IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заслужил инвеститор и Senior Member?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ква е таз тъпа тема ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Абе това с чертичките не съм сигурен, че е така, както се казва за активност. Ето например има двама участника тук, които последните 2-3 дни са изписали повече мнения от всички останали във форума взети заедно, но нямат чертички още . Е те ако не са активни, не знам кой е
      Ми явно не ги разбираш правилата на сайта !

      Коментар


      • Абе това с чертичките не съм сигурен, че е така, както се казва за активност. Ето например има двама участника тук, които последните 2-3 дни са изписали повече мнения от всички останали във форума взети заедно, но нямат чертички още . Е те ако не са активни, не знам кой е
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Не ме впечатляват чертичките. Има хора, които печелят уважението ти и такива, които не го. Хич да не ви пука, колеги.

          Коментар


          • Холандката в една друга тема обясни теста за бременност -- "Колкото си по-активен- толкова повече цветни черти имаш под аватара си."
            Обяснението на програмистите:

            Description
            This hack (Activity Modification) adds an activity metric for users to your forum; this metric takes into account a variable number of weeks. Also provided is a Junior/Normal/Senior member system based on this metric, and a longevity metric (user registered time as a percent of the amount of time the first user has been registered).

            Visiting each day and posting the configured amount of times per day for the configured number of weeks will yeild 100% activity. Posts are checked individually for each day, so days cannot be skipped then spammed up afterwards. The weight of visiting for the day relative to posting is configurable. Weeks are weighted so the most recent has a bigger impact on the activity percent than the most distant.

            When a user logs in with activity above the configured threshold, they are promoted from Junior Member to Member. When they log in with the configured amount of time as Member, they are promoted to Senior Member. You can configure the mod to also add secondary usergroups when these promotions happen.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
              Тоя тест за бременност разбира се е пълен ташак. За съжаление най-доброто което се сещам, рейтинг основан на харесвания, също не работи.
              В друг форум, по моя молба го въведоха, веднага се образуваха групички които си лайкваха "свойте" и съответно наказваха другите и работата се опорочи. От тогава съм се научил да се абстрахирам от тези "отметки" - брой мнения, чертички и прочее. Станало ми е навик - автоматично не ги възприемам и ми е много гот.
              Мисля, за кратко време, всеки може за себе си да рейтингува останалите участници и да си има предвид собствената си скала. От друго няма нужда.
              +

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                Е то тука принципът е колкото може повече участници , да пишат повече...и желателно "правилно" !
                и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО правилните неща, в правилните теми...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                  Тоя тест за бременност разбира се е пълен ташак. За съжаление най-доброто което се сещам, рейтинг основан на харесвания, също не работи.
                  В друг форум, по моя молба го въведоха, веднага се образуваха групички които си лайкваха "свойте" и съответно наказваха другите и работата се опорочи. От тогава съм се научил да се абстрахирам от тези "отметки" - брой мнения, чертички и прочее. Станало ми е навик - автоматично не ги възприемам и ми е много гот.
                  Мисля, за кратко време, всеки може за себе си да рейтингува останалите участници и да си има предвид собствената си скала. От друго няма нужда.
                  Е то тука принципът е колкото може повече участници , да пишат повече...и желателно "правилно" !

                  Коментар


                  • Тоя тест за бременност разбира се е пълен ташак. За съжаление най-доброто което се сещам, рейтинг основан на харесвания, също не работи.
                    В друг форум, по моя молба го въведоха, веднага се образуваха групички които си лайкваха "свойте" и съответно наказваха другите и работата се опорочи. От тогава съм се научил да се абстрахирам от тези "отметки" - брой мнения, чертички и прочее. Станало ми е навик - автоматично не ги възприемам и ми е много гот.
                    Мисля, за кратко време, всеки може за себе си да рейтингува останалите участници и да си има предвид собствената си скала. От друго няма нужда.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                      Няма ли някаква разлика между писател и инвеститор? И ако ще се толерира писането на килограм, не е ли по-добре "заслужил чукча"? Защото чукча не чете, но мно-о-о-го пише.
                      Браво Бик ! Бая народ ше пътуваме към Чукотка...май последното чисто място на света .

                      Коментар


                      • Няма ли някаква разлика между писател и инвеститор? И ако ще се толерира писането на килограм, не е ли по-добре "заслужил чукча"? Защото чукча не чете, но мно-о-о-го пише.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          С мъдрост, дългосрочна преданост на форумът и ного постове. Сега няма как да се отчете със съвсем голяма точност дали повечето постове са смислени или просто: бльъ-бльъ-бльъ.
                          Импе , тебе съвсем са та разжалвали бе , Мануфейса е със същия пагон !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            А "заслужилият инвеститор" какво точно е заслужил?
                            В случая бая писане и чешане на клавиатурата в инвесторския форум . На заслужилите инвестора да им подари по една клавиатура

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              А "заслужилият инвеститор" какво точно е заслужил?
                              С мъдрост, дългосрочна преданост на форумът и ного постове. Сега няма как да се отчете със съвсем голяма точност дали повечето постове са смислени или просто: бльъ-бльъ-бльъ.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • А "заслужилият инвеститор" какво точно е заслужил?
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X