IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
    Когато трием винаги поставяме причина и винаги изтритото и причината се виждат.
    С Вас не помня да съм имал неприятности и поради това по никакъв начин не приемайте казаното лично.

    Има два варианта:
    1. Твърдението ви е лъжовно.
    2. Някои от Вашите колежки/колеги системно си превишават правата и в противоречие с установените правила на форума, показват небалансирано и пристрастно отношение, не спазват заявения по-горе стандарт и затриват без остатък мнения на определени форумци.

    Изберете една от опциите и ако резултатът не ви харесва по някаква причина, вземете мерки да го коригирате.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Обидно ми е и се извинявам на администрацията, че може да има толкова ниско ниво на поведение и с толкова "високи" претенции кой къде и как да пише? ( заради въпросния ник )

      Накратко, познатите форми на политическо управление се делят в наши дни на република, монархия, федарация ( формата ИМПЕРИЯ не се влияе от тях, като за пример може да се даде Рим, който 500 години е бил република, но въпреки това всички го знаят и изучават като империя ).
      -----------------------------------

      Тук съм правил анализ за ситуация от гледна точка политическо управление на 56 държави в Европа и какъв е стандарт на живот в тях в зависимост от формата на управление ( безплатно ):
      -----------------------------------
      8.02.2012 08:53 - Препоръки към България - част 3-та
      Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg

      Забележка: По-лесно е да се разбие атомът, отколкото един предразсъдък – Алберт Айнщайн

      Формата на държавно управление е вид ресурс за всяка една държава, а също така и Времето, под която тя фигурира исторически на световната сцена като търговска марка под едно и също име, признато от останалите.

      http://marandi.blog.bg/biznes/2012/0...st-3-ta.897704
      -------------------------------------------------------

      П.П. Ако и сега господинът от плевенските села не разбира, че пиша съвсем коректно и в точната тема на форума, то моля - повече не му отговаряйте.

      Явно иде реч за пълен психопат!
      Омръзна ми да ти повтарям че твоите анализи не вълнуват никого в тоя форум.Така че запази ги за себе си.По добре кажи как направи тая тераса тоя инженерен шедьовър

      Коментар


      • Обидно ми е и се извинявам на администрацията, че може да има толкова ниско ниво на поведение и с толкова "високи" претенции кой къде и как да пише? ( заради въпросния ник )

        Накратко, познатите форми на политическо управление се делят в наши дни на република, монархия, федарация ( формата ИМПЕРИЯ не се влияе от тях, като за пример може да се даде Рим, който 500 години е бил република, но въпреки това всички го знаят и изучават като империя ).
        -----------------------------------

        Тук съм правил анализ за ситуация от гледна точка политическо управление на 56 държави в Европа и какъв е стандарт на живот в тях в зависимост от формата на управление ( безплатно ):
        -----------------------------------
        8.02.2012 08:53 - Препоръки към България - част 3-та
        Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg

        Забележка: По-лесно е да се разбие атомът, отколкото един предразсъдък – Алберт Айнщайн

        Формата на държавно управление е вид ресурс за всяка една държава, а също така и Времето, под която тя фигурира исторически на световната сцена като търговска марка под едно и също име, признато от останалите.

        http://marandi.blog.bg/biznes/2012/0...st-3-ta.897704
        -------------------------------------------------------

        П.П. Ако и сега господинът от плевенските села не разбира, че пиша съвсем коректно и в точната тема на форума, то моля - повече не му отговаряйте.

        Явно иде реч за пълен психопат!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
          Този ник не е на модератор и не може да трие.
          Защо тогава на този ник му се позволява да обижда и да спсми наред.Направете му тема за БГ Империя и там на воля да си развива въображението.Защо никой не му трие простотиите за БГ Империя в тема Политика.И защо му позволявате да обижда Русия Руският народ и Президента на Русия

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
            Този ник се ползва от модератор за съжаление ограничено човече.И кат му лъсне неграмотността банва и трие
            Този ник не е на модератор и не може да трие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
              marandi marandi е онлайн в момента
              Аватара на marandi
              Заслужил
              инвеститор
              Мнения: 18,575
              Днес, 10:50



              За никого не е тайна във форума, че разстоянието на аногениталната дистанция при БГ матрьошките клони към нула и по този начин постигат мечтания сатисфекшън

              Маранди се придържа точно по тема Политика ! Абе има ли модератор който да ползва тоя ник ? Що за простотия е това ?!
              Този ник се ползва от модератор за съжаление ограничено човече.И кат му лъсне неграмотността банва и трие

              Коментар


              • marandi marandi е онлайн в момента
                Аватара на marandi
                Заслужил
                инвеститор
                Мнения: 18,575
                Днес, 10:50



                За никого не е тайна във форума, че разстоянието на аногениталната дистанция при БГ матрьошките клони към нула и по този начин постигат мечтания сатисфекшън

                Маранди се придържа точно по тема Политика ! Абе има ли модератор който да ползва тоя ник ? Що за простотия е това ?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                  Когато трием винаги поставяме причина и винаги изтритото и причината се виждат.
                  Дай да не се лъжем.Вчера на два пъти просто ми изчезваше мнението.Проверих няколко пъти.Поне се извинете.

                  Коментар


                  • Когато трием винаги поставяме причина и винаги изтритото и причината се виждат.
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Защо няма отговор на въпросите които поставих?Модератор моля обясни защо мненията ми изчезват?Да няма намеса на извънземни?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                        Руслямският народ и бледото му жоже ги тресат по-големи проблеми, едва ли се притесняват от нашите критики, ма ти за какво виеш няма обяснение
                        Техните проблеми са си техни.Не е възпитано да им се месим без да са искали съветите ни.И да знаеш че критиката и обидите са две различни неща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          И защо никой модератор не ми отговаря на въпроса защо се позволява на маранди и още няколко други като него да обиждат руския народ Русия и Президента на Русия.
                          Руслямският народ и бледото му жоже ги тресат по-големи проблеми, едва ли се притесняват от нашите критики, ма ти за какво виеш няма обяснение
                          Yeah

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
                            Здравей! Потребителите нямат права за модерация. Цитираният ник също.
                            Модератор би ли обяснил как така ми изчезват мненията ей така все едно ги е нямало никога все едно не съм ги писал.Извънземните ли ги трият.И защо на ника маранади се позволява да обижда другите в този форум.Когато му се отвърне обаче следва бан.Многото никове се дължат на вашата несправедливост.А за БГ Империята какво да коментирам....ако го смятате за нормално нема проблем.И защо никой модератор не ми отговаря на въпроса защо се позволява на маранди и още няколко други като него да обиждат руския народ Русия и Президента на Русия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Защо ми изчезват мненията в които го питам защо приравнява децибел с дециметър и ампер с кубичен метър.
                              Странно ... мненията на енергетика бае ти пешо, в които обсъждаше "фотовулканиците", също изчезваха ...
                              Yeah

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Щом са позволили да се регистрира потребител с 23 ника ,значи корекно е към останалите да ги обявят и да знаят с кого контактуват.....
                                Щом ти така си мислиш, значи правилата отпадат, ясно.
                                Ти не можеш ли, да четеш с кого контактуваш? Как пишеш тогава?
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X