IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика- архив до 01.09.2011

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
    Жегата стабилизира рейтинга на ГЕРБ, управляващите първи по доверие
    В топ 3 на най-одобряваните политици - отново Кристалина, Плевнелиев и Борисов

    http://www.vsekiden.com/100533
    Ами работят хората. Виж, че не могат да си вземат отпуските.
    http://dnes.dir.bg/news/boyko-boriso...n-9249388?nt=9

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
      Защото твоите любими червени съдии го оправдаха....
      Глупости. И децата знаят, че съдиите са "сини". А е оправдан сигурно защото в полицията не работят прависти или примерно икономисти, ами вифаджии като Цвъки и детски учителки като Калин Георгиев. Как тогава полицаите да съберат годни доказателства за съда?

      Апропо, имаш още почти 2000 поста преди да станеш "заслужил инвеститор". Давай повечко спам, че аз съм по-напред.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Жегата стабилизира рейтинга на ГЕРБ, управляващите първи по доверие
        В топ 3 на най-одобряваните политици - отново Кристалина, Плевнелиев и Борисов

        http://www.vsekiden.com/100533

        От лятната жега печели ГЕРБ. Ако изборите бяха днес, за управляващите щяха да гласуват почти 27 на сто от имащите право на глас. БСП изостава и дори бележи лек спад в сравнение с предишния месец – сега би събрала 18 на сто доверие срещу 19,2 % през юли. Това показват данните от най-новото национално представително проучване на “Галъп”, проведено в началото на август.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Абсолютно малоумие! Тоя пияндурник не е добре!
          Колкото стана кмет на София, толкова ще стане и президент.
          По комична кандидатура за кмет на София БСП не беше издигала. Чак им се чудех тогава на малоумието. Да издигнеш кандидатура на шефа на фалирала банка. И защо този не е на "топло"?
          Защото твоите любими червени съдии го оправдаха....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dew Разгледай мнение
            Браво, ето че времето на първите банки у нас май полека започна да се завръща ...
            Каква епоха беше само, спомени, които може и да оживеят.

            Първа частна банка иска президентството



            Инициативен комитет за регистрация на бившия шеф на Първа частна банка Венцислав Йосифов за кандидат за президент е внесъл документи в ЦИК, съобщи говорителката на комисията Ралица Негенцова. Вице пък ще му е директорът на несъществуващата вече банка Емилиян Димитров.
            Абсолютно малоумие! Тоя пияндурник не е добре!
            Колкото стана кмет на София, толкова ще стане и президент.
            По комична кандидатура за кмет на София БСП не беше издигала. Чак им се чудех тогава на малоумието. Да издигнеш кандидатура на шефа на фалирала банка. И защо този не е на "топло"?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Браво, ето че времето на първите банки у нас май полека започна да се завръща ...
              Каква епоха беше само, спомени, които може и да оживеят.

              Първа частна банка иска президентството



              Инициативен комитет за регистрация на бившия шеф на Първа частна банка Венцислав Йосифов за кандидат за президент е внесъл документи в ЦИК, съобщи говорителката на комисията Ралица Негенцова. Вице пък ще му е директорът на несъществуващата вече банка Емилиян Димитров.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дневник
                Словенският вътрешен министър подаде оставка заради обвинения в корупция

                Министърът на вътрешните работи на Словения Катарина Кресал в сряда обяви, че окончателно напуска правителството, след като във вторник подаде оставката си заради обвинения в корупция срещу екипа й, предаде агенция "Франс прес".

                "Подавам окончателно оставка от поста министър на вътрешните работи, след като комисията (за борба срещу корупцията) постави под съмнение моята работа и таза на екипа ми", заяви Кресал в изявление, публикувано на сайт й.
                http://www.dnevnik.bg/evropa/novini_...aradi/?ref=rss

                Тази пък не е добре. Що не дойде да изучи опита на Цвъки. Ако го беше направила, сега оставка щеше да подаде я свекървата, я бабата. Тъй ами....
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                  Стамболов де си пиле шарено????Нещо да кажеш ???Спомняш ли си какво бях ти писала преди време ???Прогнозата ми ,че ВАС ще потвърди решението на АССГ се оказа вярна .
                  Ето ти един коментар, към който няма какво да добавя:

                  Омбудсманът: Темида гангреняса, да режем
                  Пенчев призна, че също носи вина

                  четвъртък, 11 август 2011 10:36
                  vsekiden.com

                  Проблемите в съдебната система се задълбочават. Ще трябва да правим операции. Това е гангрена, заяви пред БНТ омбудсманът Константин Пенчев. „Ще трябва да режем крайници, да ампутираме. В момента се получава един организъм, пълен с метастази“, категоричен бе той.

                  Аз не знам как ще променим хората, магистратите, по места. Виждате, от доклад на доклад става все по-лошо. Най-ниско е доверието в съдебната система“, изтъкна той и посочи, че проблемът е в това, че много прокурори и съдии искат да се запази статуквото. По думите му причината е , че „фактически магистратите са несменяеми. „Те са възпитани по такъв начин, така са научени“, добави омбудсманът.

                  Според него реформа трябва да направи обществото, чрез обществения консенсус.
                  „Вече става късно и трябва не знам какво да стане. Всеки има вина за всичко, от най-ниското до най-високото стъпало. Когато бях председател на Върховния административен съд (ВАС), аз носех също вина, допълни Пенчев.

                  Коментар


                  • Като гледам ежедневните пиарски циркове с тези магистрали ми е напълно ясно какво готви пожарникарят. Той да стане президент. Това му е лелеяната мечта. Така хем ще получи имунитет за 5 години напред, хем ще реже лентички от сутрин до вечер. И да сложи Плевнелиев за премиер. Премиер-кукла на конци. Реалната власт ще упражнява мутрата-пожарникар, а личната касичка ще се пълни от Дянков и Цветанов. Като задачата на Цвъки ще е да държи изкъсо политическите противници чрез неговото Министерство на Истината.

                    А Боко ще си драпа топките. Както и сега всъщност.

                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Писал съм по-подробно още в 2009 и не ми се повтаря. Въпрос на желание беше. Като го няма, ще гледаме цирк
                      за милиони няма закони
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Peter(Petar) Разгледай мнение
                        И какво обвинение смяташ да им формулираш, по кой член на НК?
                        Писал съм по-подробно още в 2009 и не ми се повтаря. Въпрос на желание беше. Като го няма, ще гледаме цирк
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Шефът на Агенция "Митници" Ваньо Танов е разочарован от решението на Върховния административен съд да остави "Лукойл Нефтохим" и рафинерията "Росенец" да работят. Според него компанията ще да продължи да работи при отнет лиценз, което я поставя в привилегировано положение спрямо другите на пазара, които са изрядни и са изпълнили изискванията на закона. "Разочарован съм от това решение заради българските граждани и бизнеса, който се надяваше, че след повече от 20 години преход, най-после в нашата държава има ясни и точни правила, че има законност и тя се прилага еднакво спрямо всички", коментира Танов пред БНТ. http://www.dnes.bg/obshtestvo/2011/0...biznesa.126104

                          Голямата грешка на Бойко бе, че не почна от прокуратурата и съда. Без ред и право, няма държава! Те са основата на всичко останало!
                          И какво обвинение смяташ да им формулираш, по кой член на НК?

                          Коментар


                          • Шефът на Агенция "Митници" Ваньо Танов е разочарован от решението на Върховния административен съд да остави "Лукойл Нефтохим" и рафинерията "Росенец" да работят. Според него компанията ще да продължи да работи при отнет лиценз, което я поставя в привилегировано положение спрямо другите на пазара, които са изрядни и са изпълнили изискванията на закона. "Разочарован съм от това решение заради българските граждани и бизнеса, който се надяваше, че след повече от 20 години преход, най-после в нашата държава има ясни и точни правила, че има законност и тя се прилага еднакво спрямо всички", коментира Танов пред БНТ. http://www.dnes.bg/obshtestvo/2011/0...biznesa.126104

                            Голямата грешка на Бойко бе, че не почна от прокуратурата и съда. Без ред и право, няма държава! Те са основата на всичко останало!
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              ***За избора на нов президент, се надявам да не бъде, нито от ГЕРБ, защото само ще циментира едноличността в управлението, без официално да се водим диктатура, и да не е от БСП, за да има шанс за смяна на статуквото, поне там
                              Съни, колежке,... Хайде направи още една стъпка. Подкрепи Меглена Кунева.
                              И какво какво като е разведена? Бойко да не би да не е?
                              Ама била католичка! Да не е мюсулманка?
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
                                .......
                                Иначе вече мога да ти кажа,че монопола няма как да бъде спрян нито от съда нито от правителството освен,чрез национализация.И после пак приватизация.
                                ........

                                Ти да си видяла от опозицията някои идея за законопроект поне.И то такъв които създава пазарни принципи или нещо такова,нещо полезно.Няма такова.
                                .......
                                Ама сега с нов президент може да е доста по добре.

                                Много неща са,трябва метла в парламента при всички положения.
                                Минималната залата сега колко е 270лв.Защо прасетата да вземат 5 пъти или 10 пъти повече.Какви са царе ли или царчета.
                                Отделно Б.Б им го каза,няма как да привлечеш човек от бизнеса с над 10000хил евро доходи,а да му даваш по 1500 лв.
                                .....
                                И още нещо за първи път имаме правителство,което се вслушва в проблемите и се опитва да ги решава,ама дали съда или корупцията ще им позволят,ще видим.
                                Соколов, ти си добра душица. Искрен си във възмущението си, но за съжаление позволяваш пристрастност, която ти пречи за обективен поглед.
                                Накратко по няколко от въпросите ти
                                ***Монополът няма и нужда да бъде спиран, когато се явява естествен. Трябва само да бъде признат като такъв и съответно да се разглежда според правилата за такъв!

                                ***За мен е важно, че от Управляващите не съм видяла редица закони, които обещаваха да приемат в предизборната си програма. Някои от тях събират прах в парламента, други няма кой да ги създаде, а трети са срам за т.р. Народни представители

                                ***Да се гледат само заплати в държавния сектор или управляващи е недостатъчно, защото не се отчитат други ползи

                                ***За избора на нов президент, се надявам да не бъде, нито от ГЕРБ, защото само ще циментира едноличността в управлението, без официално да се водим диктатура, и да не е от БСП, за да има шанс за смяна на статуквото, поне там

                                Коментар

                                Working...
                                X