IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво и от къде (курсове,обучения) е добре да научим,когато сме начинещи инвеститори

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво и от къде (курсове,обучения) е добре да научим,когато сме начинещи инвеститори

    Здравейте,икономиката е нещо ново,фигуриращо в интересите ми,на кратко -нищо не разбирам.Искам да започна да инвестирам и това,към което на този етап съм се насочила е PIONEER INVESTMENTS.Но това от което имам нужда преди да предприема каквото и да било е да науча повече за този свят и как функционира в действителност.Въпросът ми е какво всъщност ме интересува мен - финанси,счетоводтство,някакъв вид предприемачество или...Интересуват ме както статии,книги и мнения които могат да ме насочат от къде е добре да започна,така и курсове и обучения.Бих си платила,за да ми се представи,необходимото в разбираем за мен вид.Едно съм решила със сигурност - на първо време ще инвестирам във себе си и мисля,че това няма как да е грешно решение.За останалото,моля,помагайте.
Working...
X