IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изчезналите форумци!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и аз съм трейдър и инвестиционнен дилър (каквото и да значи това..звучи гордо )

    черкез
    какво си купил напоследък?
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      Аз съм от новите трейдъри и инвестиционни дилъри, които не са се набълбукали от срива на борсата, подобно на 95% от писещите тук.

      Д-р Черкезов

      А вие кой сте и с какво се занимавате?!
      забрави да кажеш че си "трейдър иноватор" това също е важно
      Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

      Коментар


      • Аз съм от новите трейдъри и инвестиционни дилъри, които не са се набълбукали от срива на борсата, подобно на 95% от писещите тук.

        Д-р Черкезов

        А вие кой сте и с какво се занимавате?!
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Предлагам да се заключи и тази тема.

          Ти кой беше?

          Коментар


          • Да не говорим за миналото, а да се фокусурима върху това което имаме.
            Предлагам да се заключи и тази тема.

            С Уважение,

            Д-р Черкезов
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Софиксов - то и би беше изчезнал май по едно време.

              Радвам се, че пак пъкна.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • И порки изчезна вдън земя...

                Коментар


                • Оставамммм!!!
                  Със здрави нерви,всичко е наред!!!

                  Коментар


                  • Аз поне не съм лицемер като повечето дето се правят на много тъжни. Хич не ми пука за така наречените изчезнали форумци. Никак даже въобще не ми е мъчно за тях. На пазара е така едни си тръгват други идват.

                    Коментар


                    • MARTINGALE,
                      сакровище, нали не си прихванал някоя шибана депресия ? Нали не си се оставил на шибаната криза да те сломи, ? хаха, целувки
                      Поздрави и на мечка, vola, niki5, слънчев в., subZero, kritelin, insider-a, precakanoto- haha nemoga ima mnogo

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Кали Разгледай мнение
                        Кой е другият форум? Да не е бг мама - борсата известно време се дискутираше там много активно.

                        Няма много за обсъждане вече, освен някакви фундаментални анализи за общото положение, надежди, размисли и страсти...
                        В бг мамма отдавна западна дискусията, а и там се дискутираше не борсата, а БФБ.

                        Коментар


                        • Някой се въртят наоколо, но с нови никове
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                            Просто ба хората им писна от простотиите тук и отидоха в другия форум.
                            Кой е другият форум? Да не е бг мама - борсата известно време се дискутираше там много активно.

                            Няма много за обсъждане вече, освен някакви фундаментални анализи за общото положение, надежди, размисли и страсти...

                            Коментар


                            • да,да...особено ако е влязал при Софикс 2000 и то в трейс и хдпат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                                Хех, вие още малко и ще кажете, че има надежда и парите ви от БФБ да се върнат...

                                Естествено! Който е купил качествени компании не само, че ще избие загубите, но и ще е на печалба в дългосрочен план
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X