IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
    Неуважаеми Amsterdamm,
    Искренно съжалявам, че се налага да се обърна към Вас с такава дума, но след днешното Ви неадекватно посегателство на темата "Дебати, спорове и мнения по всички въпроси" не намирам по-подходяща. Вие можете ли да четете на български език и можете ли да осмисляте прочетеното? Схващате ли какво означава "всички въпроси"? Това включва в себе си "всички теми".
    Аз съзнателно отворих тази тема с такова заглавие. Причината? За да не могат играйкащите си на модератори да цензурират каквото си пожелаят с мотива "не е по темата". В тази тема всичко е по темата.
    Имате достатъчно поле за изява. Обърнете внимание на злобните думи и обидите, които се леят като реки, на любимите думи на някои люде като "идиот", на желанието на псевдобългари София да бъде ударена от чужда ядрена ракета. Това се казва тероризъм на едро! Не като в Ню Йорк, Лондон, Париж или Брюксел. С един удар - бам! - и цяла столица и половин държава ги няма. Има и безкрайно много други неща, които са в разрез с Правилника, но на които въобще не обръщате внимание. С тези си действия /и бездействия/ не си ли давате сметка, че вкарвате в небрано лозе ръководството на Инвестора, защото създавате впечатление,че така Ви е наредено. Никой ли не си дава сметка, че най-добрия на времето форум все повече заприличва на помийна яма? Без извинение за израза.
    Настоявам в срок от 48 часа темата "Дебати, спорове и мнения по всички въпроси" да бъде възстановена.
    В противен случай:
    1. Ще напусна форума на Инвестора завинаги. Вярвайте ми, от това аз нищо няма да загубя. Най-вероятно ще загубят тези, на които имам какво още да кажа. Пък и дал Господ форуми много...Уверен съм, че и много други колеги биха напуснали.
    2. Ще обмисля сериозно възможностите да направя инцидента с нелепата цензура достояние на изключително широк обществен кръг. Само да не си помисли някой, че заплашвам някого. Не. Просто си искам правата, гарантирани ми от Конституцията. Надявам се, че никой не се съмнява в големите ми възможности в това отношение.
    Надявам се, че ще получа отговор от Ръководството на Инвестор.БГ
    Да подкрепим колегата Дон Карлос + 1...

    Коментар


    • Неуважаеми Amsterdamm,
      Искренно съжалявам, че се налага да се обърна към Вас с такава дума, но след днешното Ви неадекватно посегателство на темата "Дебати, спорове и мнения по всички въпроси" не намирам по-подходяща. Вие можете ли да четете на български език и можете ли да осмисляте прочетеното? Схващате ли какво означава "всички въпроси"? Това включва в себе си "всички теми".
      Аз съзнателно отворих тази тема с такова заглавие. Причината? За да не могат играйкащите си на модератори да цензурират каквото си пожелаят с мотива "не е по темата". В тази тема всичко е по темата.
      Имате достатъчно поле за изява. Обърнете внимание на злобните думи и обидите, които се леят като реки, на любимите думи на някои люде като "идиот", на желанието на псевдобългари София да бъде ударена от чужда ядрена ракета. Това се казва тероризъм на едро! Не като в Ню Йорк, Лондон, Париж или Брюксел. С един удар - бам! - и цяла столица и половин държава ги няма. Има и безкрайно много други неща, които са в разрез с Правилника, но на които въобще не обръщате внимание. С тези си действия /и бездействия/ не си ли давате сметка, че вкарвате в небрано лозе ръководството на Инвестора, защото създавате впечатление,че така Ви е наредено. Никой ли не си дава сметка, че най-добрия на времето форум все повече заприличва на помийна яма? Без извинение за израза.
      Настоявам в срок от 48 часа темата "Дебати, спорове и мнения по всички въпроси" да бъде възстановена.
      В противен случай:
      1. Ще напусна форума на Инвестора завинаги. Вярвайте ми, от това аз нищо няма да загубя. Най-вероятно ще загубят тези, на които имам какво още да кажа. Пък и дал Господ форуми много...Уверен съм, че и много други колеги биха напуснали.
      2. Ще обмисля сериозно възможностите да направя инцидента с нелепата цензура достояние на изключително широк обществен кръг. Само да не си помисли някой, че заплашвам някого. Не. Просто си искам правата, гарантирани ми от Конституцията. Надявам се, че никой не се съмнява в големите ми възможности в това отношение.
      Надявам се, че ще получа отговор от Ръководството на Инвестор.БГ

      Коментар


      • Няколко пъти вече написах, че втора тема за политика няма да допусна!
        Ако искате го смятайте за безобразието на Амстердамм, но това е положението.

        Имате си тема за дебати и полемика по политически въпроси- пишете там!
        Предупредих!

        Коментар


        • Здравейте, да не забравяме, че форума си има правила от които е част и този текст:

          С даването на съгласие за спазване на Общите условия за регистрация Вие приемате, че уебмастърът, администраторите и модераторите на Investor.bg имат правото да премахват, променят или заключат всяка тема по всяко време, ако намерят това за уместно.

          Моля, спрете да спамите тази тема.
          http://ibg.bg/id-157/
          http://www.investor.bg/users/terms/

          Коментар


          • С месеци не бях влизала в сайта и форума. Виждам, че и предизвикателствата са все така избутани в ъгъла или направо са нокаутирани.

            Администраторе, тема "Политика" е изцяло в тематиката на дискусии свързани с Русия, Путин и фобиите - искрени или подплатени...
            Липсва тема, свързана с политиката на България!!!
            Макар, такава да е и официалната политика в страната ни - подчиненост на чужди програми, Форумът ще възвърне ли старата си практика за поле на повече обективност в дискусиите? Или плътно ще следвате официалната цензура и елементарщина??

            По подразбиране, логично е темата да бъде основно, свързана с Политиката и подчинената й Икономика в страната ни. За нуждаещите се да коментират Русия - нека има обща тема "Русия" ...за американофобите - "Америка" ...
            Но, България си е България.

            Приказките, че това затруднява модераторите са смешни.

            Съгласен ли си, Администраторе?

            Няколко думи по последните постове тук

            Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
            Какви са тия хора, които се изявяват във форума??? Що за изказ е това?
            Уважавам стила ти на аргументация, но в случая...сам се буташ в капана си
            Не харесваш цензурата, но се дразниш на някаква си псувня. Тя е предимно проблем на автора й. Възползвам се от случая да попитам, в кои други езици...подобна лична агресия е ....насочена към ...Майката на нападания, а не лично към него. ... Мъка....даже в псувните ни липсва достойнството на "воина"

            Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
            Благодаря на Amsterdamm за реакцията. Макар и 17 часа по-късно, тъпият виц на някакъв тъмен субект бе премахнат.
            Така се почвало с диктатурите....казват )
            Благодариш, че някой затрил някого, щото ти пречел ...
            На подобен принцип, сега тече в по-голям мащаб ограничаване на свободите ...в името на решението, често и на умишлено създадени проблеми...

            Коментар


            • модераторките,
              тая тема е до инвестора, разбирай - вашия работодател.
              тук не е нужно да триете темите наред.
              капиш?
              препоръка е

              Коментар


              • Успя да се самоцензурира секунди преди да го видя. С предупреждение е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan
                  Еби си путката майна бе нещастен русифилистик.

                  П.П. моди, обърни внимание на това леке, преди да ме изтриеш!

                  Какви са тия хора, които се изявяват във форума??? Що за изказ е това?

                  Коментар


                  • Благодаря на Amsterdamm за реакцията. Макар и 17 часа по-късно, тъпият виц на някакъв тъмен субект бе премахнат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      айде да съберете няколкото имотни теми в една. разноглед ставам докато разбера в коя тема с кой ник влизам и какви глупости за фрустрация и сугестация и графики да пиша.
                      и пак, нека нова тема се появява след преглед от модераторка, може и амстердам.
                      Подкрепям но се въздържам за Хамстердам
                      г-жа Фирдевс.2015г.

                      Коментар


                      • блокиране на тема

                        Ако не е твърде сложно, може ли да се направи функционалност за блокиране/игнориране на тема (по аналогия с игнорирането на потребители).
                        Щом политиката на модериране позволява да се пускат безразборно теми (последен пример е поредната изцвъкана имотна тема), то нека поне форумните участници имат възможността да избират колко и кои от тях да виждат.

                        Коментар


                        • айде да съберете няколкото имотни теми в една. разноглед ставам докато разбера в коя тема с кой ник влизам и какви глупости за фрустрация и сугестация и графики да пиша.
                          и пак, нека нова тема се появява след преглед от модераторка, може и амстердам.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Моля да баннете завинаги трола redcretin защото той никога не е заинтересован от имотните теми, а единствено създава напрежение и фрустрация сред участниците!
                            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                            Коментар


                            • Честито Момичета- бъдете здрави и много усмихнати

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Честит празник на нежното присъствия в екипа на Инвестор!
                                Да сте живи, здрави и усмихнати. Смятам, че с общи усилия успяваме да поддържаме физически по-силната част на форума в добра кондиция
                                Честит да е празник на всички мацки!

                                Сякаш забързани в ежедневието, отправяме хули към хора, които не го заслужават. Не ценим красотата, която ни дава женското начало, а то вписано като символ в мартеницата, като червен цвят.

                                Вековете минават като наниз от пипер .....

                                П.П. Да са живи и здрави! Да са обичани и наричани - мацките от форумо

                                Коментар

                                Working...
                                X