IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако обичате, спрете да се карате в темата.
    रादोस्त

    Коментар


    • Сус, бре, какво сте подхванали Никола - айде, който е безгрешен, пръв да хвърли камък, а Аз пък нямам проблеми с него, съответно имам с доста други
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Слагаме ли по 10 бона на облог да проверим поредната ти лъжа!?
        Като уточняваме че под "родата си" се няма предвид съпругата и децата ми!

        Хайде да те видим кой е мъж и кой дете!

        Коментар


        • Дишай, душице.

          Станала е техническа грешка при цитирането, защото с другия потребител имате почти еднакви автари. Ето:

          Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Наслагали сте тези рогатите и се чудите, що се бъркат хората


          Като модерираш по 50 мнения на ден такива грешки се случват. Грешката е вече поправена, дори съм ти се и извинил.

          И ти си баси детето. Какво ме "обаждаш" пред Инвестора, това да не ти е детската градина.

          Нищо чудно, че на такава възраст все още живееш с родата си...
          Last edited by Nikola; 01.09.2016, 11:21.
          The weak are meat and the strong do eat.

          Коментар


          • Инвесторе, я си озаптети видния форумец, модератор и "успешен" БФБ анализатор Николчо! В темата за ЕТФ на Софикс чак е манипулирал постове и чужди думи ги представя като мои за да се заяжда и плюе!
            Намерете му някаква полезна работа на тоя!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
              оправете го този час на темите най-накрая...то се един час напред после с два сега пък с три...направо да лудне човек....
              Явно не само аз съм с този проблем.

              Коментар


              • оправете го този час на темите най-накрая...то се един час напред после с два сега пък с три...направо да лудне човек....
                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Това като се отвори началната страница и се стряскам кво става
                  На вас харесва ли ви облика ви на сайта ?
                  Ти прочети темите в рубриката "свят", че и встрани от тях - реват за редактор, та ке късат, ама да си наемат - нъцки. за какво "ниво" говорим в такъв случай? Навъртам се по навик само.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Що кво става?
                    Много реклами и се губи облика на сайта

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      Това като се отвори началната страница и се стряскам кво става
                      На вас харесва ли ви облика ви на сайта ?
                      Що кво става?
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Това като се отвори началната страница и се стряскам кво става
                        На вас харесва ли ви облика ви на сайта ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Има предложение: Звънни по телефона на техническата поддръжка, може да ти подскажат решение.
                          Е, не е болка за умиране. Мерси за съвета.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение
                            Някой има ли идея как мога да се сменя часа на профила? Защото като съм извън профила ми изписва, че мненията, които са написани, са си в точния час. А като вляза - и същото мнение ми дава, че е писано с 2-3 часа по-рано или по-късно.

                            Някой да има сходен проблем?
                            Има предложение: Звънни по телефона на техническата поддръжка, може да ти подскажат решение.

                            Коментар


                            • Някой има ли идея как мога да се сменя часа на профила? Защото като съм извън профила ми изписва, че мненията, които са написани, са си в точния час. А като вляза - и същото мнение ми дава, че е писано с 2-3 часа по-рано или по-късно.

                              Някой да има сходен проблем?

                              Коментар


                              • Да опорочавате нещата ли ви плащат, за Бога ?

                                Коментар

                                Working...
                                X