IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвесторе,

    Влязох да чета за живата история - 15 години Инвестор. И в коментарите се срещнах с грозното настояще:


    http://www.investor.bg/pytiat/475/a/...biznes-214122/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
      Амстердам, не е редно според мен да предупреждаваш, че ще заключваш дадена имотна тема. Инвестор БГ е сайт за инвестиции, а имотите са най-голямата инвестиция в живота на човек. Свързана е с даването на много кинти. Затова и страстите тук са огромни. Това не е форекс или дребни суми на БФБ. Дори и БГ инвеститорите на NYSE не вярвам да вкарват и една пета от сумите които се инвестират в имоти.
      Да заключва и форума. То не бе инат и фасони.

      Коментар


      • Воистина воскресе!
        Честит празник и от мен!

        Коментар


        • Христос Воскресе! Честит празник на екипа и на форумците!

          Коментар


          • Амстердам, не е редно според мен да предупреждаваш, че ще заключваш дадена имотна тема. Инвестор БГ е сайт за инвестиции, а имотите са най-голямата инвестиция в живота на човек. Свързана е с даването на много кинти. Затова и страстите тук са огромни. Това не е форекс или дребни суми на БФБ. Дори и БГ инвеститорите на NYSE не вярвам да вкарват и една пета от сумите които се инвестират в имоти.

            Коментар


            • Не искам да ставам адвокат на монти, или на някой друг но такива писания толерират ли се
              MarginCall MarginCall не е онлайн
              Аватара на MarginCall
              Мнения: 159
              Днес, 09:26


              Начално
              Цитат:
              Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              И какво ощо има с решението на парламента на Франция и трола Лоцман.....
              Аз познавам нашите застрахователи ,те са същите мръстници и гледат как нищо да не изплатят като обещетения.....


              Хехе, сега разбирам.
              Мислех, че се преструваш на глупав... както и да е, тогава. Пиши си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                Считайте, че е съобщено и престанете да предъвквате.
                За днес спирам. Приятна почивка.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Темата е "До Инвестор" и ние съобщаваме на Инвестор за проблеми в сайта и във форума, това колкото и да е неудобно за някого, в никакъв случай не е извън темата и не е свободно разсъждение, а дори и да е такова, е на тема проблемите на Инвестор.
                  Считайте, че е съобщено и престанете да предъвквате.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                    Уважавам обстоятелството, че за първи път виждам име на изтрил ме модератор и при това е посочил причина.

                    Сега искам да попитам X_Y, какво е логическото основание за твърдението, че мое обръщение към Инвестор Бг в темата "До Инвестор Бг" се категоризира като - "не е по темата."

                    На мен ми прилича повече на: Това е така, защото е така!
                    Вече изказахте възмущение, оставих ви първото стихотворение, нали нямате намерение да пейстнете тук цялото творчество на Ботев и после да очаквате, че ще ви остане мнението? не е нужно на всеки кръгъл час да поствате едно и също.
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                      Уважавам обстоятелството, че за първи път виждам име на изтрил ме модератор и при това е посочил причина.

                      Сега искам да попитам X_Y, какво е логическото основание за твърдението, че мое обръщение към Инвестор Бг в темата "До Инвестор Бг" се категоризира като - "не е по темата."

                      На мен ми прилича повече на: Това е така, защото е така!

                      На прощаване в 1868 г.

                      Не плачи, майко, не тъжи,
                      че станах ази хайдутин,
                      Темата е "До Инвестор" и ние съобщаваме на Инвестор за проблеми в сайта и във форума, това колкото и да е неудобно за някого, в никакъв случай не е извън темата и не е свободно разсъждение, а дори и да е такова, е на тема проблемите на Инвестор.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Уважавам обстоятелството, че за първи път виждам име на изтрил ме модератор и при това е посочил причина.

                        Сега искам да попитам X_Y, какво е логическото основание за твърдението, че мое обръщение към Инвестор Бг в темата "До Инвестор Бг" се категоризира като - "не е по темата."

                        На мен ми прилича повече на: Това е така, защото е така!

                        Коментар


                        • Темата минава в стил свободни разсъждения. Моля, обсъждайте ги на лични.
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                            МениФейс, бОли ги тия мишоци за форума . Едвам смогват да предоставят своевременно и коректно информационен материал. цялата им "платформа" е сбъркана според мен. но толкова могат, толкова праят.
                            добре че по няколко езика владеем повечето, че ако на тия се разчита....
                            Тук съм единствено заради форума. Ако инвестирам чрез тукашните новини, ще съм изостанал и след мозембикските колеги. Прекалено дълго си държат "проблема" тук. Отрази се. Десетина човека познавам лично, никога няма да се върнат. На други акаунтите са изтрити "без съд и присъда" заради самия инат. Помня преди 8-9 години как това беше сайт №1 за инвестиции, форума пращеше от различни хора, борсата летеше... А сега, пишеш за някой техен проблем, а след минута самия проблем ти трие препоръките и мненията, те не стигат до когото трябва и кервана си върви. Както казваше един приятел: "Все някога ще спре, да вали"..
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Господари на опразнения форум. Преди 5 години тук пишеха 10 пъти повече хора.
                              Най-малко половината от тях са отблъснати от методите на работа на "проблема"...
                              МениФейс, бОли ги тия мишоци за форума . Едвам смогват да предоставят своевременно и коректно информационен материал. цялата им "платформа" е сбъркана според мен. но толкова могат, толкова праят.
                              добре че по няколко езика владеем повечето, че ако на тия се разчита....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                когато е да се даде смислен отговор, базиран на анализ на съществуващ да го наречем 'казус" - да господари на мълчанието са.
                                Последните събития бяха повод да се замисля. Ние си мислим, че настоящата криза е била сериозна, щом дори главният редактор се наложи да слезе в окопите и да подпомогне своята армия. Но, дали е така?
                                Предположението е валидно за една доста малка група от форумци, които бяха лично засегнати. Останалите гледат предимно равнодушно и с досада. Следя форума от началото, а пиша рядко от десетина години. И през всичкото това време постоянно е имало кризи, но ... познай какво предимно са предизвиквали те в мен. Правилно позна: равнодушие и досада. И една от причините е, че си давам ясно сметка, че често и ние (някои от нас) преминават културните граници.

                                На тях им оставаше само да се усмихват снизходително и да бъдат господари на мълчанието. Е-хе, колко такива сме ги имали, ще ви изтърпим и вас. .
                                Пък, на! Форумът си е още тук.

                                Като се замисля, обаче, колко ценни хора бяха отвратени или буквално изгонени и ме обзема неописуемо гадно усещане.

                                Коментар

                                Working...
                                X