IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се забранят ли печките на дърва в градовете ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нищо какво ще правиш, имам една щайга на терасата - почти безшумна е..по една такава и играта с мрежите ще приключи. 3 кг желязо ще са достатъчни и за децата и за внуците дори, после ще го смениш ако живееш 150 години ще ти трябват още 3.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      ма кво са ви разбирали зелките от компютури бе!
      само 1 момиче е прозряло къде отиват нещата.
      и место да дава дежурства в теца...
      Ратко виж колко зема дежурния инженер в теца и колко взема един дет се занимава с компютри па тогава се изказвай.Поинтересувай се бе е така за спорта и ще останеш много изненадан

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Ако спортуваш може и да си във форма ама с програмите на тая възраст се съмнявам...Освен ако не е нещо съвсем елементарно някой въпросник в сайт.И никога не забравяй че има хора с много високи оценки които отиват и искат да учат авиационна техника енергетика машиностроене.И въобще не ги е еня че имало специалности като компютри и автоматика.Компютърният факултет на ТУ София го създадоха през 1987г тъкмо бях завършил първи курс.Дойдоха да ни молят да се прехвърлим там....От два потока по 150 човека се прехвърли само едно момиче...Това е истината.Кога програмист ми сметне ел верига или магнитна такава да дое ми се обади.
        ма кво са ви разбирали зелките от компютури бе!
        само 1 момиче е прозряло къде отиват нещата.
        и место да дава дежурства в теца...
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          ratten - Тока за битови потребители е игра да време, възможно е скоро да приключи. Централи ще трябват за индустрията, но то в България такава казват няма.
          не разбрах, ние битовите какво да правим?
          препоръка е

          Коментар


          • ratten - Тока за битови потребители е игра да време, възможно е скоро да приключи. Централи ще трябват за индустрията, но то в България такава казват няма.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              топ. топ, ама ако ти спре тока?
              ей сега чета авария в един тец станала..
              Берти е с връзки няма да му спираме тока не е лошо момче

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                съгласен съм и те ... имам 2 коли на дизел но ще ги сменям с хибриди след година две голямата и след това малката може да е чиста електричка... та тока
                Е ще се съгласиш нема къде да ходиш...Както казва на един колега детето тате тока е по як от компютъра.Ами ако след десетина години електрическите коли навлязат масово ток откъде????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  на 41 съм и съм в топ форма .. не ги мисли много..
                  Ако спортуваш може и да си във форма ама с програмите на тая възраст се съмнявам...Освен ако не е нещо съвсем елементарно някой въпросник в сайт.И никога не забравяй че има хора с много високи оценки които отиват и искат да учат авиационна техника енергетика машиностроене.И въобще не ги е еня че имало специалности като компютри и автоматика.Компютърният факултет на ТУ София го създадоха през 1987г тъкмо бях завършил първи курс.Дойдоха да ни молят да се прехвърлим там....От два потока по 150 човека се прехвърли само едно момиче...Това е истината.Кога програмист ми сметне ел верига или магнитна такава да дое ми се обади.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                    Аз предлагам да се забранят по напред дизеловите автомобили защото те са истинският замърсител на въздуха а не пеките
                    съгласен съм и те ... имам 2 коли на дизел но ще ги сменям с хибриди след година две голямата и след това малката може да е чиста електричка... та тока
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      на 41 съм и съм в топ форма .. не ги мисли много..
                      топ. топ, ама ако ти спре тока?
                      ей сега чета авария в един тец станала..
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Аз предлагам да се забранят по напред дизеловите автомобили защото те са истинският замърсител на въздуха а не пеките
                        Форекс блог

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Берти без ток не мое изкараш и десет минути.Щот си в първобитния строй.Така че не ме мисли.А ти без ток ше ми пишеш програми ама с една клечка в прахта пред вас.Без ток няма компютър колко и да напиняш всеки требе си знае местото.От моя труд зависи страната дори ти зависиш аз мога без твоя.Да не говорим че аз програми мога да пиша ама тебе ако те вкарам в някой ТЕЦ и отворя люка на някой горящ парогенератор ще ти трябва памперс.Един такъв ербап избяга и не можаха да накарат да влезе втори път.А да не говорим че ако ти отворя продувката на котела ше напълниш гащата...Програмисти дрън дрън и на 40 годин айде на боклука.Кви програми ше пишеш на 40 ами на 50?
                          на 41 съм и съм в топ форма .. не ги мисли много..
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            сигурно са такива гъдулки като тебе в централата построена и проектирана от РУСНАЦИ кибичат и си мислят, че са по-по-най и недооценени .. в нашия случай... седят и гледат умно... ти не разбра ли, че без руснаците нямаше да има работа за такива дървени глави като тебе...
                            Берти без ток не мое изкараш и десет минути.Щот си в първобитния строй.Така че не ме мисли.А ти без ток ше ми пишеш програми ама с една клечка в прахта пред вас.Без ток няма компютър колко и да напиняш всеки требе си знае местото.От моя труд зависи страната дори ти зависиш аз мога без твоя.Да не говорим че аз програми мога да пиша ама тебе ако те вкарам в някой ТЕЦ и отворя люка на някой горящ парогенератор ще ти трябва памперс.Един такъв ербап избяга и не можаха да накарат да влезе втори път.А да не говорим че ако ти отворя продувката на котела ше напълниш гащата...Програмисти дрън дрън и на 40 годин айде на боклука.Кви програми ше пишеш на 40 ами на 50?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              с това бай пешето може да се огрява...ний по софия нямаме достъп до тоя продукт
                              Ба нямаш ай са не лъжи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

                                С тезек. Като в Азия. Ако не знаеш какво е - изсушен тор от добитъка. Може да се топлиш и да се готви на него.
                                с това бай пешето може да се огрява...ний по софия нямаме достъп до тоя продукт
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X