IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демографията е Фактор

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hunter of fools
    Ами това е ключовия въпрос: Кой в каква система живее!
    Настоящата система на бившата държава БГ - е колониално/териториален ГЕНОЦИД
    Абсолютно и напълно умишлено се изтребва българския етнос - по всякакъв начин и с всички възможни средства!
    Вече не я следя статистика на кое челно място сме не само в европа но и в света по:
    Смъртност
    Отрицателен прираст
    Бедност
    Емиграция
    Сърдечно съдови заболявания
    Инсулти
    Ниво на грамотност
    Безработица
    И т.н. - списъка е много дълъг

    Още един ключов въпрос - ние защо сме бедни

    Аз имам следното подозрение: или ще се населват евреи, или турци. И двата етноса ще се оправят с циганите (какви ти роми) без проблем.

    Коментар


    • Ти, Emperor, за какво се бориш?

      Какви са ти идеалите?

      Или ти, Коки.

      Аз имам две деца. Боря се за трето. Ако мога и четвърто.
      На 44 години съм и не съм сигурен в старините си, а получаван няколко пъти над средната. И пак съм недоволен. От какво???? От безхаберието. Чел съм старата ни история. Радвал съм се на филма Аспарух. И какво???? Боклуци като евреите Паси, Станишев, Тодор Вълчев (ако не е жив да ми прости), Луджев съсипаха икономиката на страната.

      Коментар


      • Сънародници,

        Сутринта по Нова имаше събиране на умни глави (в т.ч. Нейков).
        Говореха за пенсионна реформа и т.н.

        Но....., никой в тази държава не се осмелява да изнесе следната информация:

        Какви суми са внесени от български, цигански и турски (другите са под черта) етнос за социално и здравно осигуряване.
        Какви суми са изтеглени от гореупоменатите етноси като обезщетения.

        Тези по площадите, срещу кого или в полза на кого гласуват??? Платена пикоч!!!!!!

        Има ли във форума от тази сган????
        Вие ми кажете.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Който ражда, но ако си ги гледа сам, не когато ги храни друг извън общността. Ако спрем издръжката и безплатните аванти на хъхряшките гнусотии, колкото и да раждат, и по 30 чавета да раждат, пак ще се топят, защото тройно по-бързо ще мрат.
          Ами не съм съгласен. Защо? Баща ми - 5 деца - най - младата умря след Тато на 60 год,

          Най-възрастната - в момента на 88, баща ми на 79. Храна - хляб , боб, леща , лук.
          Нали се сещаш. Ако си прав , мангалите ще са константна величина. Да, ама не. Растат. А с тях намалява вероятността след врем да се пенсионирам или да получа качествено медицинско обслужване (да не дава господ).
          Затова..... Раждайте, натискайте за различна система. Тези системи (швейцарски, немски и т.н са за богати държави). Прав ли съм????? Бъдещето ще покаже.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
            Защо има етническо неравенство. Който ражда повече печели. Това е биологическата истина.
            Който ражда, но ако си ги гледа сам, не когато ги храни друг извън общността. Ако спрем издръжката и безплатните аванти на хъхряшките гнусотии, колкото и да раждат, и по 30 чавета да раждат, пак ще се топят, защото тройно по-бързо ще мрат.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ок, констатираме фактите (все пак някакъв напредък, поне не ги игнорираме) - но какво правим по въпроса?

              И причините не са в регионалното неравенство, а в етническото неравенство. Година след година управляващи от всякакви цветове дават всевъзможни противоконституциоинни привилегии на нисшата раса, вкл. правото да нарушават безнаказано законите, правото да не работят, правото да не плащат нищо, но да получават всичко наготово !!!

              Няма как да се съглася само, че 50-та година населението на държавата ще е 5 000 000 мангала и 1 500 000-1 700 000 Българи и турци... по простата причина, че такава държава просто не може да съществува. Много преди това тя, държавата ще се разпадне и хъхряците ще започнат да мрат като мухи - просто защото няма да я има нея, държавата, която да принуждава хората да ги хранят и да им плащат всичко. За разлика от тях, ние, хората не се нуждаем от държавата, за да ни издържа, дори ние - Българи и турци, бихме минали много по-добре, ако въобще това подобие на държава го няма.

              Решенията са много - могат да се прилагат и заедно, и поотделно - едно от тях е посочено - 1 000 000 Българи от околни и не съвсем околни страни да получат гражданство и да дойдат тук.
              Но най-важното е елиминирането на мангалският фактор - или чрез безмилостни мерки за пресичане на хъхряшкото безконтролно размножаване, или чрез прогонването на тая гнус от България, или чрез физическото елиминиране на изродените гъгнивци. Именно тяхната безполезност е най-доброто оръжие, т.е. въобще не е нужно да ги избиваме: ако им спрем издръжката, безплатното здравеопазване, токът и водата, които те крадат, ако ги посрещаме с оръжие всеки път, когато тръгнат да грабят частната и държавна собственост, мангалите ще измрат за отрицателно време от глад и болести - и 5 месеца няма да изкарат.
              Защо не съм съгласен? Ами защото нашата държава е в кома и се поддържа отвън.
              Няма раждаемост на българския етнос - няма българи. Мангала е фурнаджийска лопата (до време) , турчулята - виждаме ги по въпроса със Сирия - експанзия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Ок, констатираме фактите (все пак някакъв напредък, поне не ги игнорираме) - но какво правим по въпроса?

                И причините не са в регионалното неравенство, а в етническото неравенство. Година след година управляващи от всякакви цветове дават всевъзможни противоконституциоинни привилегии на нисшата раса, вкл. правото да нарушават безнаказано законите, правото да не работят, правото да не плащат нищо, но да получават всичко наготово !!!

                Няма как да се съглася само, че 50-та година населението на държавата ще е 5 000 000 мангала и 1 500 000-1 700 000 Българи и турци... по простата причина, че такава държава просто не може да съществува. Много преди това тя, държавата ще се разпадне и хъхряците ще започнат да мрат като мухи - просто защото няма да я има нея, държавата, която да принуждава хората да ги хранят и да им плащат всичко. За разлика от тях, ние, хората не се нуждаем от държавата, за да ни издържа, дори ние - Българи и турци, бихме минали много по-добре, ако въобще това подобие на държава го няма.

                Решенията са много - могат да се прилагат и заедно, и поотделно - едно от тях е посочено - 1 000 000 Българи от околни и не съвсем околни страни да получат гражданство и да дойдат тук.
                Но най-важното е елиминирането на мангалският фактор - или чрез безмилостни мерки за пресичане на хъхряшкото безконтролно размножаване, или чрез прогонването на тая гнус от България, или чрез физическото елиминиране на изродените гъгнивци. Именно тяхната безполезност е най-доброто оръжие, т.е. въобще не е нужно да ги избиваме: ако им спрем издръжката, безплатното здравеопазване, токът и водата, които те крадат, ако ги посрещаме с оръжие всеки път, когато тръгнат да грабят частната и държавна собственост, мангалите ще измрат за отрицателно време от глад и болести - и 5 месеца няма да изкарат.
                Защо има етническо неравенство. Който ражда повече печели. Това е биологическата истина.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                  Топим се със 7 души на час - двама емигрират, петима умират

                  16.09.2013 13:08
                  Българската нация се топи, всяка година населението ни намалява с 60 000 души, което прави 164 човека на денонощие, или 7 на час. Всеки 60 минути петима българи умират, а двама емигрират.

                  Това съобщи проф. Петър Иванов, ръководител на сдружение "Амикус", вчера. Според него през 2050 г. българите ще са екзотично малцинство в собствената си държава, което ще наброява около 4,5 млн. души. За сравнение през 1989 г. населението на България е било 9,1 млн.

                  Българите сме на първо място по изчезване на населението, каза още проф. Иванов. Той оспори данните от Националната стратегия за демографско развитие, че през 2060 г. населението ще е 5 млн. Как да имам доверие на Националния статистически институт, който за юли 2013 г. обяви, че България наброява 7,28 млн. души, а официалният сайт на ЦРУ преброи 6,98 млн., попита професорът.

                  Българите в България вече са малцинство, обяви пък проф. Петър Славейков, преподавател в Софийския университет "Св. Климент Охридски". Той посочи, че ако през 2003 г. за 48% от децата българският език не е майчин, то днес, 10 г. по-късно, този процент вече е 54. Така че през 2050 г. 3 млн. от населението на страната ще е циганско, 700000 - 800000 - турско, и горе-долу толкова - българско, прогнозира проф. Славейков.

                  Главните основания за стряскащите прогнози са централизмът и регионалното неравенство, заяви Искрен Веселинов, шеф на Центъра за демографска политика.
                  Той обяви създаването на Граждански алианс за регионална справедливост. В него влизат още сдружение "Амикус", сдружение "Регион" начело с проф. Владимир Чуков, и Българското геополитическо дружество.

                  Средствата от ЕС, договорени и усвоени досега от Южна България, където влиза и София, са 6,7 млрд. лв., докато за цяла Северна България парите са 3 пъти по-малко - 2,5 млрд. лв., каза още Веселинов.

                  Едно от решенията е да приемаме имигранти от български произход от Молдова, Украйна, Македония, Русия и Кавказ, заяви проф. Никола Алтънков от университета "Санта Барбара" в Калифорния, САЩ.
                  http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2301096

                  Колко деца имаш?

                  Коментар


                  • Швейцария - никъде.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
                      Това го предлагам от години, деца в семейството да свалят 5 000 - 10 000 лв от данъка годишно.
                      Дано поне сега го направят
                      http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2302442
                      "Ако схемата обхване всички деца, независимо от дохода на родителите, фискалният ефект върху бюджета ще бъде значително по-негативен от сегашното облекчение. Все още обаче не е ясно дали бюджетът за догодина може да си позволи подобно намаление на постъпленията от данъка върху доходите."


                      Значи бюджетът може да си позволи издръжката на 1 000 000 хъхряшки изроди, които ни струват над 3 МБ годишно, но не може да си позволи да насърчи раждаемостта сред спазващите законите данъкоплатци !!!!

                      Мангалите трябва да бъдат пратени да работят - по нивите, в мини, каменоломни, тухларни, да чистят речните корита, да залесяват обезлесените баири - който не иска да работи, да бъде оставен да умре от глад като бълха, изтръскана на асфалтът от куче !!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Това го предлагам от години, деца в семейството да свалят 5 000 - 10 000 лв от данъка годишно.
                        Дано поне сега го направят
                        http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2302442

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                          …напълно съгласен, курдисват ни да им създаваме условия за да стоят и си се множат тук ,че инак ги налазват тях, не е ли очевадно … загрижили се били за малцинствата …
                          Да - трябва да третираме хъхряците точно така, както и французи, италианци, холандци. Откъде-накъде те най-спокойно ще унищожават мангалските развъдници, а ние няма да имаме право да ги пипнем? И във Франция са незаконни, и у нас са незаконни.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                            Ако имаш приятели - адвокати - поговори си с тях по тези въпроси.
                            В голяма заблуда си
                            Ако беше така, коя европейска държава щеше да приеме да влезе в ЕС?

                            А и така да е - да си върнем суверенитетът.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Практически е така, но формално юридически не е. Ние никога не сме се отказвали от суверенитетът си - и самият факт, че управляващите изпълняват заповеди отвън, вместо да защитават националният интерес, е още една причина, поради която трябва да ги обесим за държавна измяна.
                              За ЕС - никой не е питал суверенът (т.е. народът по Конституция) дали иска да влиза в ЕС или не. Крайно време е да се проведе референдум по този въпрос.
                              Друго - напук на това, което ни насаждат като мислене, основният правен документ на ЕС, уреждащ човешките права и свободи (Европейската конвенция) НЕ забранява смъртното наказание, НЕ забранява осъдени престъпници да полагат принудителен труд - тези неща са оставени на вътрешното законодателство. НЕ се допуска дискриминацията и привилегиите на етнически, религиозен или друг признак.
                              Следователно ЕС не ни е виновен, виновни са само и единствено управляващите изроди. Ако начело на страната застанат отговорни хора, които ударят с юмрук по масата и заяват, че оттук нататък в България никой няма да има привилегии заради етносът си, че Българският народ повече няма да храни някакво изродено племе, което отказва да работи и да спазва законите, че частната собственост ще бъде неприкосновена, че извършителите на тежки престъпления ще бъдат екзекутирани, че ще се стимулира раждаемостта само на образованите данъкоплатци, че раждаемостта на неработещите и неграмотните ще бъде ограничена (както направиха словаците) - от ЕС няма да могат да гъкнат дори !!! Защото ако се разсмърдят, ще ги ударим в муцуните със собствените им закони !!!
                              …напълно съгласен, курдисват ни да им създаваме условия за да стоят и си се множат тук ,че инак ги налазват тях, не е ли очевадно … загрижили се били за малцинствата …

                              Коментар


                              • Практически е така, но формално юридически не е. Ние никога не сме се отказвали от суверенитетът си - и самият факт, че управляващите изпълняват заповеди отвън, вместо да защитават националният интерес, е още една причина, поради която трябва да ги обесим за държавна измяна.
                                За ЕС - никой не е питал суверенът (т.е. народът по Конституция) дали иска да влиза в ЕС или не. Крайно време е да се проведе референдум по този въпрос.
                                Друго - напук на това, което ни насаждат като мислене, основният правен документ на ЕС, уреждащ човешките права и свободи (Европейската конвенция) НЕ забранява смъртното наказание, НЕ забранява осъдени престъпници да полагат принудителен труд - тези неща са оставени на вътрешното законодателство. НЕ се допуска дискриминацията и привилегиите на етнически, религиозен или друг признак.
                                Следователно ЕС не ни е виновен, виновни са само и единствено управляващите изроди. Ако начело на страната застанат отговорни хора, които ударят с юмрук по масата и заяват, че оттук нататък в България никой няма да има привилегии заради етносът си, че Българският народ повече няма да храни някакво изродено племе, което отказва да работи и да спазва законите, че частната собственост ще бъде неприкосновена, че извършителите на тежки престъпления ще бъдат екзекутирани, че ще се стимулира раждаемостта само на образованите данъкоплатци, че раждаемостта на неработещите и неграмотните ще бъде ограничена (както направиха словаците) - от ЕС няма да могат да гъкнат дори !!! Защото ако се разсмърдят, ще ги ударим в муцуните със собствените им закони !!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X