IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Милен Велчев: Правителството е пред неплатежоспособност

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://dnes.dir.bg/news/privatizacia...-10655413?nt=9

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Йосиф, на подсъзнателно ниво в теб напира широко скроения човек, отворен за истината )
      Вие пък - човек! Какъв човек !? - ШРОТ !

      Коментар


      • Йосиф, на подсъзнателно ниво в теб напира широко скроения човек, отворен за истината )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
          Ама то няма за кого друг да се гласува още от както приятелите на Тато го предадоха.
          Докато не измрем ние от старото поколение, младите няма да видят бял ден
          Не си толкова старо, чадо.
          Можем да се запознаем, и да те убедя в гореказаното

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

            Включвам се заради СРЕБЪРНИЯ ФОНД.
            Не знам дали е политическа задача или случайност, че всички почнаха да наблягат на това, че бил нищожен като сума, бил смешен... и за колко малко време би покрил пенсионния фонд, ако се опре само до СрФ.


            Позволявате си тотално да изместите идеята и целта на създаването му.

            Защо е толкова малък?!
            За 3 години с колко беше допълнен???
            Защо Дянков заобиколи закона и не вкара нищо от последните приватизации, напр. на Табака?

            А логиката на Дянков, че в трудни времена, не можело нещо да стои, а да се търсят другаде средства е водеща до мизерен край.
            Защо тогава да правим застраховки за каквото и да било, защо да имаме фонд образование, защо някои да спестяват за бъдещето?!
            И какво той лично направи, за да се управлява адекватно СрФ, а не да му е на разположение в БНБ???
            1.защо е толкова малък.... ами защото Дянков и компания откраднаха парите за СФ...
            2.защо не вкара пари от приватизация...прочети т.1
            3.в трудни времена ако нещо не стои се стига до мизерия..ами това е крайната и глобалната цел на правителството ... те богати , всички останали в мизерията
            4.защо някой да спестява и да се застрахова..ами не трябва , за да си седи в мизерията
            5.какво лично той направи..ами точно поради реализиране на горните точки не направи нищо и е нямал никакво намерение нещо да направи.....

            мисля ,че това очакваш като отговори...воала .
            трябва да си доволен(а) , т.е. вече и спокоен( а)

            Коментар


            • Като яли и пили пеяли, като плащали ревали. Циркусите предстоят

              Коментар


              • Ясууу, ре паликаря, малакес!
                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                  Ми иначе от къде пари за бонусите на държавните шушумиги
                  Greek Taverna http://www.youtube.com/watch?v=Sibsu_d6cE4
                  Първо ще има купонче, после...
                  Чиновниците в Гърция, след като докараха страната до фалит, започнаха да я рушат http://borsi.blog.bg/politika/2012/0...-falit-.901291
                  Last edited by Jay Gould; 24.02.2012, 17:12.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Вадете си депозитите и купувайте ДЦК, призова Плевнелиев гражданите http://news.ibox.bg/news/id_48494136

                    Ъпсурт & Лора Караджова http://vbox7.com/play:e0e5d53d&start=37&r=emb

                    Припев:

                    Песни, танци, пияни шматки
                    ебати фирка - каква мисирка!
                    Колко бързо пораснаха рогата
                    дай една цигара ше те еба у звездата
                    леле кво станааа... кажи кво стана!
                    Копеле кво стана... бе кажи кво стана!
                    Нема кинти, нема нема кинти
                    Скоро нема да си взимам Бентли...
                    очевидна е че нещата в Булгаристан НЕ ОТИВАТ НА ДОБРЕ !!!
                    до кога ще ги търпим ???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Вадете си депозитите и купувайте ДЦК, призова Плевнелиев гражданите http://news.ibox.bg/news/id_48494136

                      Ъпсурт & Лора Караджова http://vbox7.com/play:e0e5d53d&start=37&r=emb

                      Припев:

                      Песни, танци, пияни шматки
                      ебати фирка - каква мисирка!
                      Колко бързо пораснаха рогата
                      дай една цигара ше те еба у звездата
                      леле кво станааа... кажи кво стана!
                      Копеле кво стана... бе кажи кво стана!
                      Нема кинти, нема нема кинти
                      Скоро нема да си взимам Бентли...
                      Ми иначе от къде пари за бонусите на държавните шушумиги

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        ..Разходите на държавата ни са много по-големи отколкото са били преди 3-5-7-10 г. ..
                        Вадете си депозитите и купувайте ДЦК, призова Плевнелиев гражданите http://news.ibox.bg/news/id_48494136

                        Ъпсурт & Лора Караджова http://vbox7.com/play:e0e5d53d&start=37&r=emb

                        Припев:

                        Песни, танци, пияни шматки
                        ебати фирка - каква мисирка!
                        Колко бързо пораснаха рогата
                        дай една цигара ше те еба у звездата
                        леле кво станааа... кажи кво стана!
                        Копеле кво стана... бе кажи кво стана!
                        Нема кинти, нема нема кинти
                        Скоро нема да си взимам Бентли...
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          ....

                          България няма проблем с пласиране на дълг. Доказателство са падащите лихви и презаписванията на аукционите за ДЦК. Дали трябва да ползва ресурс от чужбина е спорен казус. Реално погледнато продавайки чуждестранни активи на сребърния фонд Дянков прави точно това. Влива кеш в системата. Отделно спестява лихвени разходи.

                          Ти наясно ли си колко смешен е Сребрния фонд? Той няма да покрие и нищожна част от проблемите за които говориш. Единственото разрешение е ръст на икономиката.
                          Според мен слуховете за фалит са абсурдни. От няколко години Opiten1 го очаква, но няма да стане. Равновесие е кейнсианец. До този момент идеите на Дянков бяха много по-подходящи за България, но от ден на ден кейнсанството ще става все по-приемливо. Имам чувството, че има някакъв личен конфликт. Отделно идеите на Йосиф са в другата крайност. Според мен всяка икономическа школа може да каже нещо полезно, но в крайна сметка нито една от тях не дава точна формула за успех. Оптималния вариант е някаква форма на гъвкавост и адаптация към условията. Консолидацията на ниво държавни финанси беше необходима. Дали трябва да се пипа сребърния фонд е спорен казус. Реално погледнато при тази схема левия джоб дължи пари на десния. Може би ще е по-добре директно да го закрием. В края на краищата е нерационално да плащаш лихва на финансовите пазари и да държиш пари с доходност под половин процент. Държавния външен дълг е малко над 5 милиарда лева. Фискалния резерв е достатъчен да покрие някакви ликвидни проблеми. Вътрешния дълг не е проблемен защото така или иначе се ролва. Според мен идеите за фалит на България са смехотворни. Единсвеното което ще се случи е, че България ще има растеж под оптималния. Един малък външен заем би изтеглил напред възстановяването на икономиката с 6 месеца.
                          Малко ти е объркана мисълта
                          Но мисля, че сам разбираш, че въпреки пласираните ДЦК-та не всичко е наред....и като извод стигаш до каква би била заслугата на външен ресурс, а не изтегляне на местния...

                          Включвам се заради СРЕБЪРНИЯ ФОНД.
                          Не знам дали е политическа задача или случайност, че всички почнаха да наблягат на това, че бил нищожен като сума, бил смешен... и за колко малко време би покрил пенсионния фонд, ако се опре само до СрФ.


                          Позволявате си тотално да изместите идеята и целта на създаването му.

                          Защо е толкова малък?!
                          За 3 години с колко беше допълнен???
                          Защо Дянков заобиколи закона и не вкара нищо от последните приватизации, напр. на Табака?

                          А логиката на Дянков, че в трудни времена, не можело нещо да стои, а да се търсят другаде средства е водеща до мизерен край.
                          Защо тогава да правим застраховки за каквото и да било, защо да имаме фонд образование, защо някои да спестяват за бъдещето?!
                          И какво той лично направи, за да се управлява адекватно СрФ, а не да му е на разположение в БНБ???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                            имам инфо от човек от правителството - В МОМЕНТА СЕ КРАДЕ КАТО ЗА ПОСЛЕДНО !!!!
                            може да звучи лаишко ..НО се краде когато има и влизат пари в огромни количества или ако има много за приватизация... нито едното , нито другото.Кажи ми това крадене "за последно" от "човека ти в правителството" как става ... Тебе от 3 години друго не съм чул да кажеш..да не се е счупила иглата на един клъстър... ролята на папагал определено ти харесва..
                            Аз се опитвам да си представя каква ли пара са откраднали комунистическата група щом успяха да оставят излишъци...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Очевидно не само аз намирам паралели между България и Гърция
                              човек когато търси винаги намира ..особено когато неистово иска да го намери..та и тоА дацов, пак омесил свежи царски мекици..алегории, хиперболи и защо ..За да си поизтупат незабравимия образ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                                имам инфо от човек в НАСА - ИЗВЪНЗЕМНИТЕ КАЦАТ УТРЕ !!!


                                Боко ли ще ги посрешне

                                Коментар

                                Working...
                                X