IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Приятели, колеги, опоненти и врагове , дълго време се отказвам да пиша във форум пълен с некомпетентни за обществени настроения модератори, които изтриха тема отразяваща цяла революция в съседна нам страна. В този смисъл се надявам да няма спекулации защо не пиша в любими мои теми като тези за имотите, 30+ годишните, златото, непублични компании или тези за разпределение на портфолио. Бъдете здрави и успешни всички! Дори и най-големите ми опоненти.

    Коментар


    • "Повишения за индексите на БФБ "

      Абе кво става с този Инвестор!?
      Това е новина от преди 5 часа и все още никой не е забелязал и поправил смешната грешка в заглавието!?

      Коментар


      • Гледам, че форумът е замрял, а то каква била причината

        Коментар


        • Първоначално изпратено от navy Разгледай мнение
          Каква Стара планина?

          Предлагам орденът да е Хеопс или Тутанкамон...
          Амон Ра. Най тежко звучи, същевременно е източник на светлина
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Каква Стара планина?

            Предлагам орденът да е Хеопс или Тутанкамон...
            Търсенето на доказателства за вярата е... безверие...

            Коментар


            • Как може да напишете че индексите са се повишили при положение че светят червено

              Коментар


              • ЧЕРКЕЗОВ Е ПИЧ, АМА И ПРЕПАРАТИТЕ НА МОНСАНТО ПОВРЕЖДАТ МОЗЪКА

                Коментар


                • Тц.. форума ще стане много скучен, аз влизам само заради Черкеза. Как да го върнем?
                  Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Krisana Разгледай мнение
                    Черкезов взел, че получил бан и ме контактна да оставя съобщение от негово име. Идеята да се превърна от пепелянка в другарче за услуги ми идва малко трогателна, ама нали съм добро дете- трудно отказвам. Та посланието е следното:


                    Скъпи братя, ако се чудите къде съм, бях баннат за винаги, защото модератора , и той прояви невежество и си помисли че потребителя Просперити е скрито потребителско име на д-р Черкезов.
                    Когато потребителя Просперити предложи за Орден Стара Планина пастор Петров, модератора банна и двамата ни, като написа следното: You have been banned for the following reason:Входирайте най-сатне!
                    Моля, г-ж Миткова да вземе отношение преди да сме входирали официални отворени писма до Инвестор БГ, за наложената цензура"

                    С Уважение и светли поздрави - д-р Черкезов
                    Това си е направо за "бисери и вицове"!!!

                    Коментар


                    • Черкезов взел, че получил бан и ме контактна да оставя съобщение от негово име. Идеята да се превърна от пепелянка в другарче за услуги ми идва малко трогателна, ама нали съм добро дете- трудно отказвам. Та посланието е следното:


                      Скъпи братя, ако се чудите къде съм, бях баннат за винаги, защото модератора , и той прояви невежество и си помисли че потребителя Просперити е скрито потребителско име на д-р Черкезов.
                      Когато потребителя Просперити предложи за Орден Стара Планина пастор Петров, модератора банна и двамата ни, като написа следното: You have been banned for the following reason:Входирайте най-сатне!
                      Моля, г-ж Миткова да вземе отношение преди да сме входирали официални отворени писма до Инвестор БГ, за наложената цензура"

                      С Уважение и светли поздрави - д-р Черкезов

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        А, Инвесторе!
                        Това яде ли се, пие ли се или е СПАМ?!
                        http://btvnews.bg/svetut/hilyadi-dem...ha-taksim.html
                        Разбирам мъката ти братко !

                        Преди няколко дни пуснах страхотна и доблестна тема за интеграция на ромите, която беше яростно цензурирана и изтрита от тимаджиите.
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Лорде не плачи, а се дръж като истински Лорд...
                          Пусни пак темата...

                          Коментар


                          • А, Инвесторе!
                            Това яде ли се, пие ли се или е СПАМ?!
                            http://btvnews.bg/svetut/hilyadi-dem...ha-taksim.html

                            Коментар


                            • изтрита тема

                              И какво се оказа сега? Темата за площад Таксим, която ми изтриха, се оказа най-актуалният проблем в югоизточната ни съседка. Спряхте отразяването на мнения за една цяла революция срещу неоосманизма!

                              Коментар


                              • Понякога, особено що се касае до чуждестранните статии, започвам да търся и оригинала за допълнителна информация.
                                Искам да предложа, когато е възможно, да се дава линк към първоизточника. Още по-добре би било, когато се цитира изследване, да се дава линк освен към резюмето и към основния материал.
                                Мисля, че някои материали се нуждаят от по-задълбочено проучване и текстът, препредаден и от най-добрия журналист е възможно да не отрази поставения проблем в необходимата дълбочина.

                                Когато е възможно.

                                Коментар

                                Working...
                                X