IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Ти си бил голям смел герой бе...

    написал си:


    ing5rov
    Михаил Петров, регистриран на 10 Май 2015 г., инженер, Русе

    Е И??? Пак си никой. Анонимник.. Че и "помияри" станаха участниците във форума, който не са си обявили имена, адреси, номера на лични карти и прочее..

    Форумът е анонимен, не се води за геройство, да си обявиш координатите в анонимен форум. Това, че си се опитал, да го направиш, не те прави нещо особено.
    Познавам хора от Русе. Значими и известни. Михаил Петров, регистриран на 10 Май 2015 г., инженер, Русе - НЕ ИМ ГОВОРИ НИЩО. Ако щеш напиши си и рождената дата, отново ще си никой.

    Нека героят Михаил Петров, регистриран на 10 Май 2015 г., инженер, Русе бъде наказан, заради обидното отношение и обръщение към съфорумците, необявили имена и град.
    Познаваш , а ...ми от около 180 хиляди колко познаваш ?
    А пък ако настояваш , мога да напиша поименно кого категоризирам като помияр.
    Това сте 7 "уважаеми " съфорумци .
    Моите уважения и евентуално извинения към всички останали !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
      Това още веднъж категорично потвърждава мнението ми че сте помияри , дето нямате грам доблест и мъжество да се появите на светло !
      Ти си бил голям смел герой бе...

      написал си:


      ing5rov
      Михаил Петров, регистриран на 10 Май 2015 г., инженер, Русе

      Е И??? Пак си никой. Анонимник.. Че и "помияри" станаха участниците във форума, който не са си обявили имена, адреси, номера на лични карти и прочее..

      Форумът е анонимен, не се води за геройство, да си обявиш координатите в анонимен форум. Това, че си се опитал, да го направиш, не те прави нещо особено.
      Познавам хора от Русе. Значими и известни. Михаил Петров, регистриран на 10 Май 2015 г., инженер, Русе - НЕ ИМ ГОВОРИ НИЩО. Ако щеш напиши си и рождената дата, отново ще си никой.

      Нека героят Михаил Петров, регистриран на 10 Май 2015 г., инженер, Русе бъде наказан, заради обидното отношение и обръщение към съфорумците, необявили имена и град.
      Last edited by Manyface God"; 18.09.2015, 20:29.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Мой пост беше изтрит

        Първоначално изпратено от Integer Разгледай мнение
        Освен заключени теми има ли сред вас с изтрити мнения които не съдържат обидни и нецензурни квалификации.
        Мой пост беше изтрит като съдържанието му бе отговор на лице с ник Натан – темата беше САЩ и засегнахме роботика и изкуствен интелект и перспективи Написах прост отговор Абсолютна изненада установих че поста бе изтрит Естествено отправих запитване от личния панел – но не очаквам отговор то и няма де....
        Дразнещо е определено ..... за няколко минути но съжалявам че човешки попитах защото по този начи удостоих с внимание същества със социопатни синдроми Естествено едва ли и тоя пост ще види бял свят тука...
        В случая вероятно е станала грешка. започнахме проверка, след като получихме запитването. Съжалявам за изтриването.

        Коментар


        • Освен заключени теми има ли сред вас с изтрити мнения които не съдържат обидни и нецензурни квалификации.
          Мой пост беше изтрит като съдържанието му бе отговор на лице с ник Натан – темата беше САЩ и засегнахме роботика и изкуствен интелект и перспективи Написах прост отговор Абсолютна изненада установих че поста бе изтрит Естествено отправих запитване от личния панел – но не очаквам отговор то и няма де....
          Дразнещо е определено ..... за няколко минути но съжалявам че човешки попитах защото по този начи удостоих с внимание същества със социопатни синдроми Естествено едва ли и тоя пост ще види бял свят тука...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            мии ... да не си го писал..
            Това още веднъж категорично потвърждава мнението ми че сте помияри , дето нямате грам доблест и мъжество да се появите на светло !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
              Аз съм си написал името. Ти защо не напишеш твоето ? Или Кефала ? Не съм анонимник , не се крия като тебе !
              мии ... да не си го писал..
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Както и на явния мултиакаунтинг да другаря Мише а.к.а Михаелис (с номер или без), а.к.а. инж. (Михаил) Петров, а.к.а. Белот (Михайлов), а.к.а Мише Флоридата и други подобни...
                Аз съм си написал името. Ти защо не напишеш твоето ? Или Кефала ? Не съм анонимник , не се крия като тебе !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                  До модераторите.
                  Крайно време е да обърнете внимание на заяжданията и троленето на засл. инв. Кефал , засл.инв.Кандид и незасл. ОМГ. Тема бежанци.
                  Както и на явния мултиакаунтинг да другаря Мише а.к.а Михаелис (с номер или без), а.к.а. инж. (Михаил) Петров, а.к.а. Белот (Михайлов), а.к.а Мише Флоридата и други подобни...

                  Коментар


                  • До модераторите.
                    Крайно време е да обърнете внимание на заяжданията и троленето на засл. инв. Кефал , засл.инв.Кандид и незасл. ОМГ. Тема бежанци.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Заключиха се много теми в Инвестора от модератора Ам-ам. На пръв поглед изглежда, че модерацията не си върши работа и затова, че се получава тролене, заяждане, разводняване, спамене са единствено виновни участниците. Дали е така? Освен това се толерира писането от много профили, както и участието на форумци с откровено психически отклонения

                      Ако Инвестора е с пречупен хребет в тази сложна бизнес дейност и ще взема равнис по медията Дневник, известен още и като БатШорошка правда, добре... От години Дневник не става за четене, според мен, Освен това заработва пари от пиндо грантове, НПО-схеми, присъствие на определени теми в медията.......... иииии вероятно и от журналистика. Това че освирепели НПО-шки се опитват да заглушат всяко инакомислие ни е добре познато от времето на комунизма и тоталитаризма. Само че сега за разлика от онези мрачни времена тоталитарната парадигма звучи по следния начин: "Който не е с нас е против нас", което е по същество Диктатура, но с други одежди

                      Пп. Цитирам последните постове от заключените тема.

                      Украйна (7)
                      Пишете политическите си коментари за България, Украйна, Русия, Монголия, САЩ, Гърция, Аржентина и за останалия свят, тук: http://www.investor.bg/forum/showthr...52#p1439994678

                      Ще се освободи ли ЕС от американска окупация?
                      По същия повод като темата за Русия- заключвам за неизвестно време.
                      Причина: перманентен спам и заяждане

                      Русия (3)
                      Темата отдавна перманентно излезе от нормалния тон на общуване. Заключвам за неизвестно време.
                      Вклчвам се тук , дано туй да е правилната тема , за да коментирам необективното отношение на Амстердам като модератор в споровете между участници .
                      Механичното изтриване на реплики несъдържащи политически термини , а от друга страна оставянето на пълни с глупости и обиди , но съдържащи някой друг политически термин изрази , показва че Амстердам или не чете въобще това което трие или има пристрастно отношение спрямо някои , което е още по лошо за фигура като модератора.
                      Позволявам си с риск бан да критикувам , защото така разбирам свободата на словото !!!
                      Правете каквото искате !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Дай сега да напиша аз за пореден път, да не си помисли някой, че не внимавам в час:
                        Инвесторе, софтуерът ти се е бъгнал: При писане на коментари по някои теми /не форумските, а другите/ пуста система къса и краде от постовете, при това, до над 90% от написаното, дори да е само 2-3 реда. Оправете го, не се излагайте.
                        Е там не е добра идея да се пишат по-дълги коментари от темата. 2 изречения стигат. Изтрий го тоя пост за да обърнат повече внимание на това което е важно - да поддържат актуалните данни за дружествата, защото какъв борсов сайт е, без актуалната борсова информация!?

                        Коментар


                        • Дай сега да напиша аз за пореден път, да не си помисли някой, че не внимавам в час:
                          Инвесторе, софтуерът ти се е бъгнал: При писане на коментари по някои теми /не форумските, а другите/ пуста система къса и краде от постовете, при това, до над 90% от написаното, дори да е само 2-3 реда. Оправете го, не се излагайте.

                          Коментар


                          • Инвесторе, толкова ли ще е много работата, да следите отчетите на 50-те по-ликвидни дружества и да ги актуализирате. !?
                            Уж сериозен сайт сред инвеститорската общност, а работа за един ден да няма кой да я свърши.
                            Мисля, че ще ви се вдигнат значително броя на кликовете, ако има поддръжка на гореизложеното.
                            А сега какво е - да се ровим из другите сайтове, за да търсим данните за второ тримесечие на ... монбат например - ами да, при вас последните данни са от 2014 - срамота е, поне напишете в профила на дружествата, че така изчисляваните от вас коефициенти и параметри са неактуални или неактуализирани, както ви звучи по-добре, защото могат да водят до заблуждение, ако данните са прекалено стари. Дадох пример с монбат, това е един от блу-чиповете за бфб. Същото важи и за емка и т.н., да не изпадаме в подробности - мисля, че е ясно, какво се има предвид.

                            Коментар


                            • ....и какъв точно Ви е проблема?
                              Има си тема политика пишете там има си и геополитика пишете и там.
                              Не виждате ли, че сте все едни и същи в тези теми, едните поддръжници на Путин другите на Обама, но и двете страни не спирате да се обиждате, нищо градивно не може да се прочете в тези теми, само обиди.

                              Ако на някой не му харесва модерацията проста спира да чете и пише, толкова е лесно.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                                Заключиха се много теми в Инвестора от модератора Ам-ам.
                                Ако Инвестора е с пречупен хребет в тази сложна бизнес дейност и ще взема равнис по медията Дневник, известен още и като БатШорошка правда, добре... От години Дневник не става за четене, според мен,
                                И аз се чудех, какво не е наред, но ти го каза!
                                Наистина Инвестор е станал като Дневник, откъдето избягах доста отдавна, и от Капитал също!
                                Понякога имам усещането, че някои ник имена се продават. До вчера псува едносрично, на другия ден литературни съчинения!
                                Но и това няма да ги спаси!

                                Както казва един руски свщвник, можем да грешим, но истината е на страната на Русия!

                                Коментар

                                Working...
                                X