IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ти да видиш.....Вече е официално: и в България медиите носят отговорност за форумите си
    http://www.dw.de/%D0%B2%D0%B5%D1%87%...%B8/a-18523835
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      Че то има 1 сайт където ги има всички - сайта на БФБ, - http://www.bse-sofia.bg/?page=FinancialReportsOfIssuers
      Предполагам ,че и г-н Митанкин го знае.
      има ги, но само във версията на български език,
      и то не всички 6EE няма нищо(мисля и други са така), а 5MH е в други отчети...
      сайта на бфб е с функционалноста на борсата силно орязан
      Last edited by ceneto; 17.06.2015, 19:17.
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

      Коментар


      • Че то има 1 сайт където ги има всички - сайта на БФБ, - http://www.bse-sofia.bg/?page=FinancialReportsOfIssuers
        Предполагам ,че и г-н Митанкин го знае.

        Коментар


        • е то май е по-добре да има само един сайт дето да се качват,
          защото става едно обикаляне на сайтове - последното което ми се
          случи търся отчета на 6EE ФЕЕИ АДСИЦ публикували са че го качват на 3 места
          аз съм проверил само на стрницата им, но там го няма и съответо пиша емайл на ДВИ да каже какво става, от там ми връщат отчета е качен в бюлетин на Инвестор, сайтът им и другото място...
          и тамън научих кои сайтове да проверявам подред и годишният отчет го качиха месец по-късно

          а иначе инвестора могат да си сложат поне някаква възможност - например нещо като кометар с който да отбележиш че данните в сайта им са стари или по някакъв начин неактуални, и така ще могат и те по лесно да си ги следят нещата
          абе много неща може само да има желание....
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
            +1
            съгласен съм с горното, само че освен инвестора вина за неактуалната информация имат и самите компании бавят отчетите, публикуват ги незнам си къде и стават сложни за следене
            Да ви помогна малко:
            Списъкът на медиите е обявен на сайта на БФБ и се актуализира периодично.
            Последният е от 2 юни. Намира се в секцията "Емитенти и членство" - "Разкриване на информация".
            Посочени са 405 емитента. Бързата статистика сочи следното:
            231 ползват x3news
            137 ползват investor.bg
            100 ползват infostock.bg
            28 ползват други медии
            23 не са обявили медии (повечето в ликвидация или несъстоятелност)
            Общият брой е по-голям, защото доста емитенти ползват повече от една медия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
              Реално влизам тук заради форума. Профилите на компаниите не са много актуални, сделките на сайта на БФБ пристигат с по-малко закъснение, повечето неща за международната икономика вече съм ги чел по-рано в блумбърг или ройтерс, каквото ме интересува за бг го улавям по принцип преди основните медии.

              Трябва да разберат от тази компания, че трябва да заложат повече на форума и да се вслушват в мнението на пишещите. Например, няма да е зле списък със забранени източници, или промени преди да се пуснат да се обсъждат тук, както и да се поддържат по-сериозно профилите. Не може сега да има компании без линкнати теми във форума, със стара структура на акционери, адреси, имена и неактуални отчети. Като нямам доверие на профилите, много ясно, че няма да ги гледам на този сайт. Ето така трябва да изглежда профила на една компания (южноафриканския аналог на инвестор):

              http://www.moneyweb.co.za/tools-and-...?shareCode=ING
              +1
              съгласен съм с горното, само че освен инвестора вина за неактуалната информация имат и самите компании бавят отчетите, публикуват ги незнам си къде и стават сложни за следене
              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

              Коментар


              • Мариане , ще бъде доста интересно да направите една статия ,кои от публичните личности са инвестирали на БФБ и къде - според подадените декларации от вчера.
                Last edited by vale1; 17.06.2015, 13:10.

                Коментар


                • То всички влизаме заради това в тоя сайт.От години ползвам информация от други сайтове.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Струва ми се че с тия триенета на мнения рискуват тълпата да се пренесе в някой друг сайт.Дори се сещам за един с много по актуална информация и котировки в реално време само дето там няма форум.
                    Реално влизам тук заради форума. Профилите на компаниите не са много актуални, сделките на сайта на БФБ пристигат с по-малко закъснение, повечето неща за международната икономика вече съм ги чел по-рано в блумбърг или ройтерс, каквото ме интересува за бг го улавям по принцип преди основните медии.

                    Трябва да разберат от тази компания, че трябва да заложат повече на форума и да се вслушват в мнението на пишещите. Например, няма да е зле списък със забранени източници, или промени преди да се пуснат да се обсъждат тук, както и да се поддържат по-сериозно профилите. Не може сега да има компании без линкнати теми във форума, със стара структура на акционери, адреси, имена и неактуални отчети. Като нямам доверие на профилите, много ясно, че няма да ги гледам на този сайт. Ето така трябва да изглежда профила на една компания (южноафриканския аналог на инвестор):

                    http://www.moneyweb.co.za/tools-and-...?shareCode=ING
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                      За списък със забранени медии питаме много пъти.
                      Вече линкове не ползваме, но ни трият за "дълги цитати", в същото време страницата позволява 10 000 символа.

                      Пичове, не става така...

                      Изяснете си забранените линкове, защото по никакво подразбиране никой не е дръжен, да си прави списъци, кои сайтове не ви изнасят.
                      Струва ми се че с тия триенета на мнения рискуват тълпата да се пренесе в някой друг сайт.Дори се сещам за един с много по актуална информация и котировки в реално време само дето там няма форум.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Благодаря !
                        +111

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                          Здравейте, след като получихме обратна връзка и обсъдихме отново концепцията, взехме решение да върнем първоначалния вариант на показване на котировките. В крайна сметка за нас най-важни са клиентите ни - читателите. Надяваме се да продължите да следите най-важното за икономиката и борсите в Investor.

                          Поздрави и хубав ден,
                          Бойчо
                          Благодаря !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            +1
                            Здравейте, след като получихме обратна връзка и обсъдихме отново концепцията, взехме решение да върнем първоначалния вариант на показване на котировките. В крайна сметка за нас най-важни са клиентите ни - читателите. Надяваме се да продължите да следите най-важното за икономиката и борсите в Investor.

                            Поздрави и хубав ден,
                            Бойчо

                            Коментар


                            • а ВЕ, инвестора, ОТ КЪДЕ НА КЪДЕ СЛЕД КАТО ВИ ПИША СЪС ФАКТИ, ИМАМ ВЕЧЕ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА БАН.. НЕЩО МНОГО ЗАМИТО МИ СЕ СТРУВА, ТОВА ВАШЕТО МОРДЕРИРАНЕ..

                              АЙДЕ НАМЕРИТЕ ИЗТРИТИТЕ МИ НАД 1000 ДУМИ В ТРИ ПОСТА И КЪДЕ ТОЧНО И КОГО ОБИДИХ И КВАЛИФИЦИРАХ, БЕЗ ФАКТИ.. ЩЕ МОЖЕ ТЕ ЛИ.. АМИ НАЛИ ЗАТОВА СТЕ НАПРАВИЛИ ТОЯ САЙТ-ФОРУМ??

                              НЕ МОЖЕ ЛИ ВМЕСТО ДА СТЕ ТОЛКОВА, ЯВНО ЗЛЕ, ПОНЕ ДА РЕДАКТИРАТЕ ПОСТОВЕТЕ, БЕЗ ЗА ДА ТРИЕТЕ ВСИЧКО????

                              Коментар


                              • То само с едно съобщение не става г-н Попов !
                                Погледнете си рубриката "Пулсът на пазара" , която отчита като най - печаливша акция днес Златен лев , която в действителност е на загуба. , а Атера я дава на нула днес , а е почти 2% на плюс. :

                                Коментар

                                Working...
                                X