IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Личностните коментари на ЛС, моля. Писах Ви по въпроса, но явно не е било ясно.
    В тема Политика се пише за политика. Не за Маранди или някой друг.

    Действията на модераторите не подлежат на обсъждане.

    Коментар


    • Господин, дежурен, Амстердам!
      Искам да ми отговорите, как мълнееносно реагирахте на мое мнение, по въпроса, защо някои никове странно имитират просташкия език на Маранди!
      В интерес на истината, понякога е нормален, но като цяло простащината стана стил на този форум.

      При положение, че въпросният ник би трябвало да е в полето на хората, които поне на 77% да речем мислят като мен?! При положение, че не атакувам самия Маранди? При положение, че атакувах така да се каже човек от моя отбор?

      Или понеже изолацията на въпросния галеник на сайта с времето, трябва да се поддържа с никове, като една акула преди време, която се представяше за руснак?

      И да триете и да не триете тук, то се записва някъде другаде, вече говорих за това, само човек с правилната вибрация може да прави записки там!

      С други думи, Амстердам е на двойна служба тук, а?
      Last edited by Сините камъни; 06.01.2016, 23:08.

      Коментар


      • Ами ИНТЕРФЕЙСА, КОГА И КАК ЩЕ ГО ПИПНЕТЕ НАЙ-НАКРАЯ, МАЙ ИНВЕСТИЦИИ ТУКА НЕ ПОЗНАВАТЕ, КОГА ЩЕ ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА КЛИПЧЕТА НА ФОРУМА ВИ???

        КАК МОЖЕ, ОТ КОЛКО ГОДИНИ НИЩО НЕ СТЕ ПРОМЕНЯЛИ ПО САЙТА СИ ФОРУМ???? СМЕШНО Е ПАРИ ЩЕ ИСКАТЕ И ВИЕ, И ЩЕ ИСКАТЕ АКЦИИТЕ ВИ ДА СТРУВАТ. АМА СИ ВИЖТЕ МАЖО.. СТАВА ОПАСНО ВЕЧЕ.. С ТАКИВА.. !!!!


        НЕ Е ПРЕПОРЪКА..

        Коментар


        • Бих искала да отправя една молба. Ако не срещате огромни затруднения, бихте ли почистили Кръчмата!
          Предварително благодаря!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Честита Нова Година на целия екип на Инвестор!

            Да сте живи и здрави, а ние ще се постараем да не оставяме модераторите да скучаят!

            И от мен - Честита Новата 2016 година!

            Здраве, и да тичате по хубавите ни планини!

            Горното пожелание към модераторите е супер!

            Присъединявам се към него, зер - ако нямат ангажименти, хората - хоп - и на улицата, безработни! Не им го пожелавамЕ!

            Нека си имат работата и през Новата година! Дали ще си правят някакви умозаключения - тяхна си работа... Все пак, работодателите трябва да се уважават и никога не бива да се подценяват!..., в противен случай - толкова години да учиш, че и виШе да вземеш - за модератор на форум - не бива такава загуба на време...

            ЧНГ, ЧНГ, ЧНГ! Наздраве!

            Коментар


            • Честита Нова Година! Да сме здрави и умни!
              http://ibg.bg/id-157/
              http://www.investor.bg/users/terms/

              Коментар


              • Честита Нова Година на целия екип на Инвестор!

                Да сте живи и здрави, а ние ще се постараем да не оставяме модераторите да скучаят!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • потребител имхотеп ползва цитат на потребител миранди за подпис

                  "БГ матрьошките сте нагли, бездуховни нещастници, на които Господ ще ви раздаде нужното"
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    някой от дневната смяна да има отговор на въпроса ми?
                    Не е коректно в полето за подпис да слагате цитат на друг потребител.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      имам въпрос
                      защо вече не ми се вижда подписа, които е следния:
                      mpy_yordanov:
                      Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация


                      приятели, това, че някоя ме е баннала и ми е затрила подпИса ви е малкия проблем, ако ме разбирате.

                      сега, учтиво моля да ми възстановите подписа.
                      бих приел и разумно обяснение защо е затрит подписа ми, базиран на цитат на ваш съекипник.
                      някой от дневната смяна да има отговор на въпроса ми?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                        Аз съм "За" спиране на темата политика!
                        и аз, но не това ми беше идеята.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          имам въпрос
                          защо вече не ми се вижда подписа, които е следния:
                          mpy_yordanov:
                          Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация


                          приятели, това, че някоя ме е баннала и ми е затрила подпИса ви е малкия проблем, ако ме разбирате.

                          сега, учтиво моля да ми възстановите подписа.
                          бих приел и разумно обяснение защо е затрит подписа ми, базиран на цитат на ваш съекипник.
                          Аз съм "За" спиране на темата политика!

                          Коментар


                          • имам въпрос
                            защо вече не ми се вижда подписа, които е следния:
                            mpy_yordanov:
                            Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация


                            приятели, това, че някоя ме е баннала и ми е затрила подпИса ви е малкия проблем, ако ме разбирате.

                            сега, учтиво моля да ми възстановите подписа.
                            бих приел и разумно обяснение защо е затрит подписа ми, базиран на цитат на ваш съекипник.
                            Last edited by ratten; 17.12.2015, 21:35.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              статията е добра, но не изглежда да е в унисон с линията.
                              за това и спама под нея не е почистен, което разбира се е излагация.
                              Ами все си мисля, че ние с теб като го обсъждаме този проблем вече 2 денонощия - ще вземат да го направят администраторите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                                Напоследък този спам ми идва в повече! Явно някой не се радва, че тук се пишат добри материали и се правят добри анализи!
                                статията е добра, но не изглежда да е в унисон с линията.
                                за това и спама под нея не е почистен, което разбира се е излагация.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X