IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    модератор има ли?

    http://www.investor.bg/news/comments...comment-newest

    оспамили са ви цяла статия, но никой не си дава труд да я приведе в нормален вид

    умишлено ли?
    Напоследък този спам ми идва в повече! Явно някой не се радва, че тук се пишат добри материали и се правят добри анализи!

    Коментар


    • модератор има ли?

      http://www.investor.bg/news/comments...comment-newest

      оспамили са ви цяла статия, но никой не си дава труд да я приведе в нормален вид

      умишлено ли?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
        От няколко дни пристрастното и небалансирано отношение на модераторите достигна нови висоти. Това вече дори не е обикновена цензура.

        Съвсем скоро X_Y настойчиво твърдеше смислово, че затриването на мнения става само чрез изтриване на текста (пълно или частично), при което съответният модератор си оставя името и посочва основанията за своето действие.
        Аз си позволих да обърна внимание, че това е лъжовно твърдение, като се позовах на обстоятелството, че мои мнения обичайно ги трият без следа.

        Опивате ли се от дадената ви власт да своеволничите, при това очевидно извън установените стандарти?!

        Какво се случи и какво ми дава основание да отправя тези думи.
        В петък след обяд, един самовлюбен е арогантен момчурляк, самонадеяно уверен, че в битността си на инвеститор е явление от върховете на обществото, обидно и язвително се обърна очевидно към мен (но също и към някои други форумци, които не е трудно да бъдат идентифицирани), оприличавайки ме на филолог. В този форум това е обръщение, което смислово е пряка обида.

        Прецених, че е подходящо да му обърна внимание. Направих го по специфичен начин и целта беше да се даде ясен и настойчив сигнал. Отначало написах един кратък саркастичен текст, изпълнен в абсурден правописен вид, и не след дълго (достатъчно за да бъде видян) собственоръчно го изтрих, а в мотивите си буквално с 10 думи обясних на колегата, че така не бива да се прави.

        Днес забелязвам, че са премахвали без следа моя (изтрит) пост. Неговият, разбира се, си стои.
        И това се случва за Н-ти път.
        Ако нарушавам очевидно несъществуващите ви правила, баннете ме!
        Ако не ме желаете във форума, кажете го ясно! Сайтът си ваш, а е видимо, че двустранно не се харесваме. Ще го приема спокойно и с разбиране.
        Ама, престанете с тези долни номера!
        проблема с модераторите съществува във всеки форум. често това са дребни душици добрали се до анонимна власт. сещаш се какво става, когато ги засегнеш или не им одобриш простотиите.
        а да, да не забравяме, че самите модове са обикновено активни /да не кажа най-активните/ участници в даден форум. изводите са меко казано лесни за правене.
        съвсем друг е въпроса за слабия контрол от собствениците на сайта върху тези, така да се каже наместници. много форуми са загубили най-ценните си участници заради това, че изразяват собствено мнение, обикновено в противовес с това на модераторите /които също са участници във форума, обикновено с други никове/
        механизъма е елементарен, или си поемаш риска да те трият и банват периодически или напускаш форума.
        не, няма трета опция, в която да слезете на нивото на тия модове и да ги подкрепяте в тъпите им постове.
        Last edited by ratten; 14.12.2015, 22:03.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
          Според една стара максима, всички се боят от времето, а времето се бои от пирамидите.
          Така че, Фараоне, повелителю на пирамидите, благодаря за отношението, ама тук времето няма никакво отношение.
          И като вкарахме в повествованието думата отношение, нека си го кажа: да, думата отношение е в играта, при това е много лично.
          Може и да схващам какво казваш.
          По-долу май се изразих меко по въпроса.
          Исках да кажа, че е лудост, идиотизъм модератор да има директен достъп до базата.
          Все едно е банков служител на гишето да има достъп до сметките на клиентите и да може да върти суми насам-натам. Може да използва само предоставения достъп.
          Така че в случая лично аз не съм склонен да мисля че има нещо такова.
          Както казах, обратното би било лудост.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Според една стара максима, всички се боят от времето, а времето се бои от пирамидите.
            Така че, Фараоне, повелителю на пирамидите, благодаря за отношението, ама тук времето няма никакво отношение.
            И като вкарахме в повествованието думата отношение, нека си го кажа: да, думата отношение е в играта, при това е много лично.

            Коментар


            • Начефф, обърни внимание на времето по което си пускаш постовете, в определени времеви интервали правят бекъп и е възможно да изчезнат безследно някои данни.
              Невероятно е моди да има достъп до базите данни.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • От няколко дни пристрастното и небалансирано отношение на модераторите достигна нови висоти. Това вече дори не е обикновена цензура.

                Съвсем скоро X_Y настойчиво твърдеше смислово, че затриването на мнения става само чрез изтриване на текста (пълно или частично), при което съответният модератор си оставя името и посочва основанията за своето действие.
                Аз си позволих да обърна внимание, че това е лъжовно твърдение, като се позовах на обстоятелството, че мои мнения обичайно ги трият без следа.

                Опивате ли се от дадената ви власт да своеволничите, при това очевидно извън установените стандарти?!

                Какво се случи и какво ми дава основание да отправя тези думи.
                В петък след обяд, един самовлюбен е арогантен момчурляк, самонадеяно уверен, че в битността си на инвеститор е явление от върховете на обществото, обидно и язвително се обърна очевидно към мен (но също и към някои други форумци, които не е трудно да бъдат идентифицирани), оприличавайки ме на филолог. В този форум това е обръщение, което смислово е пряка обида.

                Прецених, че е подходящо да му обърна внимание. Направих го по специфичен начин и целта беше да се даде ясен и настойчив сигнал. Отначало написах един кратък саркастичен текст, изпълнен в абсурден правописен вид, и не след дълго (достатъчно за да бъде видян) собственоръчно го изтрих, а в мотивите си буквално с 10 думи обясних на колегата, че така не бива да се прави.

                Днес забелязвам, че са премахвали без следа моя (изтрит) пост. Неговият, разбира се, си стои.
                И това се случва за Н-ти път.
                Ако нарушавам очевидно несъществуващите ви правила, баннете ме!
                Ако не ме желаете във форума, кажете го ясно! Сайтът си ваш, а е видимо, че двустранно не се харесваме. Ще го приема спокойно и с разбиране.
                Ама, престанете с тези долни номера!

                Коментар


                • Изпратено от маранди
                  Жените масово спират да раждат, защото няма елементарни условия, в които да се отглежда дете.

                  Нали помниш, че дотогава жените въртят къщата и раждат деца, защото за БГ село се е искала работна ръка. До този момент семействата са средно с 4-5 деца. Като ги изгонват от селата, за да им откраднат земята и къщите, Българката спира да ражда, защото я правят колхозничка - герой на социалистическия труд.

                  Да ходи да блъска по заводите по 10 часа на ден като кранистка или миньор и да виси на три опашки по 5 часа на ден: една за хляб, една за кисело мляко и една за месо.



                  И какъв беше моят отговор и с как решихте че това е по темата, а моят отговор за ситуацията относно раждаемостта в германия не е по темата.
                  Има ли някъде писани правила за това кое е по дадена тема и кой може да коментира или ще го караме на "КРЕАТИВНОСТ" или по точно казано гледаме тавана, чоплим си носа чешем си гъ...а и решаваме че това е по темата, а отговорът не е.
                  Моля за линк към правилата на тема политика

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                    Моля админа, който си позволи да ми изтрие мнението, да бъде така добър да ми каже на какво основание го е направил. Вече прекалявате, оставяте някои хора свободно да обиждат и да заплашват. Аз съм поредната разочарована от форума, поради липсата на мисъл в някои глави.... Абе какво ви се обяснявам като учиничка........

                    P.S. Поне да си заслужа банването.... Мили админи, МАЙ*АТА ви, съсипахте хубавия форум.
                    Иренче, мило - не се кОси, въпреки че си заслужава да не сме пасивни наблюдатели...

                    Ще ти обясня как стоят нещата, въпреки че пряко не ме касае кой-какво прави тук. Най-заинтересувани са служителите /админи или както и да ги наричаме - все тая/. Те са служители, които БИ ТРЯБВАЛО да защитават интересите на СВОЯ работодател.

                    Вероятно го правят по свой начин, или пък не схващат къде точно е проблемът. Малко от нас разбират нещата в тоя смисъл, който ще загатна долу... Загатвам, защото имам предвид факти, които могат да ми потрябват. Идеята ми е САМО да замисля тия служители, които мислят, че защитават интересите на работодателя си...

                    Прочетох тезите на "героя", който съсипва..., а и вникнах в половинчатостта на действията на служителите във форума. Те нямат вина за незнанието си, но - именно поради незнанието си - могат да нанесат СЕРИОЗНИ материални щети на СВОЯ РАБОТОДАТЕЛ.

                    Значи - пълната некомпетентност на Лясковския "герой" - му дава погрешно самочувствието да говори неща, които е чул в някоя лясковска кръчма. Хората - като си пийнат - почват да импровизират дочутото оттук-оттам.

                    Тоя дори си вярва на фантазиите. Бил - видите ли - "публична" личност. Неговото определение за въпросната личност: пълно с нелепи твърдения на ниво - децата в детската градина - напр., че тия били недосегаеми и всички имали задължения да им служат, вкл. - като инициират съдебни дела /С ЛИЧНИТЕ СИ ПАРИ!!!/, за да можели тия "публични"... безнаказано да си разиграват коня, за обиждат, да кълнат, да заплашват и т.н...

                    Де нацацарчване, де... /"публичният" - да се взема в ръце, че скоро може да му се случи случката.../...

                    До тук нещата касаят него, самият, както и хората, които се отвръщат от форума - именно заради неадекватно отношение на служителите тук към него...

                    Да де - ама оттук започват и проблемите на служителите, на работодателят на които "публичният" вменява задължението/???/ - понеже Инвесторът имал пари - то трябвало да ги хвърли за съдебни дела, които смешникът върти в съзнанието си...

                    Значи, смешкото - който няма пари за съдебни дела, иска Собственикът на сайта - да вкара пари за дело, което води "публичният"... СМЕХ! Ама - смех ти казвам!!!

                    Няма дете, което да е толкова наивно като тоя /чул-недочул диалозите в кръчмето/...

                    Оттук натам става интересно. Защо все пак служителите тук не разсъждават В ПОЛЗА на СВОЯ РАБОТОДАТЕЛ???

                    Значи, "публичният" - може да мотивира някого - на база нескопосаните му твърдения - да предяви иск към Собственика на сайта. Дело - като дело: ще се влачи години, но ще "смуче" средства на Собственика... "Публичният" ще се кефи отстрани /видяхте ли как ви осъдих/, но това е до време! До кога? Докато излезе решението, че Собственикът има да плаща ЕДИ КАКВО обезщетение, заедно с лихвите /предполага се, ще са предявени/ и разходи за адвокати..., които Собственикът...., сещате ли се?....

                    ....ми да - ще потърси като регрес - от "публичния"...

                    Да де, ама "публичният" НЯМА париЧКИ..., НЯМА и НЕДВИЖИМО ИМУЩЕСТВО /апартаментът е на тати/... КО Ше праИм ся? Аааа, не зная - вероятно при изпълнителното дело ищецът ще бъде удовлетворен - защото Собственикът тук ще се подчини на законите /запориране на имущество, банк.с-ки и т.н......../

                    Може би - чак тогава служителите тук /админи, модератори...., както и да ги наречем - все тая..../ - ще се запитат, ама ние защо не го баннахме навреме, а му се хващахме постоянно на въдицата, че "бил предизвиквал тук ползвателите да правят повече кликвания"...

                    Участието си е участие - както казва Иренка - ако има интересни дискусии - ето ги участията, но пристрастията на модераторите, когато ще сменят КОН за КОКОШКА - вероятно ще излязат "през носа" на работодателя им.

                    Никой работодател не обича да го "цакат с топла бира" и да му се изплъзва "сухото" ..., а нещата отиват натам...

                    п.п. Повече по темата няма да говоря. Сега очаквам да се включи "публичният", след което да ни изтрият ОТНОВО ДВАМАТА. Нещо, което модераторите имат за нормално. Според мен, нормално е да се погрижат за парите на Работодателя си. Аз казах!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                      Поне като трият да пишат точно кои точки от общите правила са нарушени, както е в други форуми, а не защото на някой не съм му симпатична или не споделяхмоето мнение. Тъпо е, а и гледам, че повечето хора не са доволни от работата им.
                      е писал е анди, да не се нападате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vin kel Разгледай мнение
                        периодически споделям следното мнение тук:

                        админите и те се подвизават фъф форума под няколко други ника. и като не стигат доводите, трият мненията на опонентите.

                        след, като го споделя, пък моето мнение периодически се затрива.
                        и следващите ми мнения се преглеждат ОБСТОЙНО, преди да ги пуснат.
                        Поне като трият да пишат точно кои точки от общите правила са нарушени, както е в други форуми, а не защото на някой не съм му симпатична или не споделяхмоето мнение. Тъпо е, а и гледам, че повечето хора не са доволни от работата им.

                        Коментар


                        • периодически споделям следното мнение тук:

                          админите и те се подвизават фъф форума под няколко други ника. и като не стигат доводите, трият мненията на опонентите.

                          след, като го споделя, пък моето мнение периодически се затрива.
                          и следващите ми мнения се преглеждат ОБСТОЙНО, преди да ги пуснат.

                          Коментар


                          • Моля админа, който си позволи да ми изтрие мнението, да бъде така добър да ми каже на какво основание го е направил. Вече прекалявате, оставяте някои хора свободно да обиждат и да заплашват. Аз съм поредната разочарована от форума, поради липсата на мисъл в някои глави.... Абе какво ви се обяснявам като учиничка........

                            P.S. Поне да си заслужа банването.... Мили админи, МАЙ*АТА ви, съсипахте хубавия форум.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov
                              Побързай, ще чакам ПОРЕДНОТО "дело", за да се запознаем, АКО ИЗОБЩО ДЪРЖИШ НА ДУМАТА СИ, разбира се. Толкова от мен.
                              Я по добре вместо да се съдите вземете та се напийте и си оправете нещата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя)
                                Айде, продажно човече, не намесвай ...Петър Дънов
                                Съни никога не съм те нападал, винаги съм се опитвал да разбера какво казваш, но в повечето случаи безуспешно. Не че сега ще те нападам, обаче не мога да се съглася с подобно отношение към маранди.
                                Може да му е развинтена фантазията, но това което казва изглежда не достига до мозъка на някои. Или достига, но ги изпълва с омраза.
                                Та да те питам теб а и другите като теб, защо ви дразни това, че говори предимно за България, че това което казва помага много за повдигане на смачканото самочувствие на българина, че го кара да се обърне назад в историята и да потърси корените си, да види величието на прадедите си? Абе що за хора сте вие?!?
                                Може и да не е прав за някои неща, но може и да е прав...
                                Искам да ти кажа, че ако не беше дама горното нямаше да звучи така, а по начин за който щяха да ме баннат.
                                Та да завърша, четете си историята, стига с този мурзилаж!
                                Ето и нещо да прочетете, тя истината за северните тролове все повече ще боли...

                                http://news.bg/education/165-godina-...istoritsi.html
                                Last edited by Имхотеп; 12.12.2015, 07:05.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X