IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Залязва ли човешката цивилизация?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Определено ще залези. Няма да има завладяване на космоса. Или човечеството ще се самоунищожи или ще бъде унищожено от извънземни.
    Само ме е яд за имотите на Лорда, че ще отидат на вятъра...
    Не се тревожи - той като агент по сигурността ще ги изтреби извънземните до един

    Коментар


    • След като се запознах с най-новото проучване на Евробарометър, се оказа че в Европейската империя има сериозен проблем с човешкия материал – притеснително значителен процент от населението на империята не счита, че науката и технологиите имат положително влияние върху обществото.

      В условията на демокрация няма как да имаме качествени политици, ако човешкият материал е лош.

      Не разбирам само защо още няма политици, които да яхнат новите евролудити?
      Два прости метода за легално намаляване на данъците

      Коментар


      • Онзи ден си изтеглих 1 игра за андроида, няма да я казвам да не и направя реклама, но идеята е, че си избирате някаква болест и трябва да я развивате.
        Ъпгрейдвате как да се разпространява, какви резистенции към антибиотици да има, кои органи да засяга и т.н. Целта да избиете всичко народ

        Та се замислих кога ли нещо подобно ще се случи и в реалния свят..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
          Напротив, няма никаква корекция още. Населението расте, расте от много векове. "Корекцията", още не е дошла, ама като дойде, милиарди глави ще хвръкнат.
          Расте, но не старее

          Коментар


          • Напротив, няма никаква корекция още. Населението расте, расте от много векове. "Корекцията", още не е дошла, ама като дойде, милиарди глави ще хвръкнат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 1_9_7_8 Разгледай мнение
              А това дали е балон или само така ми се струва?
              Споко - балон е,но няма да гръмне скоро! Все пак в момента върви FIBO-корекция 0.382,която е напълно здравословна.Смятам че до 2192 г ще приключи на около 3 млрд.популейшън ,а като ниво бит и душевност - равно на възторга от откриването на огъня и същите патриархални нрави
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • О, тази графика ми е една от любимите. Много пъти съм се чудил какво ли точно ще стане, за да "спихне" балона.... Но няма начин, не може да стигнем повече от 15-тина милиарда някъде, защото после ще започнем да си ходим по главите от пренаселване. За ресурсите пък на планетата не ми се мисли.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 1_9_7_8 Разгледай мнение
                  А това дали е балон или само така ми се струва?





                  И дали е възможно да гръмне?????????
                  А ако гръмне, къде ли ще изхвърчи тогава и койна ...!?!?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • А това дали е балон или само така ми се струва?





                    И дали е възможно да гръмне?????????
                    "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

                    Коментар


                    • Че кой говори за цивилизация? Там където най-великото откритие е фейсбук, а Майкъл Фарадей вероятно е кварталния наркодилър за каква цивилизация става дума?

                      Спете спокойно. Нищо няма да загине. Цивилизация няма.

                      Коментар


                      • Определено ще залези. Няма да има завладяване на космоса. Или човечеството ще се самоунищожи или ще бъде унищожено от извънземни.
                        Само ме е яд за имотите на Лорда, че ще отидат на вятъра...

                        Коментар


                        • Залязват само някои цивилизации. Американците са тръгнали натам. Да видим теорията на Маслоул.

                          Коментар


                          • Още не е изгряла!

                            Коментар


                            • http://vicovetemy.zettahost.bg/vicove.php


                              Хора смеите се света няма да свърши така лесно
                              Last edited by PETROLA9408; 06.01.2013, 23:13.
                              Вицът си е виц ако се прочете

                              Коментар


                              • Между пиниза и акциза

                                http://marssociety.bg/blog/wp-conten.../08/mobMP.jpeg

                                Коментар

                                Working...
                                X