IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Провери на колко пари ви оценяват сайта

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
    Култово!
    Голяма злоба ееееееееее ,за някакъв сайт който според вас не струва 5 лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Сега, ти не разбираш, ти не знаеш, един е Сайтът и Кръстев е Неговият Пророк
      Култово!

      Коментар


      • К'во му се връзвате на тоя кретен?

        Аз например ще кажа че Кръстев е говедо и педерас и даже и да ми подари сайта си няма да си върна думите назад

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Запомни от мен .....сайт няма ли стабилни посетители ......говоря за над 5 000 -10 000 уникални дневно и устойчив модел за генериране на приходи ...няма никакъв смисъл да си губиш времето!

          Това което си мъчиш да продадеш не струва и пет лева ..защото никога няма да може да ги изкара ...
          Сега, ти не разбираш, ти не знаеш, един е Сайтът и Кръстев е Неговият Пророк

          Коментар


          • Запомни от мен .....сайт няма ли стабилни посетители ......говоря за над 5 000 -10 000 уникални дневно и устойчив модел за генериране на приходи ...няма никакъв смисъл да си губиш времето!

            Това което си мъчиш да продадеш не струва и пет лева ..защото никога няма да може да ги изкара ...
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Значи, Кръстев, предлагам ти следното:
              Явно, всички тук са ... объркани хорица и нищо не разбират. Нито от инвестиране, нито от сайтове, нито от печалби, реклами, посещения и т.н.
              Явно, тук те вземаме на подбив и, ако се излъжеш, случайно, да го дадеш на някого, то, само, за да ти докаже, че ти не си състоятелен, този човек ще стори всичко така, че да го провали - нищо, че сам го е купил. При това, ащко го вземе, ще е за жълти стотинки, пък и без да знае какво и как да стори с него...
              Та, ние виждаме, колко си дОбър, печен, експедитивен, с вярно чувство за самооценка, за перспектива и т.н. затова, защо не сториш следното:
              1.Оставяш си сайта в своите, най-компетентни и в час с всичко по сайта ръце
              2.Оставяш контрола у най-компетентния в ТЕЗИ неща, т.е., у г-н Кръстев, като защитаваш своя Актив№1 от всякакви недоброжелатилни посегателства,
              3.В продължение на една година го доразвиваш /само Ти знаеш как се прави/ и,
              4. В момента, в който ти дават за Него, да речем, 100 К Евро, хвърляш каиша и показваш на всички мухльовци среден пръст.

              - Какво ще кажеш? Защо така си бягаш от Късмета и, вместо да получиш достойна сума, ще се задоволяваш със смешни огризки, а?

              Тук е моментът да те видим колко струваш

              Коментар


              • Тоз ше дойде некъв забавен

                Коментар


                • и на колко го продаваш тоя твоя сайт така и не видях

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                    Кръстев, много хора ти го казаха, ама ти не вдяваш - сайтът ти е пълен та*ак, а ти инвеститори и купувачи си тръгнал да търсиш.

                    Още ведъж ще си кажа мнението:

                    * На сайта му липсва професионална визия, в това число собствен домейн, собствен хостинг и уникален, различаващ се от другите сайтове дизайн.

                    * На сайта му липсва грамотност и никой уважаващ себе си инвеститор не би купил уеб сайт, който е написан на неграмотен български език.

                    * Въпреки твоите твърдения, вложените от теб усилия по сайта са клонящи към нулата, имайки предвид днешните уеб стандарти за качество. Всяко 10 годишно хлапе в днешно време може да вдигне от нулата подобен, че и по-добър сайт.

                    * Нито един инвеститор няма да купи сайт, на базата на Google Page Rank и/или други подобни статистики. Инвеститорите купуват потенциала за печалба, който идва от броя посетители, които реално ползват сайта. Твоите посетители са далече под санитарния минимум.

                    * Миналото ти е тъмно и неясно, Кръстев. Някакви импулсни телефони си пускал, някакви съмнителни обяви... че кой инвеститор би искал да прави бизнес с такъв субект???

                    * Имаш много яка конкуренция в лицето на http://serious-datings.ovo.bg. Този сайт го вдигна един колега от форума, за да покаже нагледно колко време и усилия трябват, за да направиш подобен сайт.

                    Кръстев, как я мислиш тая работа с парите? Ти би ли купил http://serious-datings.ovo.bg? Не? Ама защо, виж го колко е добър! Виж какъв потенциал има! Ако го купиш и го обединиш с твоя сайт, ще направиш нова световна интернет империя, която ще срине Гугъл и Яху.

                    Действай, Кръстев и изкупи конкуренцията, преди конкуренцията да те... знаеш какво.

                    Иначе си пиши тук колко сериозен е твоя сайт и колко големи пари ще се изкарват от него, то лошо няма. Ние, по-необразованите и незнаещи инвеститори, имаме нужда от подобни теми, за да се веселим!
                    Да точно така е както казваш, за това и има такава оценка от Google. И това че едно хлапе ще вдигне сайт със такива показатели е точно така , да ама си във голяма заблуда. Аз знам сайтове които са на по 1 година като са със включени машини да им трупат потребители ! Не реални ! и при тая оценка на Google Русия са на по 200 USD . То ако толкова лесно ставаше нямаше да има сайтове на по 10 години със същите показатели. За да стигне до тук сайта е работено и то то много по него.Бях ви казал по колко часа на ден работя по него. На мен ми е ясно че не на всеки ще се хареса и не би трябвало.Но пък и оценката която е получил сайта от Google !! Не от Google Русия обаче тяхната е базисна някаква !! за мен за сега е достатъчна. И това за обявите от къде го измисли, със такива телефони аз не работя. Да тук някой показа една моя обява но телефона е същият които и сега съм написал , и ако това са импулсни телефони здраве да е.
                    Last edited by Kръстев; 24.07.2011, 16:51.

                    Коментар


                    • Кръстев, много хора ти го казаха, ама ти не вдяваш - сайтът ти е пълен та*ак, а ти инвеститори и купувачи си тръгнал да търсиш.

                      Още ведъж ще си кажа мнението:

                      * На сайта му липсва професионална визия, в това число собствен домейн, собствен хостинг и уникален, различаващ се от другите сайтове дизайн.

                      * На сайта му липсва грамотност и никой уважаващ себе си инвеститор не би купил уеб сайт, който е написан на неграмотен български език.

                      * Въпреки твоите твърдения, вложените от теб усилия по сайта са клонящи към нулата, имайки предвид днешните уеб стандарти за качество. Всяко 10 годишно хлапе в днешно време може да вдигне от нулата подобен, че и по-добър сайт.

                      * Нито един инвеститор няма да купи сайт, на базата на Google Page Rank и/или други подобни статистики. Инвеститорите купуват потенциала за печалба, който идва от броя посетители, които реално ползват сайта. Твоите посетители са далече под санитарния минимум.

                      * Миналото ти е тъмно и неясно, Кръстев. Някакви импулсни телефони си пускал, някакви съмнителни обяви... че кой инвеститор би искал да прави бизнес с такъв субект???

                      * Имаш много яка конкуренция в лицето на http://serious-datings.ovo.bg. Този сайт го вдигна един колега от форума, за да покаже нагледно колко време и усилия трябват, за да направиш подобен сайт.

                      Кръстев, как я мислиш тая работа с парите? Ти би ли купил http://serious-datings.ovo.bg? Не? Ама защо, виж го колко е добър! Виж какъв потенциал има! Ако го купиш и го обединиш с твоя сайт, ще направиш нова световна интернет империя, която ще срине Гугъл и Яху.

                      Действай, Кръстев и изкупи конкуренцията, преди конкуренцията да те... знаеш какво.

                      Иначе си пиши тук колко сериозен е твоя сайт и колко големи пари ще се изкарват от него, то лошо няма. Ние, по-необразованите и незнаещи инвеститори, имаме нужда от подобни теми, за да се веселим!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                        Ами продай го на руснаците, щом на толкова ти оценяват сайта. Който ти дава оценката - от него си търси и парите.
                        Тея са смешници . това е някаква базисна оценка. Тоя сайт е на 110 дни. а има сайтове които са на по 10 години със същите резултати като неговите. след няколко месеца ще е по 100 сумата на Руснаците.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kръстев Разгледай мнение
                          За парите които Google Русия оценява , само трудът не ми се плаща. а след 3 месеца ще е по 100 тая сума.
                          Защо да го изнасям на отделен домейн със отделен хостинг. аз го продавам купувача ще си го изнесе , защото той може да изка да е на др. домейн. това са допълнителни оговорки.
                          Ами продай го на руснаците, щом на толкова ти оценяват сайта. Който ти дава оценката - от него си търси и парите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                            Кръстев, давам ти 10 лева за сайта, колкото да не си съвсем валат.

                            И ако наистина го продаваш, изнеси го на отделен домейн с отделен хостинг. Иначе какво точно му продаваш? Може би администраторския акаунт?
                            За парите които Google Русия оценява , само трудът не ми се плаща. а след 3 месеца ще е по 100 тая сума.
                            Защо да го изнасям на отделен домейн със отделен хостинг. аз го продавам купувача ще си го изнесе , защото той може да изка да е на др. домейн. това са допълнителни оговорки.
                            Last edited by Kръстев; 24.07.2011, 15:37.

                            Коментар


                            • Кръстев, давам ти 10 лева за сайта, колкото да не си съвсем валат.

                              И ако наистина го продаваш, изнеси го на отделен домейн с отделен хостинг. Иначе какво точно му продаваш? Може би администраторския акаунт?

                              Коментар


                              • Провери на колко пари ви оценяват сайта

                                Всеки може да си провери сайта на колко пари се оценява .от Google Русия.
                                Във блога на http://serious-dating.ovo.bg можете да си проверите сайта.
                                Last edited by Kръстев; 24.07.2011, 14:33.
                              Working...
                              X