IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българи-пазете се от Виваком

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Да ти имам вкусовете
    Пич би ли ми казал коя е тази "кифла"- не те питам случайно-ако сбъркаш с отговора ще ме разочароваш щото те броя за свестен.Поинтересувай се преди да отговориш!Не се заяждам!
    мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от agrig Разгледай мнение
      На вниманието на питащия за Макс Телеком. За съжаление опитът ми с тях ми позволява да не ги препоръчвам за сериозна работа. Почти 2 години работя с тях. Ходил съм на лични срещи в офиса им, последно се срещах и с изпълнителния им директор. Там в прав текст едно от момчетата, технически експерт ми каза, че безжичната им услуга няма да може да ми върши работа. Предложиха ми да ми сложат антена. Но не ми слагат. Казаха, че за района на Младост 1, където съм аз ще слагат нов предавател. Може и да са го сложили. Аз съм фен на безжичната връзка, от този бранш съм и затова упорствах и постоянствах в партньорството с тях. Понеже ми предстои да откривам нов офис в района на Младост 1, отидох на въпросната отговорна среща и ми беше казано, че не ми препоръчват работа с тях за офиса, а да се обърна към кабелен оператор. Така че, за неотговорни действия - вземете си Макс Телеком, но иначе по-добре е към кабелните оператори да се придържате. Не зная кой е вашият, който ви причинява проблеми, но Спектър Нет и Мегалан, които сега бяха купени от Мтел, са добри. Ако искате повече информация за Интернет доставка, пишете ми на agrig@mail.bg
      Спектър Нет и мегалан са ок. Факт.

      Коментар


      • На вниманието на питащия за Макс Телеком. За съжаление опитът ми с тях ми позволява да не ги препоръчвам за сериозна работа. Почти 2 години работя с тях. Ходил съм на лични срещи в офиса им, последно се срещах и с изпълнителния им директор. Там в прав текст едно от момчетата, технически експерт ми каза, че безжичната им услуга няма да може да ми върши работа. Предложиха ми да ми сложат антена. Но не ми слагат. Казаха, че за района на Младост 1, където съм аз ще слагат нов предавател. Може и да са го сложили. Аз съм фен на безжичната връзка, от този бранш съм и затова упорствах и постоянствах в партньорството с тях. Понеже ми предстои да откривам нов офис в района на Младост 1, отидох на въпросната отговорна среща и ми беше казано, че не ми препоръчват работа с тях за офиса, а да се обърна към кабелен оператор. Така че, за неотговорни действия - вземете си Макс Телеком, но иначе по-добре е към кабелните оператори да се придържате. Не зная кой е вашият, който ви причинява проблеми, но Спектър Нет и Мегалан, които сега бяха купени от Мтел, са добри. Ако искате повече информация за Интернет доставка, пишете ми на agrig@mail.bg
        agrig

        Коментар


        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
          Договорите с Моб. Оператори са като браковете- доживот .Самия БРАК става много бързо и лесно ,а разводите трудни и скъпи .
          Въпроса е да се избере по-малкото зло ..Азсъм свел взаимоотношенията си с тях до минимум /предплатена услуга / , а интернета ми е в пакет с ТВ и стационарна телефония и са към един кабелен оператор .Напоследък интернета много ме нерви ,връзката се разпада на всеки половин час ,а това ми създава доста проблеми , тк съм на фондовата борса ...
          Някой има ли информация от първа ръка за МАКС Телеком..
          тия май фалираха , по последни данни

          Коментар


          • Договорите с Моб. Оператори са като браковете- доживот .Самия БРАК става много бързо и лесно ,а разводите трудни и скъпи .
            Въпроса е да се избере по-малкото зло ..Азсъм свел взаимоотношенията си с тях до минимум /предплатена услуга / , а интернета ми е в пакет с ТВ и стационарна телефония и са към един кабелен оператор .Напоследък интернета много ме нерви ,връзката се разпада на всеки половин час ,а това ми създава доста проблеми , тк съм на фондовата борса ...
            Някой има ли информация от първа ръка за МАКС Телеком..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Длъжен съм да разкажа своята история! Значи преди около 4 месеца ми се обади една г-жа Проева, която ми предложи безплатен телефонен апарат, ако подпиша за още 2 години при същите условия с "Виваком". Условията са стандартна такса от 13.80лв. на месец, при включени 50 безплатни минути. След като се съгласих по телефона защото ще получа безплатен апарат /на стария много трудно му се регистрираха бутоните въпреки, че беше на " Дженеръл Илектрик"/ . След това обаче в разговор с жена ми, тя ме уведоми, че "Глобул" предлагат много по-добри условия за стационарен телефон. Веднага се обадих на "Виваком" и им отказах по телефона горната услуга. Отсреща ми заявих, че трябва да заява отказа си освен по телефона и лично в офис на "Виваком", което е неравностойно като бизнес!!! След около 5 заявления от моя страна и безброй обаждания в мрежата на "Виваком" + 2 жалби до КРС, номера ми беше освободен и пренесен към "ГЛОБУЛ".
              Изненада днес: Обажда ми се една г-жа представяща са като Дилян Георгиева, която ми предложи същия договор от разстояние към "Виваком"!!!!!!!!!!!!!!!
              Аз и казах, че ще приема договора, когато стана абонат на "Виваком"! Последва голямо учудване!!!! Ама вие не се ли абонат на нашия оператор????????????????????????????????
              Ами не съм и нямам намерение да бъде през останалата част на съзнателния си живот!!!!! Тя беше толкова шокирана, че даже три пъти повтори номера. Аз и каза, да това е МОЯТ номер, но е САМО МОЙ и ничий друг
              Забавлявах ли се, познайте!
              Е ти си случил на оператор със сигурност.
              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                кифла, ама готина а ?
                Да ти имам вкусовете
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Длъжен съм да разкажа своята история! Значи преди около 4 месеца ми се обади една г-жа Проева, която ми предложи безплатен телефонен апарат, ако подпиша за още 2 години при същите условия с "Виваком". Условията са стандартна такса от 13.80лв. на месец, при включени 50 безплатни минути. След като се съгласих по телефона защото ще получа безплатен апарат /на стария много трудно му се регистрираха бутоните въпреки, че беше на " Дженеръл Илектрик"/ . След това обаче в разговор с жена ми, тя ме уведоми, че "Глобул" предлагат много по-добри условия за стационарен телефон. Веднага се обадих на "Виваком" и им отказах по телефона горната услуга. Отсреща ми заявих, че трябва да заява отказа си освен по телефона и лично в офис на "Виваком", което е неравностойно като бизнес!!! След около 5 заявления от моя страна и безброй обаждания в мрежата на "Виваком" + 2 жалби до КРС, номера ми беше освободен и пренесен към "ГЛОБУЛ".
                  Изненада днес: Обажда ми се една г-жа представяща са като Дилян Георгиева, която ми предложи същия договор от разстояние към "Виваком"!!!!!!!!!!!!!!!
                  Аз и казах, че ще приема договора, когато стана абонат на "Виваком"! Последва голямо учудване!!!! Ама вие не се ли абонат на нашия оператор????????????????????????????????
                  Ами не съм и нямам намерение да бъде през останалата част на съзнателния си живот!!!!! Тя беше толкова шокирана, че даже три пъти повтори номера. Аз и каза, да това е МОЯТ номер, но е САМО МОЙ и ничий друг
                  Забавлявах ли се, познайте!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    В ръководството на Виваком е тази кифла:
                    кифла, ама готина а ?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Ми то вярно, Jay, че и масонството било ограничено бе! Я, какви пропуснати ползи трупат, не е истина - при това, чисти, безупречни пари. Досега, някъде към 600 милиона са пропуснали, ама те и М.Пас. и Ко си въобразяват, че знаят материята, от която цицат. Евалла, доде станат като Бъфет, ще натрупат /за разлика от него, пропуснати/ ползи, кажи-речи, колкото неговото лично богатство. Ба', колко съм готин, а те-зле

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kirilov Разгледай мнение
                        ...
                        В ръководството на Виваком е тази кифла:







                        В ръководствата и бордовете на останалите оператори са пак всякаква политическа сволач и дегенерати, за това и комиси като тия за Защита на потребителите, на Съобщенията и т.н. се правят на тапи, а Филчев се прави на луд.

                        За това пък в Ирландия има 6 оператора, а едната уж изостанала от нас Македония никой от операторите и не смее да прави това което правят нашите.

                        Писна ми да ме крадат с цени на ток, горива, парно, вода, телефон: http://www.facebook.com/group.php?v=...50108758025384
                        Last edited by Jay Gould; 23.02.2011, 22:12.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Предупредих и добре, че го сторих.

                          Коментар


                          • М-да. От Виваком са страшни лисици. Имат една много подмолна тактика да се обаждат на стационарните телефони, да "подаряват" мобилни телефони... и с телефона- хоп!
                            Двугодишно договорче. Най-често се подвеждат възрастните хора, така че ако имате възрастни роднини- предупредете ги.

                            Коментар


                            • Опитаха да ми наложат "преподписване" по телефона, че съм щял да получа и аз "подарък". Уведомих ги изрично, че не желая.
                              Вечерта ми звъняха по жицата. "- Ама, да ви сложим безжичен телефон, той е подарък!"
                              "- доволен съм от сегашното положение, давате ли ми гаранция, че по безжичния скоростта на интернета ми ще е същата?"
                              - Никакъв отговор. Освен това, безжичният тлф. си е реален - бръмбар, със задължително излъчване в ефир тъй, щото, и да започнете проследяване, да не можете да го изловите...
                              Отказах засега, ама ги озадачих: - как да ми набутат нещо в дома, дето хем да слуша, хем да не се вижда, накъде отива сигналът - дали етаж по-долу или през кварталния парк...
                              Егати, как можах така да се подиграя!?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
                                Какви измишльотини, те от виваком си го признаха това. Има закон за дистанционната търговия , който им позволявал подобна практика.
                                Всъщност такъв закон е приет в другите, т.е. истинските европейски страни. Тук е едва ли не изнудване.
                                http://www.blitz.bg/news/article/98713
                                Пращат апарата и смятат, че по този начин е сключен договор. Подпис обаче няма. Това е злоупотреба със закона за дистанционната търговия. Операторите установяват съгласие със запис от предварителния разговор по телефона. Като СРС. Така удостоверяват, че си дал съгласие. Това е незаконно, това не е доказателство за сключен договор. Трябва да има подпис, а такъв няма. Това е абсолютно криминално деяние

                                Коментар

                                Working...
                                X