IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как успях да намаля сметката си в М-тел от 150 на под 20лв

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Виваком и Глобул не са по-малки скапаняци от мтел!
    А и как точно да мине човек към тях, като повечето номера са в мтел.
    Така излиза скъпо, ако човек говори.
    Е, ако не се налага да върти телефони и оборудва родата с виваком-става, но иначе не.
    Основната проблемация е, че нашите така наречени управници им позволяват да си разиграват коня толкова години.

    Коментар


    • Moже би Виваком са най добрите.Определено е най евтино при тях.Мтел са откровени мошеници.И упорито не искат да пуснат план примерно за 100 безплатни минути в тяхната мрежа за 5 кинта.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
        М-Тел предлагат най-лошите планове .

        Ако имаш малко свободно време, то иди до Глобул или Виваком и ще видиш, че техните планове са много по-добри и има вероятност веднага да решиш да станеш техен клиент.

        + М-Тел имат много лоши договори и много хора лично знаят от опита си, че е най-добре да бягаш колкото се може по-далече от тях. + М-Тел имат много лошо обслужване на *88 и офисите им, нямат абсолютно никакво сравнение с Глобул и Виваком.

        Т.ч. ако имаш свободно време няма да ти струва нищо да идеш до офис на Глобул или Виваком и да видиш те какво предлагат .
        Не мисля, че плановете на Мтел са най-неизгодни. Напротив: мисля, че плановете са еднакви и на трите оператора, дори на М-Тел са по-изгодни, тъй като имат повече абонати.

        Коментар


        • М-Тел предлагат най-лошите планове .

          Ако имаш малко свободно време, то иди до Глобул или Виваком и ще видиш, че техните планове са много по-добри и има вероятност веднага да решиш да станеш техен клиент.

          + М-Тел имат много лоши договори и много хора лично знаят от опита си, че е най-добре да бягаш колкото се може по-далече от тях. + М-Тел имат много лошо обслужване на *88 и офисите им, нямат абсолютно никакво сравнение с Глобул и Виваком.

          Т.ч. ако имаш свободно време няма да ти струва нищо да идеш до офис на Глобул или Виваком и да видиш те какво предлагат .

          Първоначално изпратено от tstoyanova Разгледай мнение
          Сигурно е оцелил тарифен план, който най-добре да му пасва на потреблението. Винаги съм казвала, че най-важен е тарифния план. Нямам наблюдения върху другите оператори, но М-тел предлагат доста голямо разнообразие. Аз също си плащам само таксата и си говоря на воля.
          Мнението ми не е препоръка!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tstoyanova Разгледай мнение
            Сигурно е оцелил тарифен план, който най-добре да му пасва на потреблението. Винаги съм казвала, че най-важен е тарифния план. Нямам наблюдения върху другите оператори, но М-тел предлагат доста голямо разнообразие. Аз също си плащам само таксата и си говоря на воля.
            Ти пък,ако не си служителка на М-тел,здраве му кажи,а пък и Оцелването му е коствало само няколко години
            Last edited by retro_69; 25.08.2011, 17:07.

            Коментар


            • Сигурно е оцелил тарифен план, който най-добре да му пасва на потреблението. Винаги съм казвала, че най-важен е тарифния план. Нямам наблюдения върху другите оператори, но М-тел предлагат доста голямо разнообразие. Аз също си плащам само таксата и си говоря на воля.

              Коментар


              • Aз не знам защо още се занимавате с М-тел!

                има Глобул има Виваком. М-Тел е най-гадният оператор. Радвам се, че се отказах от него преди 3-и години. Повече никога няма да им стана клиент!
                Мнението ми не е препоръка!!!

                Коментар


                • Това беше добро.

                  Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                  вероятно е минал към друг оператор и сега само по 20лв им плаща на мтел
                  Браво печелиш най-сполучлив коментар на деня.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inokentii Разгледай мнение
                    е кажи как го направи де
                    вероятно е минал към друг оператор и сега само по 20лв им плаща на мтел

                    Коментар


                    • е кажи как го направи де

                      Коментар


                      • Как успях да намаля сметката си в М-тел от 150 на под 20лв

                        Здравейте,
                        След няколко години, при които заплащах сметки от порядъка на 60-150 лева, най-накрая след дълги разправии, пазарлъци и подаване на молба за прекратяване на договора успях да намаля сметката си на под 20 лв месечно.
                        Усилията ми за намаляване на разговорите не успяха да ми понижат сметката под 60 лв месечно. Имах усещане, че при всяка поголяма сметка заплатена от мен, следващите не се понижаваха за нищо на смета, дори и да се ограничавах в разговорите си.
                        След много разправии и най-различни оферти /които бяха така скроени, че да не си намалявам таксата, а само да увеличавам консумацията/ успях най-накрая да договоря настоящия ми план.
                        Нямаше смисъл да ми пускат разпечатка от сметката, защото М-тел щеше да ми предостави такава, в която всичко щеше да е изрядно и нямаше да мога нищо да докажа.
                        Беше нещо като омагьосан кръг, не мога да прекратя договора без значителна наказателна такса, но и сметките ми не се понижаваха.
                        НАЙІНАКРАЯ предстои да платя сметка под 20лв за месец, без да си понижавам значително разговорите от предходните месеци. МОЖЕЛО ЗНАЧИ???!!!!!!!!!!!
                        УСПЕХ на всички!!!!!
                      Working...
                      X