IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

При проблеми при влизане във форума и "Портфейли"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте, защо постовете ми излизат със закъснение ???

    Коментар


    • Tука са ебаси некадърниците. Спукват екрана от реклами един нормален форум немогат да подържат

      Коментар


      • Историята на Коментарите под новините в профилите изчезна нещо?!

        То и преди имаше проблеми там някои излизаха празни с дата 1.1.1970г...
        "the trend is your friend until the end..."

        Коментар


        • А тая търсачка работи ли каквото и да напиша нищо не намира?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 1914
            на мене кредора ми е напълно ок - и под ие7 и под мозила на те какъв ти е браузърът
            Вече е ок, но с предния пост го нямаше, а по едно време пак го имаше, но се скри

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata
              Делни кукитата и пробвай пак
              ок е вече

              Коментар


              • на мене кредора ми е напълно ок - и под ие7 и под мозила на те какъв ти е браузърът

                Коментар


                • Делни кукитата и пробвай пак
                  Кредора пак изчезна, таба ви забива и се налага рефреш ако се върна от друг таб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Владимир Йорданов
                    Първоначално изпратено от kaloian
                    а кога ще може да се влиза пак автоматично без да се налага всеки път да се пише име и парола
                    Просто кликнете на чек бокса до надписа "Запомни ме на този компютър"
                    не помага чек бокса, след "обновяването" на сайта преди няколко седмици вече не работи това. и доста хора се бяха оплакали из форума......не знам дали само при мен е останало така. ползвам firefox

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kaloian
                      а кога ще може да се влиза пак автоматично без да се налага всеки път да се пише име и парола
                      Просто кликнете на чек бокса до надписа "Запомни ме на този компютър"

                      Коментар


                      • а кога ще може да се влиза пак автоматично без да се налага всеки път да се пише име и парола

                        Коментар


                        • При проблеми при влизане във форума и "Портфейли"

                          При проблеми моля, прочетете тези редове и следвайте описаните стъпки:

                          Регистрацията в Investor.bg е безплатна, като заради новите изисквания прибягваме до обединяване на регистрациите в Компании и във форума на сайта.

                          Ако вече имате регистрация за форума на Investor.bg не е нужно да правите каквато и да е промяна по нея. Тя ще ви е достатъчна, за да ползвате услугата за достъп до информация за сделките в реално време.

                          В случай че имате регистрация за услугите ни „Портфейли“ и „Обзори“, се налага да преминете през следните стъпки:

                          1. Регистрирайте се като потребител във форума на Investor.bg от ТУК. Ако вече имате регистрация във форума, не е нужно да правите нова! Само влезте с потребителското си име и парола от панела за вход от която и да е страница на сайта.

                          2. Кликнете ТУК и въведете потребителското име и парола от старата ви регистрация за "Портфейли" и "Обзори".

                          3. Информацията от регистрацията ви за „Портфейли“ и „Обзори“ вече е прехвърлена в регистрацията ви на потребител на форума. Тази информация остава конфиденциална и достъп до нея продължавате да имате единствено вие.

                          http://www.investor.bg/?cat=5&id=73006

                          Поздрави от екипа на Investor.bg
                        Working...
                        X