и продаваш на пазарна цена. Тогава имаш печалба или принадена стойност.
            Като си купиш имот от пазара имаш СДЕЛКА, а не инвестиция!
            Ако ще си живееш в имота е добра сделка, на каквато и цена да го купиш щом можеш.
            Нооооо ако купуваш с цел "инвестиция" си е здраво набутване.
            И най-простия икономист ще ти каже, че принадената стойност на един продукт не може да се появи няколко пъти!!
            Е, може и да се появи, но само в мокри брокерски сънища...
            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
              Даааааааааам, "инвестицията" влогЪ започва яко да издиша
              Честито!
              А инвестицията имот по-добре ли е? А, Бибитке?
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

              Коментар


              • Депозитите на домакинствата в банковата система на Еврозоната:
                1)
                - в края на 2013г. бяха на стойност 6,263,081 МИЛИОНА евро
                2)
                - в края на юни 2014г. бяха на стойност 6,339,753 МИЛИОНА евро
                Тоест за 6 месеца има увеличение от над 76 МИЛИАРДА евро.





                Честито!


                http://sdw.ecb.europa.eu/reports.do?node=1000003503

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Бабитке влога не е инвестиция никога не е бил и няма да бъде.Не издиша това което си написала издиша друго нещо.Много скоро някои ще разберат че не може да се гаврят с парите на хората.Аз имам 37 кинта пари в българска банка.И до края на живота си ще имам толкова.Хората с пари ще си ги изнесат и те така.Тогава ще видим какво е инвестиция
                  +1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                    Даааааааааам, "инвестицията" влогЪ започва яко да издиша
                    Честито!
                    Бабитке влога не е инвестиция никога не е бил и няма да бъде.Не издиша това което си написала издиша друго нещо.Много скоро някои ще разберат че не може да се гаврят с парите на хората.Аз имам 37 кинта пари в българска банка.И до края на живота си ще имам толкова.Хората с пари ще си ги изнесат и те така.Тогава ще видим какво е инвестиция

                    Коментар


                    • Депозитите в банките се стопиха с 1 милиард Домакинствата са изтеглили 478 млн. лв. з

                      Даааааааааам, "инвестицията" влогЪ започва яко да издиша
                      Честито!

                      Коментар


                      • Пешка в щатите лихвите на много банки бяха отрицателни и вземаха от парите от депозитите вместо да добавят и то години наред , а хората пак си държаха парите в банките да им ги пазят.Ако е въпроса в това да ги приказваме някакви които няма да станат. 6% са много пари, като няма те на кой да ги заемат и да им даде на тях поне толкова те и няма да дават такава лихва. Пазара е такъв а лихвите при този нисък риск за капак още повече ще ги смъкнат, сега още са високи.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                          Ти измислили нова дума за жаргонния речник на БАН.. хамбар банк. Честито.
                          Хамбар банк е опасно, по-добре в сребърни и златни ETF.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Няма сила която може да ме накара да оставя 200000 лева в банка за 6000-7000 лева лихва.Не си заслужава.Минимум 6,0-6,5 иначе в буркани и в хамбаря
                            Ти измислили нова дума за жаргонния речник на БАН.. хамбар банк. Честито.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Няма сила която може да ме накара да оставя 200000 лева в банка за 6000-7000 лева лихва.Не си заслужава.Минимум 6,0-6,5 иначе в буркани и в хамбаря
                              Напълно си прав, обаче ние с голямата доходност от лихва, чакаме баМката да отвори кепенци по желание на някой клатикурец-синдик

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Няма сила която може да ме накара да оставя 200000 лева в банка за 6000-7000 лева лихва.Не си заслужава.Минимум 6,0-6,5 иначе в буркани и в хамбаря
                                Тъй де, аз същото казвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X