IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid
    Ми аз кат ти напиша името нищо не излиза освен простотиите ти тука у форумо за БГ Империята.Ти си публична личност дето никой не я знае.Аз не искам да съм публична личност.Не ме блазни името ми да излиза в гугъл....Да живея на село и ми е много гот щото идиотите не са толко много.Е тук във форума има няколко ама то съвсем без не може.И нямам такава тераса с червен потник инженерен шедьовър
    Това, че не си познаваш собствената история, не е мой проблем.

    Смешно ми беше днес докато те гледам как пускаш на Петър Дънов разни неща, в които той говори по същия начин като мен ( че сте Империя ).

    Хайде, като се поограмотиш малко и прочетеш от още 200 места същото, дано да стоплиш коя е БГ ( ъъ ... смигам )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
      Много добре даже си свърши работата Мибова...ти да си видял тука някой на някого да пожелава рак ?
      Не се прави на луд !
      Не се прави на Матросов, защото много добре съм написал юридически нещата и няма такова нещо.

      Слава Богу има Съд и той решава: дали съм пожелал на някого рак!

      Понял? ( текст ми беше безупречен ), но нека реши Съда, ако тук се направят на тежки гемии.

      Не разбирам защо съм изтрит неколкократно - при условие, че съм публична/обществена личност и нося отговорност за действията си!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        На вниманието на г-н Бойчо Попов.

        Информирам Ви, че Вашите подчинени модератори са неподготвени, недисциплинирани и арогантни.

        Приложено Ви изпращам ( само два файла, защото ми е блокиран достъп да ви кача и третия файл, с цел да се запознаете със случая ). Третият файл "учудващо" се отказва да се ъплоъд, а касае същия случай ( в рамките на 3 минути ).

        Ако не направите забележка на тази особа, която е под ваше разпореждане, то ще бъда принуден да се обърна към Съда и да заведа дело.

        П.П. С уважение:
        Андрей Петров

        П.П.П. Достатъчно е да ми върнете обратна информация ще има ли санция срещу този ваш служител или ще замълчите - делото ще го пусна веднага след Нова година, ако в рамките на 5 ( работни дни ) не ми отговорите ).
        Много добре даже си свърши работата Мибова...ти да си видял тука някой на някого да пожелава рак ?
        Не се прави на луд !

        Коментар


        • На вниманието на г-н Бойчо Попов.

          Информирам Ви, че Вашите подчинени модератори са неподготвени, недисциплинирани и арогантни.

          Приложено Ви изпращам ( само два файла, защото ми е блокиран достъп да ви кача и третия файл, с цел да се запознаете със случая ). Третият файл "учудващо" се отказва да се ъплоъд, а касае същия случай ( в рамките на 3 минути ).

          Ако не направите забележка на тази особа, която е под ваше разпореждане, то ще бъда принуден да се обърна към Съда и да заведа дело.

          П.П. С уважение:
          Андрей Петров

          П.П.П. Достатъчно е да ми върнете обратна информация ще има ли санкция срещу този ваш служител или ще замълчите - делото ще се пусне веднага след Нова година, ако в рамките на 5 ( работни дни ) не ми отговорите ). За какво съм изтрит с някакви абсурдни "ОБВИНЕНИЯ" - които ви прилагам да видите?
          Attached Files
          Last edited by marandi; 11.12.2015, 19:58.

          Коментар


          • симпатяги,
            някой от вас знае ли с какво се занимава сем?

            Коментар


            • И тук ли на спамо-чат го обърнахте?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Демек ДОТ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                  Нещатен сътрудник.
                  Демек ДОТ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    mpy от екипчето на инвестор ли е?
                    Ми ти как мислиш , я гледай колко икономически гений има в най новата тема дето е отворил !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      приятели а иван давидов модератор ли е?
                      щото в един пост казава 'аз као бях модератор нямаше да се занимавам да ви отговарям а щях да банвам...." или нещо от сорта, специално за негова радост и тия като него дето мислят, съм си сменил подписа.
                      а вчера пък заключи една много интересна готварска тема

                      та, модератор ли е или не?
                      Нещатен сътрудник.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        а вчера пък заключи една много интересна готварска тема

                        та, модератор ли е или не?
                        Шеф готвач е.
                        Манджата ти не струва

                        Коментар


                        • mpy от екипчето на инвестор ли е?
                          препоръка е

                          Коментар


                          • приятели а иван давидов модератор ли е?
                            щото в един пост казава 'аз као бях модератор нямаше да се занимавам да ви отговарям а щях да банвам...." или нещо от сорта, специално за негова радост и тия като него дето мислят, съм си сменил подписа.
                            а вчера пък заключи една много интересна готварска тема

                            та, модератор ли е или не?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • ....]Руслямският народ и бледото му жоже ги тресат по-големи проблеми, едва ли се притесняват от нашите критики, ма ти за какво виеш няма обяснение [/QUOTE]
                              ..............................
                              Инвестор позволява някои да се подвизават с по няколко ника, все едно е лудница и на пациентите им е позволено да се изживяват в различни роли!

                              Що за практика, господа от Инвестор?
                              Каква е целта Ви?
                              Last edited by X_Y; 10.12.2015, 14:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
                                Този ник не е на модератор и не може да трие.
                                А стига бе , верно ли ?
                                Last edited by ing5rov; 10.12.2015, 01:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X