IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мутра ли е Бойко Борисов? - Да

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Добре че си ти да ни научиш на инвеститорски умения .Заминавай да ограмотяваш бабите с ниските пенсии и безработните ,може да ти повярват ...
    Werter знаеш ли този горния защо е толкова зъл ..защото стиска едни хартии купени края на 2007 г.. и две години по късно , когато вече се видя окачен на вратата на БФБ е с кървясъли очи ... и вече трета година кървясва

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
      Дали се пукна балонът след повече от 10 години?
      едва ли 2002 г , тогавашните драскачи са предполагали , че 10 години този балон ще се пука ...Баси якия балон ...
      предлагам ти пич като оня лудия от темата за златото да пукаш писменно и устно балона пък барем да се спука близките 10 години , че има реална опасност да влезе в книгата на Гинес като най-дълго пукащия се балон на света.....

      първо Пуууууууууууккккккккк.....

      Коментар


      • Лека ношт и успешен ден утре ти желая!
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Зашт го вземаш лично......и моята идва ,сърцето ми е добро,просто те посъветвах данесе хабиш,колкото до господ.Тисам си господ и всеки е господ,а колкото до него той иска дела ане прикъски.
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            Много литее е срам...оспокой се даневдигнеш кръвно я си лягай че утре си на работо...че сметката за тока наближава
            Прощавай, бедни многознаещ глупчо!
            За по-висок те взех. Сега разбра,
            че престараването е опасно…
            Вий стига там сте чупили ръце!
            Седнете тук! Аз вашето сърце
            сега да поразчупя, ако то е
            все още от чупливо същество
            и сластните ви навици не са го
            втвърдили чак дотам, че да е вече
            непроницаемо за всяко чувство!
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Много литее е срам...оспокой се даневдигнеш кръвно я си лягай че утре си на работо...че сметката за тока наближава
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Ти пък каде ме видя гербаджия.....не ас съмЧорбаджия....най обичам рибена и бобена с наденичка...и бира и гол да тичам идасе препичам.ТЪЪЪП
                Абе не те знам къв си, ама си тъп със сигурност. И май си даже още по-тъп, след като даже не разбираш какво сгафи. Чак ме е срам, че такива като теб пишат в тоя форум и че на мен ми е токова слаб ангела че да си хабя времето да ти отговарям.
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • А обичам и ЦСКА
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Ти пък каде ме видя гербаджия.....не ас съмЧорбаджия....най обичам рибена и бобена с наденичка...и бира и гол да тичам идасе препичам.ТЪЪЪП
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                      Ас несам тъп,стихотворението тие тъпо.А тиквали е или мутра...го болингъзъ за тъпото ти писание и нашите,коментари.А стихчето повярвай е мнпго ама много много тъпо.
                      Не, не, не мога да повярвам, че си толкоз тъп. А "стихчето" не е мое, нито пък е на потребителя ravnovesie .... Абе, верно ли всички гербаджии сте толкова неграмотни?
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Къф боже бе.кой дати помогне..излес на улицата и викай ко ми се тюфкаш..ааа..ама нети стиска....заштото си мишка
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Ас несам тъп,стихотворението тие тъпо.А тиквали е или мутра...го болингъзъ за тъпото ти писание и нашите,коментари.А стихчето повярвай е мнпго ама много много тъпо.
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            Това стихотворение тилиго измисли,много е тъпо.
                            Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!
                            Верно ли си толкова тъп или само се правиш?

                            Върви в манастир! Защо ти е да плодиш грешници? Аз сам съм донейде честен и все пак мога да се упрекна в такива неща, че по-добре майка ми да не бе ме раждала. Аз съм много надменен, отмъстителен, славолюбив, и имам на свое разположение толкоз много гадости, че не ми стигат ум да ги обмисля, въображение да си ги представя и време да ги извърша. И за какъв дявол нещастници като мене се мотаят между земята и небето? Всички сме дипломирани негодници. Недей да вярваш на никого от нас! Казвам ти, поемай към манастира! Къде е баща ти?
                            Last edited by netware5; 13.07.2012, 01:42.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              Това стихотворение тилиго измисли,много е тъпо.
                              Нали, тиквата си е тиква, все и трябват обяснения

                              Коментар


                              • Това стихотворение тилиго измисли,много е тъпо.
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X