IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българи-пазете се от Виваком

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bbzz24 Разгледай мнение
    хайде стига с тези измишльотини, договор без подпис, без общи условия е невъзможен, особено при факта, че са регулиран доставчик и са длъжни да ти предоставят и договор и общи условия или най-малкото да ти ги прочетат по телефона.
    Какви измишльотини, те от виваком си го признаха това. Има закон за дистанционната търговия , който им позволявал подобна практика.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
      А стига ревали ,тия сравнение с другите два са върха на сладоледа.Хита на глобул в момента е застраховка на сметката и когато ги попиташ на 4очи служителите дали те самите си вярват на това което ви говорят или се изчервявят или оглеждаики се отговарят НЕ
      Точно така е! И само искат да ти продават нови телефони и карти! ЕЕЕЕЕЙ какво ще правя с 5 карти бе кавали!
      Аз лично ще отида при Виваком като ми изтече договора с Глобул - казах!

      Коментар


      • виваком държаха ниво до едно време, но в момента цялата компания работи по пакистански модел. Лоша организация на центровете за обслужване на клиенти, меко казано нелоялни механизми за сключване на договори (става въпрос за така наречените "дистанционни договори)...
        Въобще не виждам оправия.

        Коментар


        • А стига ревали ,тия сравнение с другите два са върха на сладоледа.Хита на глобул в момента е застраховка на сметката и когато ги попиташ на 4очи служителите дали те самите си вярват на това което ви говорят или се изчервявят или оглеждаики се отговарят НЕ
          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

          Коментар


          • Абе то и другите мобилни оператори са малко .....

            всеки гледа да си пази хляба
            Недвижими имоти [URL=http://bit.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bbzz24 Разгледай мнение
              хайде стига с тези измишльотини, договор без подпис, без общи условия е невъзможен, особено при факта, че са регулиран доставчик и са длъжни да ти предоставят и договор и общи условия или най-малкото да ти ги прочетат по телефона.
              Точно така е, и баща ми го хванаха за рибка но успя да се откачи. Внимавайте!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от joda Разгледай мнение
                ...нета им е пълан шит, пълллен!Вече не си спомням колко пъти се рестартира модема на ден, факинг шит!Бягайте от там не си струва нервите...факинг шит!
                и аз имам същия проблем, оказва се Wi-Fi сигналите им се преплитат с други техни устройства, с допълнителен Wi-Fi рутър няма проблем, но все пак не това искам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                  ВИВАКОМ в момента въртят друга измама за абонати които са на безсрочен договор. Обаждат се по телефона,питат те дали си доволен от услугата, разни други глупости и след няколко дена получаваш писмо с договор за 2г. който оказва се, че си сключил от дистанция и е валиден от датата на тел. разговор. Естествено писмото идва удобно късно за да изпуснеш 7дневният срок за отказ съгласно "Закона за защита на потребителите.
                  хайде стига с тези измишльотини, договор без подпис, без общи условия е невъзможен, особено при факта, че са регулиран доставчик и са длъжни да ти предоставят и договор и общи условия или най-малкото да ти ги прочетат по телефона.

                  Коментар


                  • Vivacom

                    Моето мнение за виваком е ,че могат да ви мотаят до подлудяване.Пример- ние подписваме договор с тях за виваком дуо домашен и мобилен телефон.Местим се на друг адрес и нямаме домашен / няма инсталация/ но виваком не желаят да прекратят услугата си без неустойки
                    Това го няма никъде!
                    Интересното е драги българи е ,че във всяко отношение нас ни цакат.Няма кой да ни защитава и просто анархията е пълна.Жалкото е ,че както виваком ,така и мтел и глобул си правят каквото искат...Докато не си променим народопсихологията където и да влезете драги ми сънародници , ще бъдете прецакани!!!!

                    Коментар


                    • В момента нещата са така, че всеки оператор предлага много минути към себе си и дали ти е изгоден или не, зависи от това, към кой оператор са хората, на които най-много звъниш. От всички, обаче, Мтел предлагат най-много минути към другите оператори.

                      Коментар


                      • За интернет едва ли бих ги ползвал, но GSM-а ми при тях ми е изключително изгоден - преди на Мтел си плащах редовно по 50-60 лева, сега плащам 14 лв. такса + мааааксимум 5 лева отгоре и то рядко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                          ВИВАКОМ в момента въртят друга измама за абонати които са на безсрочен договор. Обаждат се по телефона,питат те дали си доволен от услугата, разни други глупости и след няколко дена получаваш писмо с договор за 2г. който оказва се, че си сключил от дистанция и е валиден от датата на тел. разговор. Естествено писмото идва удобно късно за да изпуснеш 7дневният срок за отказ съгласно "Закона за защита на потребителите.
                          Ха,

                          такова нещо запърви път чувам!

                          Как е възможно да се сключва договор по телефона? Звучи ми несериозно
                          Ами ако на телефона не съм бил аз, ами някой друг, примерно детето ми какво правим?
                          Че то тъй може някой да се окаже и с ипотека по телефона!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                            ВИВАКОМ в момента въртят друга измама за абонати които са на безсрочен договор. Обаждат се по телефона,питат те дали си доволен от услугата, разни други глупости и след няколко дена получаваш писмо с договор за 2г. който оказва се, че си сключил от дистанция и е валиден от датата на тел. разговор. Естествено писмото идва удобно късно за да изпуснеш 7дневният срок за отказ съгласно "Закона за защита на потребителите.
                            Ей ама това хората сте големи мрънкала
                            Сега аз да питам, добре ли си слушал какво са ти говорели по телефона или някои думи и изреченения така си ги попропуснал, че преди време един се оплакваше пък от глобула или мтела че не си бил прочел договора и обвиняваше компанията че не му била казала. А целият договор е няколко реда които да се прочетат.
                            Че има некоректност ОК, но това което си зависи изцяло от клиента и некадърността му или пък било невниманието му, какво е виновна компанията ?

                            А за виваком-а, миналата седмица ми се обади едно момиче и ми разясни напълно ясно условията, като ако съм съгласен ще получа писмо в което са регламентираните въпросните условия и ако евентуално си променя решението да се обадя на 123 и да се откажа от офертата.
                            Last edited by greedforsuccess; 28.06.2010, 17:49.
                            Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

                            Коментар


                            • ВИВАКОМ в момента въртят друга измама за абонати които са на безсрочен договор. Обаждат се по телефона,питат те дали си доволен от услугата, разни други глупости и след няколко дена получаваш писмо с договор за 2г. който оказва се, че си сключил от дистанция и е валиден от датата на тел. разговор. Естествено писмото идва удобно късно за да изпуснеш 7дневният срок за отказ съгласно "Закона за защита на потребителите.

                              Коментар


                              • Ами за това си има плащане през банкомат или epay, за да можеш да си платиш събота/неделя/през нощта.

                                Коментар

                                Working...
                                X