IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демографията е Фактор

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Ясно, не е от възрастта. От липса на въображение e
    Ми нимоа да пия толкова...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      Китайските делви да не се обаждате, при вас са други факторите
      Ясно, не е от възрастта. От липса на въображение e
      Last edited by tnm; 18.04.2016, 14:41.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Тцъ, не може да е това. Върни 9 месеца назад и ще видиш, че наличието или липсата на парното не е било определящ фактор за справяне с демографската криза.
        Китайските делви да не се обаждате, при вас са други факторите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          Баси 30гр. то за един кариес не стига
          Алооо, аз алкохола го меря в чисто алкохолно съдържание......

          Коментар


          • Баси 30гр. то за един кариес не стига

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Цените на парното бяха по-високи...
              Тцъ, не може да е това. Върни 9 месеца назад и ще видиш, че наличието или липсата на парното не е било определящ фактор за справяне с демографската криза.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                Някой ще обясни ли защо през първите 3 месеца на 2016г. в област София-град (Столична община) са родени повече деца, отколкото през първите 3 месеца на 2015г.?
                Цените на парното бяха по-високи...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Що ?
                  Да не би да си пухкавичка..?
                  Как щяло!? Изящна съм като фигурка от китайски порцелан - метър и пейсет и пет височина, малко повече от седемдесет кила ...
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Някой ще обясни ли защо през първите 3 месеца на 2016г. в област София-град (Столична община) са родени повече деца, отколкото през първите 3 месеца на 2015г.?
                    Last edited by Ivan2015; 17.04.2016, 22:18.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Ти сега като накипрена мома, чакаш опровержение...

                      Не са " най ", споко....Всички сме терци и половина.... Важното е да сме добронамерени и анти хейтъри !!!

                      Имоти има за всички, но не всички могат да си ги позволят....Щом ти ( и аз )можем , значи сме добре... От имот можеш и да не спечелиш, но поне едно спокойствие в душата се загнездва..( НОООООО, не пиша за кредити и други простотии )
                      А и Римска стена, звучи по-добре от Люлин....

                      пп Въхх, Дамата трие ....

                      За да е по темата - тема се готвя за демографския бум....
                      Що се отнася до темата, мисля, че антикомуниста Иван 2015 е доста оптимистичен по отношение на демографската картина, ама го подозирам в скрит Бойковизъм/тиквовизъм
                      Инак, не чакам никакви опровержения, щото си знам какви ги пиша

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Твърде успокоителен коментар. Тъкмо ме бяха налегнали притеснения
                        Що ?
                        Да не би да си пухкавичка..?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният landlord
                          Принципно е така, ама компрексан като този трудно ще намери сродна душа. Чети го само какви ги плещи в имотните теми. Аз мислех, че писанията са ми най-ганьовски и дебелашки, амо този се стреми да бие всички на куп.
                          Ти сега като накипрена мома, чакаш опровержение...

                          Не са " най ", споко....Всички сме терци и половина.... Важното е да сме добронамерени и анти хейтъри !!!

                          Имоти има за всички, но не всички могат да си ги позволят....Щом ти ( и аз )можем , значи сме добре... От имот можеш и да не спечелиш, но поне едно спокойствие в душата се загнездва..( НОООООО, не пиша за кредити и други простотии )
                          А и Римска стена, звучи по-добре от Люлин....

                          пп Въхх, Дамата трие ....

                          За да е по темата - така се готвя за демографския бум....
                          Last edited by 4i40; 17.04.2016, 21:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                            За всеки влак си има пътници....
                            Твърде успокоителен коментар. Тъкмо ме бяха налегнали притеснения
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Вай, вай, вайй. Четейки те, човек би помислил, че имаш възможност за подбор
                              Получаваш моите най-искрени съболезнования

                              П.П. Лафът за "Русенско варено" е готин. Можеш да претендираш за авторство


                              За всеки влак си има пътници....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                                Когато Тодор Живков подаде оставка, много хора се зарадваха на този факт. Никой от моите познати и приятели не одобряваше политиката на Тодор Живков ....
                                Браво на твоите познати и приятели, даже Ашколсун!

                                Да се върнем на темата, твоите приятели и познати, и ти самият, подкрепяш ли идеята че не е работа на обществото да се охарчва за да могат българите които искат да имат деца да получат подкрепа, да се опитаме да привлечем сънародници от чужди земи и всякакви други мерки в тази насока или смятате че трябва да се фокусираме предимно върху пътища, където вероятно се краде доста по-добре.

                                Коментар

                                Working...
                                X