IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
    НЕ СИ ПРИЗНАВАМ, А ГО ЗАЯВЯВАМ!
    Браво ! Според наръчника за тролове .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Защо имаш много никове?
      по силевн ли се чувстваш ,егото ти се оправя ,нямаш комплекси,има кой да те похвали колко си велик.......
      ЗАЩО?
      моля ви, успокойте се... дишайте дълбоко... посочете на кой адрес да изпратим линейка?

      продължавайте да дишате .............. нищо друго няма значение в момента...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012
        системните загуби водят до психични отклонения

        доказано е
        Защо имаш много никове?
        по силевн ли се чувстваш ,егото ти се оправя ,нямаш комплекси,има кой да те похвали колко си велик.......
        ЗАЩО?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Не става въпрос кой харесваш а защо имаш много никове както си признаваш по долу....ЗАЩО!
          НЕ СИ ПРИЗНАВАМ, А ГО ЗАЯВЯВАМ!
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Не става въпрос кой харесваш а защо имаш много никове както си признаваш по долу....ЗАЩО!
            попитай генератора на никове Амстердамм.........
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KATANA 4 APOCALYPtos HEAD Разгледай мнение
              Този си мисли, че само един човек не го харесва...
              Не става въпрос кой харесваш а защо имаш много никове както си признаваш по долу....ЗАЩО!

              Коментар


              • Този си мисли, че само един човек не го харесва...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  към модераторите ..
                  Нормално ли е от едно IP да има множество никове във форума ...и да си водят диалог ,беседа ,гласуваноя..... посочвам форумец , който си е признал че има много никове....stabwound ,полки ,1912 ,2012 ,джак даниелс и признанията на KATANA 4 APOCALYPtos HEAD....
                  към мениджънта.
                  това форумна политика ли е вече...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                    Моя, уточнете защо е нормално едно IP да има множество никове във форума .
                    Идеята на форума е качествена или количествена в контекста на постовете вътре ?
                    Очевадно е , че в няколко от темите пишат 2-3 човека с множество никове ! По този начин темата / ясно / се избутва нагоре , но какви са целта и смисълът ?
                    към модераторите ..
                    Нормално ли е от едно IP да има множество никове във форума ...и да си водят диалог ,беседа ,гласуваноя..... посочвам форумец , който си е признал че има много никове....stabwound ,полки ,1912 ,2012 ,джак даниелс и признанията на KATANA 4 APOCALYPtos HEAD....
                    към мениджънта.
                    това форумна политика ли е вече...

                    Коментар


                    • Re: Моля за извинение

                      Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
                      До Инветора, моля да ме извините за държанието и за обидите които съм ви нанесъл, но искам да подчертая, че не съм никакъв платен трол или с някакви политически предрасъдъци в България и т.н. Единственото което ме дразни е, че тази страница е много политизирана не е обективна и това ми провокира държанието. Моля да бъдете по-обективни в статиите си както и да разширите диапазона на източниците си
                      И ако може да не ми деактивирате акаунта всеки път.

                      Поздрави

                      [/SIZE]
                      Здравейте, за да не ви деактивираме акаунта постоянно, спазвайте правилата на форума. Основното от тях е поддържане на добрия тон - нещо, което често не спазвате.

                      Поздрави и хубав ден,
                      Бойчо Попов

                      Коментар


                      • Моля за извинение

                        До Инветора, моля да ме извините за държанието и за обидите които съм ви нанесъл, но искам да подчертая, че не съм никакъв платен трол или с някакви политически предрасъдъци в България и т.н. Единственото което ме дразни е, че тази страница е много политизирана не е обективна и това ми провокира държанието. Моля да бъдете по-обективни в статиите си както и да разширите диапазона на източниците си
                        И ако може да не ми деактивирате акаунта всеки път.

                        Поздрави

                        [/SIZE]
                        Last edited by michaelis11; 16.05.2015, 17:38.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                          Моя, уточнете защо е нормално едно IP да има множество никове във форума .
                          Защото при някои доставчици на Интернет има цели квартали или градове/села на един IP адрес (не дават отделен публичен IP адрес на всеки клиент).

                          При ползване на доставчик на Интернет, който предоставя динамичен IP адрес може да се окаже, че в момента някой има IP адрес, от който преди време друг се е регистрирал.
                          Два прости метода за легално намаляване на данъците

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            ++
                            аз например и там влизам, ама и тука си ми харесва
                            не съм активен участник там, но май не се толерират множеството никове, нито чисто тролското постване на материали без лично мнение...
                            кажи как е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Елементарно!!!Защото тук правилата са такива!!!Ако не му хяресва на някой не влиза!!!Има БГ мама!!!
                              ++
                              аз например и там влизам, ама и тука си ми харесва
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                                Моя, уточнете защо е нормално едно IP да има множество никове във форума .
                                Идеята на форума е качествена или количествена в контекста на постовете вътре ?
                                Очевадно е , че в няколко от темите пишат 2-3 човека с множество никове ! По този начин темата / ясно / се избутва нагоре , но какви са целта и смисълът ?
                                Елементарно!!!Защото тук правилата са такива!!!Ако не му хяресва на някой не влиза!!!Има БГ мама!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X